Už víme, proč šéfce Učitelské platformy vadil aktivista “Vidlák” jako řečník na odborářské demonstraci v Praze během celostátní stávky proti Fialově vládě! Petra Mazancová je totiž členkou TOP 09 na Litoměřicku a na Twitteru učitelské platformy dokonce vi
RSS

Už víme, proč šéfce Učitelské platformy vadil aktivista “Vidlák” jako řečník na odborářské demonstraci v Praze během celostátní stávky proti Fialově vládě! Petra Mazancová je totiž členkou TOP 09 na Litoměřicku a na Twitteru učitelské platformy dokonce vi


Už víme, proč šéfce Učitelské platformy vadil aktivista “Vidlák” jako řečník na odborářské demonstraci v Praze během celostátní stávky proti Fialově vládě! Petra Mazancová je totiž členkou TOP 09 na Litoměřicku a na Twitteru učitelské platformy dokonce visí výrazy jako “proruští kolaboranti” a další nenávistné příspěvky! Vidlák v projevu trefil na komoru Fialovu vládu mafiánů, která financuje vyzbrojování Ukrajiny na úkor všech lidí v ČR!
Pondělní výstražná celorepubliková stávka v ČR má neuvěřitelnou mediální dohru. Jako protržená totiž začala řvát na plné kolo jistá Petra Mazancová, předsedkyně celostátní profesní organizace Učitelská platforma , která si po skončení odborářské demonstrace v Praze začala stěžovat do všech českých médií, že netušila, kdo přijde na demonstraci s projevem na tribuně.
Stěžovala si, že na stávkovou demonstraci odborů, které se účastnili i zástupci učitelů a zmíněné Učitelské platformy, přišli a na pódiu vystoupili lidé, kteří jsou prý ohrožením demokracie. Vadilo jí vystoupení blogera a občanského aktivisty Daniela Sterzika, který vystupuje pod uměleckým jménem “Vidlák” a glosuje politické události.  Začala padat obvinění o tom, že je proruský aktivista. Na Twitteru zmíněné Učitelské platformy se záhy objevil odporný pamflet, který uvádí cosi o tom, že platforma nepodporuje proruské kolaboranty v jasném odkazu na Vidláka a jemu podobné.
!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r[b]||(r[b]=function(){(r[b]._=r[b]._||[]).push(arguments);if(r[b]._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m)[0],l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/ubrzme"+(arguments[1].video?'.'+arguments[1].video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify([].slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window, document, "script", "Rumble");


Rumble("play", {"video":"v3vtkz7","div":"rumble_v3vtkz7"});
Výše ve videu máte klíčový záznam Vidlákova vystoupení zachycené televizí CNN Prima News a sami si můžete udělat obrázek o tom, co asi tak mohlo být na vystoupení proruského a kolaborantského. Podle právníka příspěvek [ 1 ] na Twitteru naplňuje skutkovou podstatu trestného činu šíření nenávisti proti skupině, konkrétně §356 Tr. Z. Sb. Podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod.
Neznámý autor na Twitteru zmíněné Učitelské platformy zavěsil text, který označuje některé předmětné účastníky demonstrace odborářů za “ proruské kolaboranty “, což je vzhledem k válce na Ukrajině možné vnímat nejen jako hanopis s cílem šíření nenávisti, ale i v rovině trestného činu pomluvy podle §184 Tr. Z. č. 40/2009 Sb. z důvodu aplikace kolektivní pomluvy na účastníky demonstrace podle jiného skupinového určení. Učitelská organizace na Twitteru skutečně publikovala materiál takového narativu, že nám v redakci začaly něco připomínat a přivedly nás na stopu, která všechno vlastně objasňuje.
Křik proti Vidlákovi ze strany šéfky Učitelské platformy má svůj důvod, je totiž členkou TOP 09
Ta neuvěřitelná nenávist proti Vidlákovi a jeho vystoupení na demonstraci odborů, a rovněž ty neuvěřitelné výroky na Twitteru a rovněž v médiích mají své vysvětlení. Naší redakci se podařilo zjistit, že zmíněná předsedkyně Učitelské platformy Petra Mazancová je členkou [ 2 ] TOP 09 na Litoměřicku. Petra Mazancová je od února 2021 rovněž i členkou Regionálního výboru TOP 09 v Litoměřicích [ 3 ]. Tím se ta mediální nenávist šířená proti Danielu Sterzikovi tak nějak ideově a ideologicky vysvětluje.
V čele Učitelské platformy tak stojí kromě profesní učitelky angličtiny i aktivní členka a kádrová rezerva TOP 09, což je politická strana, která se etablovala jako líheň protiruských politiků, kteří neváhají “ruskou” a “kolaborantskou” nálepku umístit na jakéhokoliv občana ČR, který má jiný názor na politiku, než kterou razí vládní pětikoalice. Vidlák přitom v projevu mluvil o drahých energiích, cenách potravin a o krácení důchodů. Co by na tom mělo Učitelské platformě vadit?

Ostře se vymezujeme proti akci odborů, která původní záměr učitelské stávky zneužívá a spojuje s lidmi, kteří jsou pro demokracii ohrožením a nikdy na demonstraci neměli vystoupit! O programu odborářských protestů jsme nebyli předem informováni nijak jsme se na něm ani nepodíleli pic.twitter.com/zJVksza1mF
— Učitelská platforma (@ucitele) November 27, 2023


Učitelé a učitelky přece také mají rodiny, také platí faktury za energie, také nakupují potraviny a také budou dříve či později jednoho dne v důchodu. Takže proč ta nenávist proti Vidlákovi a proč ty odporné texty na Twitteru Učitelské platformy? Existuje jediné vysvětlení, že totiž stávka učitelů je řízená opozice! Učitelé sice jsou do stávky pod vedením Učitelské platformy, ale jakmile na pódiu začne někdo kritizovat ceny energií, potravin a krácení důchodů na valorizacích, tak se něco stane.
Najednou se hledá záminka, jak to zdiskreditovat, a najde se ruská karta a křičí se na Vidláka, na Twitteru učitelů se nepřímo o něm píše, že je proruský kolaborant a nikdo přitom nemluví o tom, co na demonstraci od Vidláka zaznělo, ale jen se mluví o jeho nálepce, že on a jemu podobní jsou proruští kolaboranti. Co to má znamenat?
Na platformě končíme, s tím nechceme mít nic společného!
Mnoho učitelů s vystoupením Mazancové nesouhlasí a napsali nám do redakce, že z Učitelské platformy odchází, protože nechtějí být součástí “ stranické agitace TOP 09 ” uvnitř profesní organizace. Proč mají učitelé ve svém čele profesní organizace někoho, komu vadí ostrý názor onálepkovaného opozičního aktivisty proti politice vlády, která přivedla ČR na pokraj státního bankrotu jako Řecko? Na demonstraci během stávky jde přece o společnou věc, tedy o dosažení cílů společně, aby vláda přijala požadavky stávkujících.
Pokud ale někdo začne zevnitř organizátorů demonstrace používat bolševické manýry , jako třeba kádrování , že tenhle člověk tady nemá co pohledávat, to je proruský kolaborant, tak to už není lidová demonstrace, dámy a pánové. To je řízená opozice! Tedy jako demonstrace, jako protest, jako shromáždění proti vládě, ale všechno jenom jako.
Petra Mazancová (TOP 09) v pořadu na ČT 24 Jakmile se na pódiu objeví úderný řečník, který si nebere servítky a tvrdě udeří a vyjmenuje průsery vlády, tak se najednou něco stane. Najednou je Twitter zaplaven výkřiky o ruských kolaborantech, najednou jsou toho plná média, rozhovory v televizích a záhy vystupuje premiér Nutella, český národní mimoň, který naznačí, že za demonstracemi stojí proruské síly, protože Vidlák! Chápete?
Celé to do sebe zapadá. Zatím pro to nemáme důkaz a tvrdá data, ale vypadá to jako součást plánu, jak označit tyto demonstrace a stávky lidu jako nelegitimní a organizované Ruskem , případně rovnou Putinem. Nevidíme do karet odborářů, nevíme, jestli Vidlák byl na pódium pozván v dobré myšlence a víře, anebo účelově, aby mohla být demonstrace v médiích “zahájena” v rámci aktivního opatření (AO), diskreditace demonstrace a jako akce ovládaná prý proruskými kolaboranty.
