Japonští lékaři varují obyvatelstvo před nebezpečnými covid „vakcínami“
RSS

Japonští lékaři varují obyvatelstvo před nebezpečnými covid „vakcínami“

Je neuvěřitelné, že i přes značný počet skutečných odborníků, kteří před genovými preparáty varují, se stále najde poměrně hodně lidí, kteří jsou ochotni opakovaně nastavit rameno a nechat si experimentální látku aplikovat. A co víc, mnozí ji dokonce nechají vpravit do těla i vlastním dětem.
Přitom ti, kdo genové injekce doporučují, jsou bez výjimky na výplatnici vakcinačních firem, Nadace Billa a Melindy Gatesových a jiných zástupců Big Pharmy.
Hrozné pravdy o vakcíně Covid vycházejí na světlo! Japonští lékaři varují obyvatelstvo. Vakcína proti Covidu ničí imunitní systém. Prof. Dr. Virgil Păunescu měl pravdu: zrodil se syndrom ADE, závislost na vakcínách.
V článku v International Journal of Virology, který také cituje studie v prestižním Lancetu, jsou vakcíny proti Covidu pod útokem. Vakcína ničí imunitní systém a způsobuje vážná onemocnění, říkají japonští lékaři, kteří volají po zastavení posilovacích injekcí. Poukazují také na výskyt syndromu ADE, tzv. závislosti na vakcínách, o kterém informoval i prof. Virgil Păunescu, viceprezident Akademie lékařských věd.
Spike proteiny vyvolané Covid vakcínou cirkulují po celém těle po dobu více než čtyř měsíců a ničí vše, co jim stojí v cestě, podle článku publikovaného v časopise Journal of Virology Dr. Kenji Yamamoto z oddělení cévní chirurgie v Okamura Memorial Hospital v Shizuoka v Japonsku. Snížená imunita u očkovaných jedinců je způsobena několika faktory. Jedním z nich je N1-methylpseudouridin, který byl použit v této messenger RNA jako náhrada za uracil v původní virové RNA (v genetickém kódu). Tento změněný spike protein může vyvolat aktivaci regulačních T buněk a vést ke snížené imunitní odpovědi.
„Spike proteiny nezmizí okamžitě z krevního oběhu, ale jsou přítomny v exozomech a cirkulují v těle déle než čtyři měsíce. Kromě toho studie in vivo ukázaly, že lipidové nanočástice (LNP) se hromadí v játrech, slezině, nadledvinkách a vaječnících. Messenger RNA zapouzdřená v lipidových nanočásticích také podporuje velmi intenzivní zánětlivou reakci. Cévní endotel je také ovlivněn cirkulujícím spike proteinem, což může vést k poškození imunitního systému a nadledvinek,“ uvádí článek v časopise Journal of Virology.
Závislí na vakcínách
Dalším faktorem kolapsu imunity je tzv. ADE (vylepšení závislé na protilátkách). ADE je syndrom, který se může objevit po očkování a představuje snížení schopnosti těla imunologicky reagovat na onemocnění. „Je to, jako by vakcína byla na ní závislá, je to lenost těla produkovat protilátky. Protilátky se vážou na strukturu, kterou mají blokovat, ale infekce stále probíhá. Tyto protilátky mohou dokonce působit jako trojský kůň a v určitých situacích patogen proniká do buněk a imunitní odpověď se zvyšuje. ADE znamená, že protilátky již nejsou účinné a někdy dokonce pomáhají viru vstoupit do buňky. Výsledkem je, že očkovaná osoba může dostat závažnější formu onemocnění než neočkovaná osoba, „říká Dr. Oana Mihaela Secară, ředitelka městské nemocnice Onești.
Infekce mimo kontrolu
Od prosince 2021 zaznamenalo oddělení cévní chirurgie v nemocnici Okamura Memorial Hospital v Shizuoce v Japonsku případy infekcí, které je obtížné kontrolovat, říká Dr. Kenji Yamamoto. „Vyskytlo se několik případů podezření na infekce způsobené zánětem po operaci otevřeného srdce, které nebylo možné dostat pod kontrolu ani po týdnech používání složitých antibiotických režimů. Pacienti vykazovali známky imunodeficience a byla také zaznamenána úmrtí. Současně byly po zahájení očkovací kampaně zaznamenány četné případy autoimunitní trombopenie vyvolané vakcínou, některé s fatálními následky. Tyto případy se vyskytly ve vlnách a dosud nejsou vyřešeny navzdory opatřením přijatým pro pacienty přijaté k operaci, „říká Dr. Kenji Yamamoto. Poukazuje na to, že existuje také možné riziko poškození orgánů souvisejících s vakcínou, které není detekováno klinickými příznaky, zejména pokud se jedná o oběhový systém, což může být jakýkoli případ.
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 0 Průměrně: 0 ]


Nejčtenější za týden