Biden řekl 6leté dívce během večeře, že miluje její uši
RSS

Biden řekl 6leté dívce během večeře, že miluje její uši


Prezident Joe Biden v závěru svého projevu během nedělní večeře s příslušníky armády na Den přátel vyzdvihl šestiletou dívku a prohlásil, že „miluje její uši“. (Foto: X)

Biden a první dáma se zúčastnili večeře na Den přátelství s příslušníky služby a rodinami vojáků z lodí USS Dwight D. Eisenhower a USS Gerald R. Ford. V rámci iniciativy Bílého domu „Joining Forces Initiative“ Biden promluvil k účastníkům, poděkoval jim za jejich službu a vyzdvihl svého syna Beaua Bidena, který sloužil v armádě.Ke konci svého projevu se Biden podíval do davu a všem poděkoval, načež prohlásil: „Miluji vaše uši“ malému dítěti sedícímu u stolu, které mělo na hlavě vycpané zvířecí uši.
Biden to a little girl: “I love your ears.” pic.twitter.com/ZBevKXSCBn — TheBlaze (@theblaze) November 20, 2023

Biden byl opět zachycen v podivné pozici vůči mladé dívce

„A líbí se mi tvoje uši, líbí se mi, jsou fakt super. Jak se jmenuješ?“ Biden se zeptal.Zdálo se, že dívka stydlivě sklopila zrak, když odpovídala: „Catherine.“„To je ale krásné jméno. Tak se jmenuje moje maminka… kolik ti je let? Sedmnáct?“ zeptal se prezident.
Děsivé: Biden žádá „všechny děti mladší 15 let, aby sem přišly“

Než dívka stačila odpovědět, odpověděl za ni chlapec u stolu a uvedl, že je jí šest let. Prezident poté zaměřil svou pozornost na chlapce a škádlil ho, když se ho zeptal, zda je mu 15 let, na což dítě odpovědělo, že jsou mu ve skutečnosti „čtyři“.„Čtyři? Jsi pěkně velký chlap. No, něco ti řeknu, buď na svou sestru hodný. Jednou ji budeš potřebovat, alespoň já jsem ji potřeboval,“ prohlásil Biden.Prezident má při komunikaci s dětmi před kamerou smíšené reakce. Začátkem letošního července byl Biden podle Fox News natočen, jak při odjezdu z Helsinek okusuje rameno malé finské holčičky.Zdroj: dailycaller.com
Biden vzpomíná na setkání s mladou dívkou: „Bylo jí 12 a mně 30“ 

Článek Biden řekl 6leté dívce během večeře, že miluje její uši se nejdříve objevil na AC24.cz .


Nejčtenější za týden