Bilderberg: Skupina, která určuje, kdo bude u moci (video)
RSS

Bilderberg: Skupina, která určuje, kdo bude u moci (video)


Každý rok na konci jara pořádá skupina Bilderberg sraz většinou v některé evropské zemi, ale například v roce 2022 proběhlo setkání i v USA.
Letos v květnu se sraz globálních elit a jejich současných i budoucích loutek konal v portugalském Lisabonu (viz titulní obrázek). Je více než pravděpodobné, že se některý z čelních účastníků brzy objeví i ve vysoké funkci v nadnárodních organizacích.
Více o letošním srazu jste si mohli přečíst zde .
Vliv této globalistické organizace, která byla založena  v roce 1954, je bezesporu značný, neboť právě zde se rozhoduje o tom, kdo bude usazen na nejvyšší posty v globalistických organizacích či na vládních postech některých zemí.
Za založením skupiny Bilderberg, pojmenované po hotelu v Holandsku, kde se konalo první setkání, stojí samozřejmě ti, kdo se nachází na vrcholku pyramidy moci.
A zatímco přes WEF ovládají níže postavené a poněkud podřadnější loutky, Bilderberg slouží pro ty loutky, které mají mít větší moc.
I to je důvod, proč na tyto srazy není již dlouhé roky zván nikdo od nás. Stali jsme se příliš bezvýznamnými a jsme de facto považováni za jakýsi „přívěšek“ Německa.
Na srazy Bilderbergu jsou tak zváni ti politici, s nimiž se počítá do vysokých funkcí – ať už na úrovni nadnárodní nebo národní. Zatímco v případě srazů WEF v Davosu je k dispozici nejen přesný seznam účastníků, ale i výstupy z jednotlivých debat, Bilderberg všechny informace týkající se srazů úzkostlivě tají.
I když je seznam účastníků srazů Bilderbergu také veřejný, tak ne všichni, kdo se setkání účastní, jsou na tomto seznamu uvedeni. Dlouhodobě je známo, že každoročně se na srazu objeví i několik účastníků, kteří nejsou na oficiálním seznamu uvedeni a na samotný sraz přichází zadním vchodem (letos například Alexander Soros).
Tak jak je vždy zveřejněn oficiální (ale neúplný) seznam účastníků, je zveřejněn i program jednání Bilderbergu. Nicméně nikdy se nedozvíme, o čem se konkrétně na srazech hovořilo a jaká zadání si loutky odváží. Právě tato snaha o zastírání pozadí a činnosti této skupiny přináší mnoho dalších otázek.
Není samozřejmě náhoda, že mnozí účastníci Bilderbergu se zároveň účastní i srazů WEF. Propojení různých vlivových organizací je dlouhodobě známo.
Ve filmu níže můžete najít mnoho dalších informací o Bilderbergu, který je „politickou přípravkou“ výše postavených loutek globálních elit.
https://www.kla.tv/_files/video.kla.tv/2023/11/27474/SkupinaBilderbergTajnaVladaVPo_480p.webm
 
Poznámka: Tento seznam účastníků Bilderbergu, o kterém se hovoří ve videu, není možné stáhnout ani otevřít.
Nicméně za nás již roky na srazy nikdo nejezdí, v minulosti se jich čeští politici a novináři účastnili zejména v 90. letech, mezi nimi například Havel, Dlouhý nebo Schwarzenberg (někteří opakovaně).
Zde najdete seznam účastníků v letech 2022 , 2019 , 2018 (v letech 2020 – 21 byl sraz zrušen).
 


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 0 Průměrně: 0 ]Článek Bilderberg: Skupina, která určuje, kdo bude u moci (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden