Hollywood v čele se Stevenem Spielbergem pořádá akci na podporu Bidena
RSS

Hollywood v čele se Stevenem Spielbergem pořádá akci na podporu Bidena


Hollywood je jedním z nástrojů ovlivňování myšlení mas. Není tedy divu, že většina tamních celebrit je také ve vleku systému, na němž jsou závislé a který plně podporují.
Hollywood otevřeně podporuje demokraty a samozřejmě i Joe Bidena, kterého také podpořila  většina známých celebrit již před volbami v roce 2020.
Nyní se pod vedením známého režiséra Stevena Spielberga pořádá akce, která má finančně přispět na Bidenovu kampaň, i když v zákulisí se již hovoří o tom, že Biden nakonec nebude tou loutkou, kterou zřejmě těsně před primárkami demokraté voličům nabídnou.
Nicméně Hollywoodu vlastně nejde ani tak o Bidena jako o porážku Trumpa, kterého tyto celebrity hluboce nenávidí.
Steven Spielberg a Rob Reiner společně pořádají elitní hollywoodskou sbírku na podporu znovuzvolení Joea Bidena – a účtují si až 500 000 dolarů za vstupenku.
Oba muži jsou agresivně proti Trumpovi.
Mezi další spolumoderátory patří Kate Capshaw, Shonda Rhimes, Rick Caruso, Peter Chernin a Megan Chernin.
Bývalý velvyslanec Spojených států ve Španělsku James Costos a designér Michael Smith budou hostit akci 8. prosince.
Stejné duo uspořádalo v roce 2020 hollywoodskou sbírku pro Bidena.
Mezi další hosty patří Bob Tuttle a Maria Hummer Tuttle, John Emerson a Kimberley Marteau Emerson, Matthew Pritzker a Bui Simon.
„Pozvánky na akci byly rozeslány, přičemž vstupenky začínají na 1 000 dolarech na osobu,“  uvádí  Deadline.
„Ti, kteří přispějí částkou 25 000 $ a více, získají přístup k fotografické linii. Výtěžek půjde do Bidenova vítězného fondu, společného fundraisingového výboru Bidenovy kampaně, Demokratického národního výboru a státních stran.“
První dáma Jill Bidenová doprovodí prezidenta na luxusní akci.

Zpráva dodává: „Bude to také prezidentova první sbírka zaměřená na Hollywood od oznámení jeho kandidatury na znovuzvolení….“
Kamala Harrisová se v pondělí zúčastnila hollywoodské akce, která vynesla téměř 500 000 dolarů pro Bidenův volební fond.


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 1 Průměrně: 5 ]Článek Hollywood v čele se Stevenem Spielbergem pořádá akci na podporu Bidena se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden