Když zasáhne další finanční krize, elity plánují zmrazit finanční systém po celém světě
RSS

Když zasáhne další finanční krize, elity plánují zmrazit finanční systém po celém světě


Svět je řízen centrálními bankami. Je jen velmi málo zemí, které nemají pod svojí nadvládou. I v multipolárním světě mají většinu zemí pod svojí kuratelou tytéž síly.
Stačí se podívat na to, kdo ovládá centrální banky.
Politika je jedno velké divadlo a například i deklarovaná multipolarita byla plánovaná, neboť – jak řekl již v roce 2016 Klaus Schwab – multipolární svět je pro splnění plánů NWO vhodnější.
Nicméně v pozadí této multipolarity se vyvíjí jednotný systém ID, CBDC, systémů sociálních kreditů, mezinárodních očkovacích pasů apod.
Fakticky se tomuto systému nikdo nevzpírá – a pokud to zkusí, je většinou včas odstraněn.
Globální finanční systém je ovládán hrstkou lidí – a je úplně jedno, na které straně tohoto multipolárního světa se země nachází.
Během rozhovoru v roce 2 017 James Rickards odhalil, že existuje síť 189 lidí, kteří jsou umístěni ve světových finančních systémech a drží osud globálního finančního systému ve svých rukou.
Sdílejí jednu vizi: Jeden světový řád, jedno světové zdanění a jednotná světová měna – a pracovali v zákulisí na přípravě této vize ve skutečnost.
95% zemí světa je s nimi nyní v plném souladu.
James „Jim“ Rickards  je hlavním globálním stratégem investiční společnosti  Meraglim; redaktor Strategic Intelligence, finančního zpravodaje; a ředitel  The James Rickards Project , výzkumu komplexní dynamiky geopolitiky a globálního kapitálu.
Je autorem knihy „ The New Case for Gold “ (duben 2016) a dvou bestsellerů New York Times: „ The Death of Money “ (2014) a „ Currency Wars “ (2011). V roce 2016 vydal další knihu ‚ The Road to Ruin .‘
Od pradávna měla finanční elita sny o nadvládě, o úplné kontrole. Přestože plán nesčetněkrát změnil majitele, jeho hlavní cíl zůstal nezměněn. Současná generace elit je první s technologií, která plán uskutečnila. 
V rozhovoru pro  The Daily Reckoning  v listopadu 2017 Rickards odhalil plány elit v plném rozsahu. V tomto článku se zaměříme na krátký klip z tohoto rozhovoru.
Úvodem části rozhovoru, ze kterého byl klip převzat, začal John Burke z The Daily Reckoning citací z Rickardsovy knihy „ The Road to Ruin: “

Příští finanční krize nebude pouze větší verzí krizí z let 1998 a 2008, bude kvalitativně odlišná. Bude zahrnovat několik tříd aktiv v globálním měřítku. 
Bude vykazovat inflaci, která nebyla pozorována od 70. let, platební neschopnost, která nebyla zaznamenána od 30. let 20. století, a odstávky směnáren, které nebyly pozorovány od roku 1914. Státní moc bude povolána k potlačení paniky. Kapitalismus bude jednou provždy zdiskreditován.

Nejen, že nadcházející krize zničí více investorského bohatství než v roce 2008 a bude trvat mnohem déle než Velká hospodářská krize, vysvětlil Burke, ale tato krize bude historická z jiného důvodu. 
Síť elit použije příští krizi ke krytí a zahájí útok. Finanční systém potemní, celosvětově. Biliony dolarů zmizí okamžitě a v mnoha případech trvale. Stovky milionů lidí budou na měsíce nebo dokonce roky odříznuty od svých vlastních peněz. Bude to největší konfiskace bohatství v historii.
Jednoho večera vedoucí poradkyně generálního ředitele BlackRock řekla Rickardsovi: „Chtějí nám říct, že nemůžeme prodávat.“ 
Tento komentář vzbudil Rickardsovu zvědavost: „O čem to mluvila? O kom to mluvila?“ Zavolal tedy svým kontaktům ve Washingtonu a na Wall Street. Krátce poté se zúčastnil řady setkání v Londýně, Ženevě, New Yorku a Jižní Americe. A začal spojovat tečky.
„Objevil se vzorec,“ řekl Rickards.
Odhalil síť více než 189 jednotlivců umístěných v hlavních světových finančních institucích. Někteří z nich zastávají vysoké pozice v MMF, Světové bance a každé centrální bance v G20 včetně Fedu.
Později v rozhovoru Rickards řekl, že těchto 189 lidí také kontroluje mnoho z toho, co se děje v centrálních bankách Číny, Ruska, Indie, Brazílie, Kanady a Evropy. 
„Tyto instituce tvoří jakousi globální nadstavbu. Tvoří jakousi síť, která obklopuje všechny národy,“ řekl Rickards. „Jejich vůdci nejsou demokraticky zvoleni, nejsou odpovědní vám ani mně, jsou mimo dosah vlády a občanů, a přesto drží osud globálního finančního systému ve svých rukou,“ dodal. .
Globální nadstavba zahrnuje organizace jako Federální rezervní systém, Bilderberg, centrální banky, zpravodajské služby a média.
„Elita obývá všechny tyto sféry,“ řekl.

„Tyto elity sdílejí jednu vizi a chystají se ji proměnit ve skutečnost. Tou vizí je Jeden světový řád, jedno světové zdanění a jedna světová měna… Všechny jejich akce jsou zaměřeny na posun této agendy kupředu.
Na realizaci této vize pracovali roky v zákulisí. Doslova zmanipulovali zákony mezinárodních financí; vše je v podstatě na svém místě právě teď a v podstatě neexistuje způsob, jak tomu zabránit. Až udeří krize, přepnou spínač a zmrazí globální finanční systém.   To jim dá čas na to, aby resetovali světovou ekonomiku podle svých představ.“

Toto je plán nazvaný Ice-Nine.
Ice-Nine je fráze vypůjčená z knihy s názvem ‚ Kočičí kolébka ‚ od Kurta Vonneguta. Rickards používá tento termín jako metaforu k vysvětlení toho, co se stane ve finančním systému a příští finanční krizi (čímž měl v roce 2017 na mysli krizi současnou, kterou rozběhla falešná covidová pandemie).
Stručně řečeno, plán Ice-Nine je celosvětově zmrazit finanční systém a poté jej nahradit systémem novým – systémem, který není založen na americkém dolaru.
Dedolarizace je tedy plánovaná a jede v ní i samotný Fed.
V mnoha případech jsou někteří ze 189 lidí, které identifikoval jako součást této sítě, veřejnosti na očích. Rickards vyjmenoval několik z nich s tím, že tento seznam je jen špičkou ledovce:


Christine Lagarde , dříve výkonná ředitelka Mezinárodního měnového fondu („MMF“) a v současnosti prezidentka Evropské centrální banky.


Mark Carney , dříve guvernér Bank of England a v současnosti předseda Impact Investing ve společnosti Brookfield Asset Management a Bloomberg Inc.


Raghuram G. Rajan , bývalý guvernér Reserve Bank of India, bývalý místopředseda představenstva Banky pro mezinárodní platby a v současnosti profesor financí na Chicago Booth.


Haruhiko Kuroda , bývalý guvernér Bank of Japan a v současnosti profesor na National Graduate Institute for Policy Studies („GRIPS“).


William C. Dudley , bývalý prezident Federální rezervní banky v New Yorku. Do Federálního rezervního systému vstoupil v  předvečer finanční krize v roce 2008 .


Agustín Carstens , bývalý guvernér Bank of Mexico a v současné době generální ředitel Banky pro mezinárodní platby („BIS“).


Janet Yellenová , bývalá předsedkyně Federálního rezervního systému a v současnosti ministryně financí pod vedením Joea Bidena.


Mario Draghi , bývalý předseda Evropské centrální banky a bývalý premiér Itálie.


Zhu Min , bývalý zástupce generálního ředitele MMF a v současné době místopředseda Čínského centra pro mezinárodní ekonomické výměny („CCIEE“).


Zhou Xiaochuan , bývalý guvernér Čínské lidové banky  a v současnosti  prezident Čínské společnosti pro finance a bankovnictví, místopředseda fóra Boao pro Asii a hlavní představitel Číny ve fóru Boao.


Robert E. Rubin , emeritní předseda Rockefellery založené Rady pro zahraniční vztahy .


Celý rozhovor Daily Reckoning s Rickardsem s názvem ‚ The Coming Big Freeze ‚ si můžete prohlédnout  ZDE . Video níže obsahuje část rozhovoru, která se týká výše uvedeného tématu:

 


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 0 Průměrně: 0 ]Článek Když zasáhne další finanční krize, elity plánují zmrazit finanční systém po celém světě se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden