VIDEO: Americký senátor zanalyzoval situaci na bojišti a prohlásil, že Ukrajina válku prohrála, i když boje ještě pokračují de facto do posledního Ukrajince! Ukrajina má 12x vyšší ztráty než americká armáda ve Vietnamu a Rusové za den doručí na ukrajinské
RSS

VIDEO: Americký senátor zanalyzoval situaci na bojišti a prohlásil, že Ukrajina válku prohrála, i když boje ještě pokračují de facto do posledního Ukrajince! Ukrajina má 12x vyšší ztráty než americká armáda ve Vietnamu a Rusové za den doručí na ukrajinské

VIDEO: Americký senátor zanalyzoval situaci na bojišti a prohlásil, že Ukrajina válku prohrála, i když boje ještě pokračují de facto do posledního Ukrajince! Ukrajina má 12x vyšší ztráty než americká armáda ve Vietnamu a Rusové za den doručí na ukrajinské pozice 50 000 dělostřeleckých granátů, Ukrajinci opačným směrem jenom 5 000! Šance Ukrajiny vyhrát tuto válku se blíží nule, napsal již zcela bez okolků německý Süddeutsche Zeitung a proč Fiala použil okultní symbol vidoucího oka?
Americký plukovník a bývalý senátor za stát Virginia Richard H. Black poskytl před více než týdnem analýzu situace na Ukrajině a prohlásil, že Ukrajina tuto válku prohrála. Z vojenského hlediska je to kvůli tomu, že zatímco Rusové denně vypálí 50 000 dělostřeleckých granátů, Ukrajina jich vypálí 10x méně a situace je o to horší pro Ukrajinu z toho důvodu, že Ukrajině prakticky došly všechny skladové zásoby sovětské munice do sovětských ráží jednotlivých zbraní, které nejsou kompatibilní s municí NATO. Ruská armáda každý den přiváží ze Sibiře stovky tanků, až se NATO v Bruselu diví, kde proboha Rusko bere tolik těžké techniky. Možná si na to pamatují už jenom pamětníci, ale dnešní politici v NATO zjevně o tom vůbec neví.
!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r[b]||(r[b]=function(){(r[b]._=r[b]._||[]).push(arguments);if(r[b]._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m)[0],l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/ubrzme"+(arguments[1].video?'.'+arguments[1].video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify([].slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window, document, "script", "Rumble");


Rumble("play", {"video":"v1740vp","div":"rumble_v1740vp"});
Sovětský svaz disponoval těsně přes svým rozpadem podle odhadů obrovskou mamutí zásobou 1,5 milionu tanků nejrůznějších modelových řad sahajícím až k nejstarším typům T-54/55. To samé se týkalo i obrněných vozů pěchoty a podpory pěchoty, kde dodnes nebyla čísla odtajněna. Co je důležité vědět je to, že Ruská federace tyto tanky a obrněnou techniku nikdy nerecyklovala, nesešrotovala, ani neprodala, i když se o to Jelcinova vláda v 90. letech minulého století pokoušela.
Likvidace tanků by byla tak drahá, že k tomu nikdy nedošlo a místo toho byly zbraně Sovětského svazu odvezeny na Sibiř a uloženy v zakonzervované podobě ve skladech, a to v naději, že buď se někdy najde kupec, anebo se najdou peníze pro sešrotování.  Ani k jednomu zatím nedošlo a jak se zdá, přesně tohle se teď hodí Ruské armádě, která čerpá prakticky nekonečné zásoby sovětské techniky ze skladů na Sibiři a posílá všechno na Donbas.
Kde berou Rusové tak obrovské počty těžké techniky?
Ukrajinci si už začínají stěžovat, že Rusové mají více tanků, než kolik Američané stíhají vyrobit Javelinů na jejich zničení. A nejde jen o tanky. Sovětská armáda byla založená na klasické válečné doktríně mohutné podpory dělostřelecké přípravy, která předcházela tankovém šturmu, za nímž na vozech pěchoty postupovala vojska, tedy sovětská pěchota. Vzdušný prostor zpracovaný dělostřelectvem potom dočišťovaly bitevníky SU-25 a útočné helikoptéry Mil Mi-24.
K těmto bojovým úkolům proto SA (Sovětská armáda) potřebovala obrovské množství dělostřelecké munice,  která se pouze odhadovala, že může jít až o několik stovek milionů dělostřeleckých granátů , protože skutečná čísla SA a po ní ani Ruská armáda nikdy neodtajnila. Přestřílet Rusy v dělostřeleckém duelu je tudíž prakticky nemožné a vyloučené. Rusové proto Ukrajince na Donbasu zatlučou do země a rozstřílejí na cimpr campr. Nic z nich nezůstane, pokud se nevzdají.
Kolona ruských tanků mířících k Severodoněcku Americký senátor se rovněž pozastavil nad tím, že Ukrajina denně přichází o 1 000 mužů denně, z toho 200 jich zemře a zbytek je zajat, přičemž za celý měsíc zemře na 6 000 ukrajinských vojáků. To je 12x více obětí, než kolik měla americké armáda ve Vietnamu a tyto ztráty nemůže Ukrajina podle Blacka prostě ustát. Rovněž se neustále objevují dezinformace o tom, že Kreml prý chystá v Rusku mobilizaci.
Tento nesmysl se pravidelně vrací v západních médiích, přičemž jde o neuvěřitelnou dezinformaci. V Rusku by došlo k mobilizaci až ve chvíli, kdy by Ruské armádě došli profesionální vojáci, kterých má Ruská armáda 1 057 000 podle informací ruského tisku, přičemž na Donbasu operuje v této chvíli 58 000 ruských vojáků.
Ukrajina by musela pozabíjet celou Ruskou armádu i se zálohami, aby byla vyhlášena v Rusku mobilizace
Dalších 40 000 jich operuje v ostatních oblastech Ukrajiny. Pokud by se stal zázrak a ukrajinská armáda by těchto zhruba 100 000 ruských vojáků pozabíjela, potom by Ruská armáda povolala na Donbas další vojáky ze své více než milionové armády. Kdyby se stal další zázrak a Ukrajina pozabíjela tento milion vojáků, potom by Ruská armáda povolala záložníky, kterých má Ruská armáda podle informací okolo 3 000 000 mužů v aktivní záloze. A teprve poté, pokud by nastal třetí zázrak a Ukrajinci by pozabíjeli i tyto 3 miliony záložáků, teprve poté by v Rusku nastala mobilizace.
Zamaskovaný ruský tank T-90 Přesně takhle to bylo na Ukrajině. Ukrajinská armáda nejprve nasadila profesionální vojáky. Ti padli a skončili již v první polovině března, kdy Rusové pozabíjeli přes 70 000 ukrajinských vojáků. Ihned poté začal generální štáb povolávat vojenské posily ze zbytku Ukrajiny. Již koncem března povolal Zelenský ukrajinské záložníky, ale dostavila se jen malá část. Zelenský proto vyhlásil mobilizaci a začal povolávat jednotlivé ročníky, což skončilo minulý týden tím, že armáda pověřila ministerstvo školství, aby vytipovalo studenty 3. a 4. ročníků středních škol, které by bylo možné odvést na frontu.
Německý list: Šance Ukrajiny vyhrát tuto válku se blíží nule
Článek jsme přinesli zde . A to je konec celé války na Ukrajině. Přestože Ukrajina válku již prohrála, boje pokračují, protože se zdá, že válka na Ukrajině bude pokračovat až do posledního Ukrajince. Jakmile poslední Ukrajinec padne nebo bude zajat, tím bude dokončena demilitarizace Ukrajiny tak, jak ji nařídil Vladimir Putin. Paradoxně té demilitarizaci pomůže Zelenský, který nechá na frontě padnout všechny ukrajinské muže schopné držet zbraň. Několik dalších dekád bude Ukrajina bez armády, bez mužů schopných boje. Přesně to teď provádí se svojí armádou Volodymyr Zelenský. Je to válka do posledního ukrajinského góje.
Operace Ruské armády na Donbasu A jak se zdá, konec války na Ukrajině už začíná docházet i novinářům v Evropě a konkrétně v Německu. Bavorský list Süddeutsche Zeitung dnes přinesl článek [ 1 ] s nadpisem, že  Šance Ukrajiny vyhrát tuto válku se blíží nule a v textu redakce narovinu uvádí, že…  jatka na Ukrajině skončí pravděpodobně až ve chvíli, kdy jeden ze dvou protivníků doslova vykrvácí. V současné době to nebude Rusko.
Toto lakonické konstatování naprosto bez okolků vystihuje a popisuje realitu na Ukrajině. Konečně po dlouhých 4 měsících tak začínají média hlavního proudu přinášet pravdivé informace, a to proto, že zkrátka realitu už nejde v této situaci popírat a překrývat propagandou o vítězném tažení Ukrajiny. Nejhorší je teď situace pro politiky v Evropě, kteří v únoru vsadili všechny karty na vítězství Ukrajiny a vrhli pro podporu Ukrajiny všechno.
Fialovo “vidoucí oko” připomnělo Angelu Merkel
Nyní se ukazuje, že tito politici se nejenom zmýlili, když vsadili na špatného koně, ale navíc hrozí, že se jich globalisté postupně zbaví, jako to již tento týden začalo v Bulharsku, kde padla pro-americko-ukrajinská vláda Kirila Petkova. Je to proces odstraňování těch politiků od moci v Evropě, kteří nechtějí mír, kteří chtějí pokračování války v Evropě. A to již po zásahu prediktora Henryho Kissingera není v Evropě dovoleno. A není dovoleno ani Petru Fialovi! Musíme se ještě vrátit k jeho středečnímu vystoupení na českých televizních kanálech, kde promluvil k lidu o vysokých cenách energií a vysoké inflaci, že prý za to všechno může Putin a Babiš.
Okultní symbol “vidoucího oka” Během tohoto vstoupení Petr Fiala gestikuloval rukama a mnohokrát vyslal svýma rukama okultní symbol vidoucího oka. Je to tentýž symbol sepjatých prstů, který používala Angela Merkel. Tento okultní symbol vyjadřuje nejvyšší proces řízení na této planetě, oko prediktora, vidoucí oko, oko žrečstva, oko osvícených, oko illuminati.
Tento symbol vyjadřuje u osoby, která gesto přednáší, roli služebníka oddaného nejvyšší věci globálního prediktora . Symbol je převzatý z Kabaly , kde vidoucí oko vládně vrcholu pyramidy, která se zdá býti nedokončená, ale to je omyl. Dokončením pyramidy jest právě to oko. Pyramida jest dílem oka, na které oko vládne. Nedokončenost procesu spočívá v symbolu čísla 11 a vidoucí oko je 12. dílem dokončenosti, ale bez jasných obrysů špice pyramidy. Špice je rozostřena podobenstvím oka.
Globální prediktor odepisuje USA za pomoci služebníků, kteří likvidují blahobyt občanů s cílem indukovat odpis v USA v podvědomí obyvatelstva
Petr Fiala slouží a nedivil bych se, že globalisté se jeho vlády brzy zbaví podobně jako se zbavily vlády v Bulharsku. Služba globalizaci má mnoho podob a odepisování USA v Evropě je prováděno z více stran. Jedním z pomocníků odpisu jsou ti politici, kteří vedou v žoldu americké bumážky své národy do zoufalství a bídy. Tím bude odpis USA zpečetěn, protože vinu neponese Svatojiřský stolec v Moskvě, ale americký tribun .
Petr Fiala slouží a plní globalistickou úlohu odpisu USA v ČR skrze procesy destrukce lidu a jejich majetků a úspor tak, aby bylo zjevné, že Rusko posiluje, rubl posiluje, Rusko vítězí na Donbasu, zatímco lidé v Evropě trpí, chudnou, chladnou zimou a žije se jim měsíc od měsíce hůře.  To je proces odpisu USA. Ten proces je řízen a Fialův flex vidoucího oka je signálem, že plní úkol pro globalisty na odpisu USA v Evropě skrze odpis a destrukci vlastního národa.
Jean-Claude Juncker, Angela Merkel a Theresa May se symboly vidoucího oka To samé totiž prováděla s plným vědomím Angela Merkel spolu s dalšími vrcholovými politiky v Evropě, a proto zobrazovala symbol, že slouží globalistickému prediktorovi. Ten symbol lze chápat jako obranu. Politik tím dává najevo, že “ pouze ” slouží globálnímu prediktorovi v jeho procesech. Stejně jako Angela vedla Německo do pekel v zájmu odpisu USA v Evropě, to samé nyní provádí Petr Fiala. Ten odpis probíhá tím jediným možným způsobem, skrze peněženky a nákupní vozíky goyim , což je jediný způsob, jak odepsat USA v Evropě.
Všechny sankce proti Rusku jdou ve skutečnosti z USA proti Evropě. A lidé to musí prožít a pochopit. Globální odpis USA je totiž základním procesem globalizace. A proto ten odpis musí být indukován zezdola zhroucením kvality života Západu tak, aby bylo zjevné, že to je zhroucení v důsledku politiky USA. Jenom je otázkou, jestli Fiala tuší a ví, co vlastně dělá a komu slouží. Jestli opravdu myslí, že slouží USA, když ve skutečnosti se podílí na destrukci Pax Americana v Evropě. Pax Americana totiž stojí a padá na blahobytu, laciné ropě a plynu. Odstraňte tyto prvky a odstraníte celý systém Pax Americana.
Nejen o těchto souvislostech budeme hovořit dnes od 19:30 na Svobodném vysílači CS . Probereme všechny aktuality a srdečně jste zváni k poslechu.
-VK-
Šéfredaktor AE News
S námi čtete, s námi objevujete
Upozornění pro podporovatele: Došlo ke změně bankovního účtu. Více informací   zde .
Vážení čtenáři Aeronetu, pokud se vám líbí naše investigativní žurnalistika a komplexní analýzy, které pro Vás už 8. rokem děláme, pokud se vám líbí naše články, videa, překlady videí a pravidelné páteční pořady na SVCS, a chcete-li, abychom vám i nadále mohli přinášet nové informace a politické analýzy a komentáře, přispějte prosím jakoukoliv sumou v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce  zde , ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Zatím jsme vysbírali jen cca.  53%  z cílové sumy a  do konce měsíce zbývá 5 dní . Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, kryptoměnami Bitcoin, Bitcoin Cash a Ethereum, a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná.  Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!


Nejčtenější za týden