OSN požaduje po rozvinutých zemích velmi razantní omezení spotřeby masa
RSS

OSN požaduje po rozvinutých zemích velmi razantní omezení spotřeby masa


Místo masa zvířat se má v budoucnu konzumovat hmyz a maso umělé. To je alespoň plán globalistů, jejichž loutky již zavádí zákony, které mají za cíl razantní snížení chovů zvířat.
Náhražky se již nevyrábí pouze za maso, ale i za další živočišné produkty. V budoucnu se tak počítá s tím, že v prodeji bude nejen umělé maso, ale i mléko, vejce či mléčné výrobky.
Náhražky některých potravin jsou již v obchodech docela běžné a jejich propagace potvrzuje, že tlak na razantní změnu jídelníčku bude pokračovat.
Podle informací má být právě ona změna jídelníčku jedním z hlavních témat nadcházejícího klimatického summitu COP 28 v Dubaji.
Právě na této konferenci se mají politici, kteří budou vážit cestu mnohdy soukromými tryskáči, zavázat k tomu, že země tzv. „1. světa“ velmi razantně omezí konzumaci masa.
A OSN by měla dokonce stanovit jakýsi strop pro každého Evropana, Američana, Kanaďana či Australana. Tento strop bude mnohem nižší než jaká je běžná aktuální spotřeba masa v těchto zemích.
Lze předpokládat, že se tohoto nařízení okamžitě chytí Brusel a mimo již probíhající likvidace chovů dojde také ke speciálnímu zdanění masných produktů uvalením spotřební daně.
V EU již probíhá schvalovací proces umělého masa a dalších druhů hmyzu mimo těch, které byly již dříve pro konzumaci schváleny. Můžeme  tedy očekávat, že tyto produkty budou naopak podléhat nejen dotacím, ale také menšímu zdanění.
Očekává se, že Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO) zavede své potravinové pokyny pro země prvního světa ve snaze snížit emise uhlíku.Vzkaz západním zemím? Konzumujte méně masa.
Očekává se, že nový potravinový systém bude představen na summitu COP28 příští měsíc v Dubaji.
Nejrozvinutějším zemím světa bude řečeno, aby omezily svůj nadměrný apetit po mase v rámci prvního komplexního plánu, jehož cílem je uvést globální zemědělsko-potravinářský průmysl do souladu s Pařížskou klimatickou dohodou.

Očekává se, že Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO) zveřejní plán globálních potravinových systémů na 1,5 stupně Celsia během summitu COP28 příští měsíc.
Zemím, které nadměrně konzumují maso, bude doporučeno, aby omezily jeho příjem, zatímco rozvojové země – kde nedostatečná konzumace masa přispívá k převládajícímu výživovému problému – budou muset podle FAO zlepšit chov hospodářských zvířat.
Podle údajů FAO zkonzumuje průměrný Američan asi 127 kilogramů masa ročně, ve srovnání se 7 kilogramy v Nigérii a pouhými 3 kilogramy v Demokratické republice Kongo. Komise Eat-Lancet doporučuje, aby lidé nekonzumovali více než 15,7 kilogramů masa ročně.
Agentura OSN se sídlem v Římě, která má za úkol zlepšit zemědělský sektor a výživu, se snaží dosáhnout rovnováhy mezi klimatickou transformací a zajištěním potravinové bezpečnosti pro rostoucí světovou populaci.
Kromě toho, že by plán volal po nižší spotřebě masa pro dobře živené lidi na světě, povzbudil by také zemědělce v rozvojových zemích, aby zvýšili produktivitu svých hospodářských zvířat a udržitelněji zásobovali.
Tolik k nadcházejícímu klimatickému summitu, kde již pravděpodobně padnou konečné dohody o tom, jak provést razantní změnu jídelníčku v rozvinutých zemích.
Lze očekávat, že po prvotním vyšším zdanění masa se později tato komodita omezí i v rámci programovatelné CBDC, která povolí nákup pouze předem přísně určeného množství masa.
Velmi chytře to také provedli se zmíněnými rozvojovými zeměmi, kde se omezení konzumace masa nechystá, čímž si poněkud uklidní islámské země, pro které by byla podobná nařízení nepřijatelná.
Jen netuším, jak dalece s tím budou v souladu muslimové v západních zemích, kde má omezení platit…
 


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 0 Průměrně: 0 ]Článek OSN požaduje po rozvinutých zemích velmi razantní omezení spotřeby masa se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden