IDF získala kontrolu nad baštou Islámského džihádu
RSS

IDF získala kontrolu nad baštou Islámského džihádu


INN


Jednotky IDF pokračují v operacích v Gaze, lokalizovali těžké rakety a bezpilotní letouny ve stanovišti Islámského džihádu v severní Gaze.

Jednotky IDF pokračovaly v noci na čtvrtek v operacích v Gaze a stíhačky IAF zasáhly řadu teroristických cílů v enklávě ovládané Hamásem.
Na základě zpravodajských informací IDF převzaly jednotky IDF kontrolu nad opěrným bodem velitele severní velitelské oblasti Islámského džihádu. V pevnosti se nacházejí kanceláře vysoce postavených teroristů patřících k této teroristické organizaci a také strategické místo pro výrobu zbraní.
Během náletu vojáci nalezli těžké rakety, bezpilotní letouny a další zbraně. Vojáci na stanoviště udeřili.
Kromě toho jednotky IDF prováděly činnost uvnitř školy, v níž se ukrývali teroristé z Hamasu. Během činnosti vojáci teroristy zabili a uvnitř školy nalezli velké množství zbraní.
Jednotky IDF provedly cílené nálety v několika oblastech v pásmu Gazy, během nichž nalezly technologické vybavení, úkryty zbraní a další zbraně, včetně pušek kalašnikov, výbušných zařízení, granátometů, vest, RPG a protitankových raketometů.Arutz Sheva – Israel National NewsThe post IDF získala kontrolu nad baštou Islámského džihádu first appeared on .


Nejčtenější za týden