Francouzka zažila neskutečné peklo: Afghánec ji unesl, bil, ponižoval, pomočil a znásilnil
RSS

Francouzka zažila neskutečné peklo: Afghánec ji unesl, bil, ponižoval, pomočil a znásilnil


Další otřesný případ se nyní řešil u francouzského soudu ve městě Var. Mezi bezpočtu případů znásilnění jde o další, kde si oběť ponese důsledky činu po zbytek svého života.
Případ, který se odehrál před 2 lety, patří přesně k takovým, u nichž je patrné, jak hluboce mohamedáni pohrdají bezvěrci – a zejména pak ženami, které považují za sexuální otrokyně, k čemuž je ostatně nabádá i Korán.
Afghánci nestačilo unesenou Francouzku „pouze“ znásilnit, během pekla, které žena prožívala, se ji snažil maximálně ponížit. Žena byla nucena podstoupit nejen surové bití, týrání a znásilňování, ale muslimský vetřelec ji také pomočil a vykálel se do její kabelky.
Jisté je, že oběť této zrůdy již nikdy nebude mít normální život.
Trestní soud ve Varu shledal již dříve 40 letého Saedda Gula Miagula odpovědným za násilí, které vedlo k 21dennímu trestu ITT, a také byl uznán vinným z únosu.
Afghánec byl nyní odsouzen k nejvyššímu trestu stanovenému zákonem za znásilnění: 15 let vězení. Kromě toho byl vydán trvalý zákaz vstupu do Francie.
28. července 2021 na rue Massillon v Hyères zažila Sandrine peklo.
„Nejen, že byla několikrát zbita, sodomizována a znásilněna,“ řekla Julie O’Rorkeová, její právnička v případu. „Byla také pokousaná, snažil se jí vytrhnout zuby, pomočil ji a vykálel se jí do kabelky…   Saedd Gul Miagul byl krutý. Zaútočil na její důstojnost.“
„Prošel Íránem, Tureckem, Řeckem, Bulharskem, Srbskem, Maďarskem, Německem,“ řekl prokurátor.
A dále prohlásil:
„V Evropě mu nikdo nechtěl dát povolení k pobytu, protože nikdo neví, kdo ve skutečnosti je. Ochrana naší společnosti má přednost před ochranou lidí přicházejících na naše území.
Saeed Gul Miagul může již léta těžit z bytu, zdravotnictví zdarma a sociálních dávek. Na oplátku nic nepřináší. A co hůř, páchá zločiny. Ve Francii nemá co dělat.“


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 2 Průměrně: 5 ]Článek Francouzka zažila neskutečné peklo: Afghánec ji unesl, bil, ponižoval, pomočil a znásilnil se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden