Islámské médium, které vyzývalo k útokům již v roce 2015, nyní vyzývá muslimy, aby útočili v zemích křižáků
RSS

Islámské médium, které vyzývalo k útokům již v roce 2015, nyní vyzývá muslimy, aby útočili v zemích křižáků


Připomínám, že v roce 2015 – 2016 tato výzva podnítila mimo jiné útoky na Charlie Hebdo, masové útoky v Paříži (mimo jiné brutální masakr v klubu Bataclan), útoky na letišti a v metru v Bruselu, útok s asi 80 mrtvými ve Francii v Nice a další více či méně „vydařené“ útoky.
Výzva této muslimské autority tehdy padla na úrodnou půdu, nicméně mezitím přišlo do Evropy několik milionů dalších muslimů. Ti měli nyní navíc možnosti se lépe vyzbrojit – třeba nákupem velmi levných západních zbraní z Ukrajiny či Afghánistánu.
Bude tentokrát výzva opět vyslyšena? V Evropě se nachází mnoho spících buněk džihádistů z různých bojůvek ze Středního a Blízkého východu i z Afriky.
To ostatně před časem potvrdil i německý policista. A útoky se mohou týkat jakýchkoli zemí.
Připomínám, že letos v létě byl na poslední chvíli v Rakousku zmařen útok, přičemž vyšetřování zjistilo, že tito útočníci, kteří osnovali masakr ve Vídni, plánovali útočit také v České republice.
Džihád tak může zasáhnout prakticky jakékoli evropské země, bude jen záležet na tom, jak dalece se podaří tyto džihádisty odhalit dřív, než stihnou zaútočit.
Většinou se to daří jen díky tomu, že muslimové neoplývají přílišnou inteligencí a komunikují spolu elektronicky, jako tomu bylo i v případě skupiny, která chtěla útočit v Rakousku a u nás.
Ale nyní již k výzvě všem muslimům v zemích křižáků:
Podle nové zprávy bylo odhaleno, že jedno islámské médium podněcuje násilí v zemích „křižáků.“
Institut pro výzkum médií na Blízkém východě monitoruje, analyzuje a informuje o tom, co islámská média říkají. Ten také odhalil třístránkové prohlášení média al-Káidy „Elektronická armáda epických bitev“ neboli Jaysh Al-Malahem Al-Electroni.
Média vyzvala muslimy, aby provedli další útoky v zemi ‚křižáků‘, aby ukázali svou podporu obyvatelům Gazy.
Podněcování bylo v publikaci charakterizováno jako „Poselství západním národům“ a rozšířilo pozdravy muslimům po celém světě, chválící Alláha.„Synu naší milované ummy (islámského národa) všude, mír, milosrdenství a požehnání Alláha s tebou. V tomto prohlášení bychom chtěli ocenit hrdinské operace, které se zaměřily na dvě židovské synagogy v kanadském městě Montreal s kulomety a Molotovovými koktejly, ve třech samostatných operacích, zaměřených na dvě synagogy během minulého týdne, které rozšířily stav bezmoci a teroru v řadách Židů,“ uvádí se v publikaci.
„Tato slabost byla zřejmá z komentáře ředitele synagogy Yeshiva Gedula, když řekl: ‚To, že si lidé dovolí znovu zaútočit na stejný cíl, svědčí o vážnosti situace.'“

Dále rozšířili svou výzvu k násilí, když uvedli:
„Synové naší velké ummy, jako vojáci této ummy: V době, kdy oceňujeme požehnané útoky v Montrealu, vás naléhavě žádáme, abyste zintenzivnili své úsilí při provádění takových operací a opevnili se se svými bratry v Gaze. A pamatujte, že bojujeme jednu válku na několika frontách a vaši bratři v Gaze vás žádají o pomoc a vyzývají vás, abyste vedli džihád.“


„Jasná a výslovná výzva přišla od vojenského mluvčího Brigád Al-Qassam Abu Obaidy v jeho posledním projevu, ve kterém řekl: ‚Naše důvěra ve vítězství Alláha a spravedlnost naší věci neosvobozuje každého jednotlivce a skupinu od jejich povinnosti vůči Palestině, protože je to zodpovědnost všech Arabů a muslimů.'“
Publikace požaduje útoky komand a sebevražedné útoky, uvádí se ve zprávě.A varuje: „Ó křižáci, rakety, které prší na naše lidi a syny v Gaze, jsou financovány z vašich daní a podporovány vašimi volbami vašich vládců a vaší podporou pro ně. Musíte mít na paměti, že vaši vládci vás zatahují do války, kterou nemůžete nad muslimy vyhrát.
Dejte si pozor na to, abyste věděli, že tučný účet, který zaplatíte, bude z vaší krve, vaší jistoty a vašich peněz. Skončí s koncem dnů války v Gaze. Ne, při Alláhovi, naše práva nezanikají promlčecí lhůtou. To, co se dnes děje v Gaze, bude spíše jiskrou pro invaze do vašich domovů na mnoho dalších let.“

Tolik výzva islámského média, která se velmi podobá výzvě, která přišla v roce 2015, jen tehdy se to netýkalo Gazy, ale Sýrie a útoků západních vojsk na Islámský stát. Rétorika je ovšem velmi podobná.
Mohlo by jít o ono znamení, které má odstartovat již roky chystané masakry v Evropě, kdy se jen čekalo na vhodnou záminku? Využijí k tomu vánoční období – a zejména velký počet lidí na vánočních trzích a v obchodních domech?
To samozřejmě teprve uvidíme. Jisté je, že k nějakým koordinovaným útokům dojde. Možná však ne nyní, kdy to budou všichni očekávat, ale až v momentě, kdy to nebude čekat nikdo…


 


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 3 Průměrně: 5 ]Článek Islámské médium, které vyzývalo k útokům již v roce 2015, nyní vyzývá muslimy, aby útočili v zemích křižáků se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden