WEF a OSN chtějí „regulovat“ svobodu projevu na internetu
RSS

WEF a OSN chtějí „regulovat“ svobodu projevu na internetu


Světové ekonomické fórum (WEF) oznámilo, že spojí své síly s Organizací spojených národů (OSN) při kontrole svobody projevu online.
Tyto dvě nevolené globalistické organizace se chtějí postavit jako online regulátory vyjadřování.
WEF a Organizace spojených národů pro výchovu, vědu a kulturu (UNESCO) vyvinuly „soubor nástrojů pro digitální bezpečnost“, který chtějí vnutit vládám suverénních států.
UNESCO a WEF zdůrazňují, že jejich „soubor nástrojů“ byl vyvinut pro boj proti „nenávistným projevům a kyberšikaně“.
Tato sada nástrojů je však specificky zaměřena na cenzuru falešných zpráv online, známých také jako „dezinformace.“ 
Přesto WEF využívá svého vlivu, aby diktovalo vládám, že „soubor nástrojů“ je nezbytný pro regulaci takzvaného „internetu důvěry.“
WEF vyvíjí tlak na světové lídry, aby přijali nová pravidla, která se podle švýcarské organizace Klause Schwaba budou vztahovat na každého člověka na světě, který používá internet.
UNESCO a WEF trvají na tom, že jejich pravidla zajistí, že jejich kontrolovaná verze internetu bude jediným „důvěryhodným“ způsobem, jak se informovat a chránit se před dezinformacemi.
„Pokud už nebudeme schopni rozlišovat mezi fikcí a realitou, mezi lží a pravdou, základy naší společnosti se zhroutí,“ cituje WEF prohlášení UNESCO.
„Demokracie, dialog a diskuse, které jsou nezbytné pro řešení velkých výzev naší doby, se stávají nemožnými.“
WEF píše:
„Digitální platformy potřebují mechanismy hlášení, aby zaznamenávaly porušení pravidel, ale vzhledem ke globální povaze jejich aktivit musí také zajistit, aby tyto mechanismy při vyřizování stížností braly v úvahu místní kulturní citlivost.“
WEF a OSN již nějakou dobu prosazují převzetí kontroly nad tokem informací online.
Snahy o zpřísnění globální cenzury byly hlavním tématem posledního výročního zasedání WEF ve švýcarském Davosu začátkem tohoto roku.
Na tehdejším diskuzním panelu WEF o cenzuře byla hlavní hvězdou Věra Jourová, která debatovala o nutnosti zavedení celosvětové cenzury a poučovala méně zkušené cenzory o tom, jak na to.
WEF, kterou založil německý ekonom Klaus Schwab, je fanatická politická organizace maskující se jako neutrální instituce.
Organizace sleduje konkrétní politické cíle, včetně centralizace moci v rukou  vybrané globální elity jako jediný způsob, jak zachránit planetu před údajnou „klimatickou katastrofou.“
Schwab a jeho spojenci ve WEF diktují svůj vlastní program vůdcům suverénních národů.
Schwab se otevřeně chlubí, že má v kapse několik světových lídrů a že dosadil zaměstnance WEF do nejvyšších pater mocných vlád.
V roce 2017 se Schwab chlubil, že WEF pronikla do globálních „kabinetů“ a kontrolovala vůdce několika suverénních států, včetně Německa, Ruska, Kanady, Argentiny a Francie.
Klaus Schwab 2017 na Harvardu: „Jsme velmi hrdí, že s našimi mladými globálními lídry WEF pronikáme do globálních kabinetů zemí.“

Klaus Schwab in 2017 at Harvard: "What we are very proud of, is that we penetrate the global cabinets of countries with our WEF Young Global Leaders." pic.twitter.com/dMsZWGbQ6a
— TamiCam (@Kitsune_in_VA) January 24, 2022


Mezitím další agentura OSN, Světová zdravotnická organizace (WHO), pracuje na své Pandemické smlouvě.
Všechny členské státy se připravují k podpisu této smlouvy, která dá WHO a OSN rozsáhlé nové pravomoci.
Smlouva dá WHO znepokojivé nové pravomoci, které by potlačily zákony suverénních států.
V případě „klimatické nouze“ nebo pandemie by WHO mohla uvalit lockdowny, požadavky na očkování, zákaz cestování nebo jiná omezení občanských svobod.
Smlouva také umožňuje WHO cenzurovat členy veřejnosti, kteří zpochybňují narativ organizace. Tedy i v otázce cenzury se všechny podvratné globalistické organizace naprosto shodují…


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 1 Průměrně: 5 ]Článek WEF a OSN chtějí „regulovat“ svobodu projevu na internetu se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden