Další únik z laboratoře? V USA se objevila záhadná neznámá nemoc, umírají na ni psi po celé zemi
RSS

Další únik z laboratoře? V USA se objevila záhadná neznámá nemoc, umírají na ni psi po celé zemi


Podle některých informací odborníků jsou nemoci, které se objevují posledních 40 let, výtvorem z laboratoří. Velmi známou je například už po celé planetě rozšířená borelióza, nemoc přenášená klíšťaty,  která byla poprvé vypuštěna před více než 40 lety z americké laboratoře.
O laboratorním původu se hovoří i u eboly, ziky, AIDS či Covidu-19.
V USA se nyní objevila nemoc, která doslova „kosí“ psy. Před časem se objevila jiná záhadná nemoc, která měla zabíjet kočky. Může snad kdokoli v dnešní době věřit tomu, že jde o přirozenou příčinu?
Netestuje zde někdo na zvířatech přenos nemoci, která bude v nějaké další fázi patřičně „upravena“ pro člověka?
V dnešní době se nelze divit ničemu…
Smrtelné respirační onemocnění, které trápí psy po celých Spojených státech, je matoucí pro komunitu veterinářů poté, co nemoc ještě nebyla identifikována.
Dr. Lindsey Ganzerová , majitelka veterinárního referenčního centra v North Springs v Coloradu, oznámila, že jen ve své zvířecí nemocnici viděla 30 případů této záhadné nemoci.
Ganzerová odebrala vzorky neznámého respiračního onemocnění, ale testy byly negativní na všechny známé viry a bakterie.Podle  oregonského ministerstva zemědělství jsou příznaky nové nemoci „kašel, kýchání, výtok z očí nebo nosu, potíže s dýcháním a únava.“
Veterináři oznámili, že nemoc nereaguje na tradiční antibiotika, což vedlo k tomu, že desítky psů zemřely na neznámé respirační onemocnění.
Veterináři nabádají majitele psů, aby byli opatrní a omezili kontakt s jinými psy.
Podle TODAY začíná onemocnění podobné zápalu plic jako kašel a postupně se zhoršuje.

Kromě kašle, kýchání, výtoku z očí nebo nosu byly podle oregonského ministerstva zemědělství pozorovány také potíže s dýcháním a únava. Psi, kteří vykazují příznaky, mohou mít také negativní test na běžné příčiny respiračních onemocnění.
Úředníci uvedli, že psi se s největší pravděpodobností nakazí nemocí při kontaktu s jinými psy, přičemž větší riziko představují místa, jako jsou psí parky, chovatelské stanice a kadeřnictví.
V současné době existuje deset států s potvrzenými případy záhadné epidemie, a to následující:

Kalifornie
Colorado
New Hampshire
Oregon
Illinois
Washington
Idaho
Indiana
Georgia
Florida

Tolik zpráva z USA. Podobná nemoc, na kterou záhadně umíraly kočky v různých zemích (a dostala se dokonce i do Evropy ) se objevila letos v létě. Jde o náhodu nebo úmyslné testování na zvířatech?
Testování něčeho, co se již někde v laboratoři „vaří“ i pro lidi?


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 0 Průměrně: 0 ]Článek Další únik z laboratoře? V USA se objevila záhadná neznámá nemoc, umírají na ni psi po celé zemi se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden