Austrálie položila základy pro zákaz hotovosti a povinné digitální ID pro přístup k internetu
RSS

Austrálie položila základy pro zákaz hotovosti a povinné digitální ID pro přístup k internetu


Některé vlády se už ani netají tím, že zavádění ID a digitální měny centrální banky je předzvěstí konce hotovosti. Pokud pak některé vlády tvrdí, že se k ničemu podobnému nechystají, ale na druhé straně prosazují ID i CBDC, tak pak jen účelově lžou.
Již dlouho je patrná snaha politiků a korporátních médií o vytvoření iluze, že ideální jsou bezhotovostní platby, zatímco hotovost je zastaralá, nepotřebná.
Jde samozřejmě o to, aby co nejvíc lidí akceptovalo plně bezhotovostní společnost.
V Austrálii se vláda již nějakou dobu netají tím, že má ambice stát se lídrem v zavádění digitální diktatury ve světě bez hotovosti.
Australská vláda infiltrovaná WEF pokládá základy k zákazu hotovosti ze společnosti a nařízení pasů sociálních médií k potlačení online svobod, uvádí zpráva z Austrálie.
„V podstatě to bude fungovat stejně jako cestovní pas,“ řekl reportér Today Show. „Australané budou nuceni předložit 100 identifikačních bodů, jako je řidičský průkaz nebo cestovní pas, když budou používat stránky sociálních médií, jako je Facebook a Twitter.“
„Policie bude mít přístup k těmto účtům na sociálních sítích a to vše je součástí represe proti online zneužívání. Uživatelé by mohli být odpovědní za žaloby za pomluvu nebo dokonce za trestní stíhání. To vše je součástí plánu, jak zabránit uživatelům, aby se zapojovali do špatného chování.“
Podle globální elity je „špatné chování“ uživatelů sociálních médií jakýkoli druh nesouhlasu, který je proti jejich radikální agendě.

pic.twitter.com/7Ka4hnrJPq
— illuminatibot (@iluminatibot) November 17, 2023


Mezitím největší australské banky zakazují hotovost při svých obchodních operacích a přecházejí na digitální systémy.
Macquarie Bank, pátá největší australská banka, v pátek oznámila, že v roce 2024 postupně ukončí platby v hotovosti, šekem a telefonem, protože přechází na pouze digitální transakce.
Austrálie není jediným státem, který se dostal pod totalitní kontrolu globalistické elity.
Podobná diktatura se již brzy chystá také v EU, i když Brusel si v souvislosti s vydáváním ID – a později i digitálního eura – zatím nedovolí přiznat, že jde o cestu k rušení hotovosti.
Evropský parlament a členské státy dosáhly dohody o povinném zavedení digitálního ID podle systému, který po celém světě zavádí Bill Gates.
Chystaná ID má vestavěné funkce určené k vyloučení lidí z účasti ve společnosti, pokud nedodržují globalistickou agendu. To bude samozřejmě možné až v momentě, kdy bude ID napojena na CBDC. 
Systém sociálních kreditů, napojený na ID, by zpočátku zahrnoval zejména měření uhlíkové stopy, které bylo poslední dva roky testováno v několika zemích – mimo jiné v Itálii , Německu , Rakousku , Velké Británii či Nizozemsku .
I když EU nyní na rovinu nepřiznává, že jde o cestu k zavedení digitální diktatury, všechny kroky nejen EU, ale i různých zemí světa, k tomu postupně směřují.
Na závěr připomínám, že digitální ID má projít závěrečným hlasováním na půdě europarlamentu – a to již ve středu 22. listopadu.
V minulosti se již k této otázce hlasovalo a téměř všichni europoslanci – včetně většiny našich –  hlasovali pro přijetí ID. Toto hlasování tak bude již jen pouhou formalitou.
I když je prakticky jisté, že ID bude schválena, přesto vás budu o výsledku hlasování ve středu nebo ve čtvrtek informovat…
 
 


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 1 Průměrně: 5 ]Článek Austrálie položila základy pro zákaz hotovosti a povinné digitální ID pro přístup k internetu se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden