Prichádza “čipovanie” ľudí a aby nevystrašilo, tak sa nazýva digitálna identita. Je aj v programovom vyhláseni vlády SMER-SD, SNS, HLAS-SD.
RSS

Prichádza “čipovanie” ľudí a aby nevystrašilo, tak sa nazýva digitálna identita. Je aj v programovom vyhláseni vlády SMER-SD, SNS, HLAS-SD.


Biometrické údaje, občianske preukazy, pasy….to všetko bude digitálna identita. Budeš chcieť cestovať, musíš mať digitálnu identitu, kde budeš mať aj či si očkovaný a koľkokrát. Či dobre poslúchaš a postupne je v pláne prechod na čipovanie. V tomto sú priekopníci Švédi, tí sa čipujú už od roku 2018. https://www.npr.org/2018/10/22/658808705/thousands-of-swedes-are-inserting-microchips-under-their-skin
Politici ani iní zapredaní potkani nemajú právo rozhodovať o našej slobode. Do vlády boli zvolení vďaka užitočným idiotom ako je Danny Kollár, riadenej alternatíve klamstvami a falošnými sľubmi. Ľudia sa musia pripraviť na odpor a súdržnosť. Našími nepriateľmi nie sú občania sveta, ale politici a zločinci hrajúci sa na pánov sveta.
Aktuálne na celom svete sa spisujú petície proti digitálnej identite. Príkladom je aj Austrália. Tam rovnako ako u nás, od roku 2015 v tichosti sa zavádzajú procesy prechodu na digitálnu identitu. U nás to začal hlavne Kaliňák a SMER-SD spolu s Pellegrinim a SNS.  Digitálna identita je globálny projekt tlačený Svetovým ekonomickým fórom, OSN a WHO.
Riziká digitálnej identity sú nielen strata slobody, kontrola a obmedzovanie, ale aj obchodovanie s osobnými údajmi. Ľudia nebudú vedieť, čo kto robí s ich údajmi. Budú mať k ním prístup vlády, nadnárodne korporácie.
Najväčšou hrozbou digitálnej identity je jej zneužitie na kreditný systém podobný tomu v komunistickej Ćíne. (Zaujimavé, že o tomto propagandistické média, ale aj alternatíva mlčia). Teraz používate Tesco, Kaufland, Lidl karty? Už nebude treba, bude to v digitálnej identite. Aby ste mohli kupovať lacnejšie, už teraz váš učia identifikovať sa. Aby vedeli, čo jete, koľko emisií vytvárate a potom prídú obmedzenia, vyššie platby za poistenie. Nie je náhoda, že schválne nedávajú pokladničky ku pokladniam. Aby ste sa učili sami platiť. Odmietajte to, žiadajte vedenie, že chcete viac pokladničiek, keď sú rady. Nepoužívajte samoobslužné pokladne, obchodné karty. Popleťte ich, s kamarátmi si vytvorte jednu, na ktorú budete kupovať mnohí..alebo si stiahnite z internetu. Nenechajte sa identifikovať. Prestaňte používať špehovacie služby ako GMAIL, FACEBOOK  a podobné a používajte alternatívy ako tutanote.com, proronmail.com.
K používaniu týchto psychopatických vymoženosti je potrebný internet, mobil, tablety. Zatiaľ, neskôr prídu čipy. A preto učia starých ľudí na tabletok, preto tie Remišovej tablety. EÚ financuje to, čo treba na globálne agendy. Na to dáva granty. To je plánovanie, o ktorom ani Sovietsky zväz nesníval. https://citizengo.org/212179
zdroj obrázka: https://www.istockphoto.com/cs/vektor/mikro%C4%8Dip-pod-k%C5%AF%C5%BE%C3%AD-na-rentgenu-lid%C3%A9-%C5%A1t%C3%ADp%C3%A1n%C3%AD-koncept-%C5%A1pehovat-lidi-budouc%C3%AD-gm1246939004-363254610
Viac aj tu: https://www.inenoviny.sk/12345-2/Nejčtenější za týden