„Přichází další pandemie,“ prohlásil Biden (video)
RSS

„Přichází další pandemie,“ prohlásil Biden (video)

Jisté je, že Big Pharmě se velmi zalíbily pohádkové výdělky a přece jen je stále dost poslušných, kteří zcela dobrovolně nastaví rameno, ale i těch, kterým postačí pohrozit jejich izolací od jinak běžných činností. Jak nedávno oznámil šéf BioNTechu, nové „vakcíny“ jsou již připraveny, přičemž zřejmě bez jakýchkoli testů budou ještě letos zájemcům o v pořadí již 4. „včelku“ nabídnuty.
A nyní hovoří na totéž téma také Biden. Že by něco chystali třeba už na konec léta?
Americký prezident Joe Biden v úterý varoval, že „přijde další pandemie“. Řekl také, že vláda potřebuje více peněz na vakcíny.
Minulý týden dal americký lékový regulátor FDA zelenou pro podávání vakcín proti covidu Moderna a Pfizer dětem ve věku od šesti měsíců. Po „důkladném“ přezkoumání dospěla FDA k závěru, že vakcíny jsou „také bezpečné a účinné“ pro velmi malé děti.
Novinář se zeptal prezidenta, kolik dětí může být očkováno, než Kongres uvolní více peněz na experimentální vakcíny.
„Můžeme se posunout vpřed do konce roku,“ odpověděl Biden. „Nakonec potřebujeme více peněz. Nejen, že potřebujeme více peněz na vakcíny pro děti, ale také potřebujeme více peněz na přípravu na druhou pandemii.“
„Přijde další pandemie,“ zdůraznil americký prezident. „Musíme myslet dopředu. To je něco, co předchozí vláda neudělala dobře. To je něco, co děláme docela dobře. Proto ty peníze potřebujeme.“

Biden řekl, že očkování amerických dětí proti covidu je „historickým milníkem“ a „monumentálním krokem vpřed“.
Před dvěma lety miliardář Bill Gates „varoval“ před pandemií 2. V dubnu 2020 se ho Stephen Colbert ve své show zeptal, co nás čeká. „Dobrou zprávou – a nechci vás deprimovat – je, že většina toho, co děláme, abychom byli připraveni na pandemii 2 – nazývám to pandemií 1 – je také zaměřena na minimalizaci hrozby bioterorismu,“ odpověděl Gates.

Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 2 Průměrně: 5 ]


Nejčtenější za týden