Patolog brojí proti Gatesovi: Kdyby mu opravdu záleželo na světovém zdraví, nezabíjel by děti při zkouškách vakcín (video)
RSS

Patolog brojí proti Gatesovi: Kdyby mu opravdu záleželo na světovém zdraví, nezabíjel by děti při zkouškách vakcín (video)

Bill Gates a Anthony Fauci ovlivňují nejen americký, ale dokonce i globální trh s „vakcínami,“ které mnohdy ani žádnými vakcínami nejsou. Bill Gates je známý podporovatel depopulace a dlouhé roky jedná především tak, aby docílil svých plánů. Pohádkové výdělky jsou pak samozřejmým bonusem…

„Bill Gates investoval 10 miliard dolarů do vakcín a „rozmnožil“ je 20krát. Nadace Billa a Melindy Gatesových je nadace, která je o vydělávání peněz,“ řekl patolog Ryan Cole v rozhovoru pro Bright Light News .
Podle Colea má Nadace Gatesových příliš velký vliv na světové zdraví. „Kdyby mu opravdu záleželo na globálním zdraví, nezabíjel by mladé ženy v Indii kvůli testování vakcín, nezabíjel by děti v Africe kvůli testování vakcín a nezabíjel by americké a kanadské děti vakcínou, která obsahuje lipidové nanočástice,“ řekl patolog.
Poukázal na to, že americký odborník na infekční choroby Anthony Fauci seděl ve správní radě Nadace Gatesových. Kromě toho společnost Moderna nikdy neuvedla na trh tento produkt, protože technologie mRNA „nebyla vhodná pro lidi“.
„Fauci věděl, že to nebude fungovat, ale přesto to chtěl vyzkoušet na lidech, aby viděli, co se stane. To by se nemělo dělat. Jedná se o kriminální aktivity, kterým je lidstvo vystaveno,“ řekl Cole.
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 0 Průměrně: 0 ]


Nejčtenější za týden