Stala se výstražná stávka v ČR terčem aktivního opatření?
V redakci nám to připadá příliš naivní a průhledné, doslova prvoplánové. Na demonstraci vystoupí sarkastický občanský aktivista známý svými rýpavými komentáři do vlády a ihned se ozve stranická rezerva TOP 09 v roli šéfky Učitelské platformy a rozjede se v médiích řev a křik, že demonstraci ovládly proruské živly, přitom šlo o projev, který měl hlavu a patu. Mohlo to být dopředu připravené?
Připomíná mi to aktivní opatření StB (AO), kdy se na stranické aktivy nepohodlných šéfů stranických buněk KSČ nasazovali provokatéři , aby během plenární schůze provokovali, aby se mohlo potom říct, že v podniku jsou reakční živly a ředitel svoji pozici nezvládá, takže požadavky dělníků na generální ředitelství jsou nelegitimní , jsou dílem vnitřní reakce a ne skutečným problémem. Prostě diskreditace oprávněného požadavku lidí zezdola je unesena aktivním opatřením. A přesně to, co se stalo v pondělí mi připomíná aktivní opatření na ochranu Fialovy vlády.
Šéf odborových svazů Josef Středula Je možné, že se mýlím a šlo jenom o přehnanou reakci motivované členky TOP 09 k tomu, aby se stranicky zviditelnila, že bojuje za hodnoty a demokracii proti “ proruským kolaborantům “, za což dostane v TOP 09 čárku a pochvalu, ale nebyla to Petra Mazancová, která tu odborářskou demonstraci organizovala, která by zvala hosty na pódium. To měla na starosti centrála odborových svazů pod vedením Josefa Středuly. Takže se ptám, byl to plán, anebo jen dobrá vůle? Česká společnost se ale tak jako tak extrémně fašizuje, tento incident to pouze prokazuje.
V čele profesní učitelské organizace je členka TOP 09 z Litoměřic a na Twitteru její organizace se jede nenávist proti skupinám občanů v ČR s jiným politickým názorem. Demonstrace odborů se najednou redukovala na hádku o tom, jestli Vidlák je nebo není proruský agent. O samotné demonstraci najednou není ani slovo. Není to zvláštní? Působí to jako manipulace s veřejným míněním. Stávka byla akcí proruských agentů, nic se nestalo, rozejděte se! Najednou to do sebe zapadá, proč Fiala v pohodě vyjel do kravína. Žádný stres. Asi tušil, že stávka i demonstrace je vlastně ošéfovaná . Vyzbrojování Ukrajiny na úkor českých občanů tak může dál pokračovat a vláda mafiánů s dozimetry  [ 4 ] bude mít dál klid na práci.
Pokud vám článek přinesl podnětné informace a chcete, abychom v publikování článků a videí pokračovali i nadále, neobejdeme se bez Vaší pomoci.  Do konce měsíce zbývají 2 dny a pokud si to můžete dovolit, zvažte prosím jakýkoliv finanční příspěvek pro náš server na darovací stránce  zde . Bez Vaší pomoci nemůže náš projekt pokračovat. Moc Vám předem děkujeme za podporu!
-VK-
Šéfredaktor AE News
===
Vánoční dárek
Pro zájemce o hodnotný vánoční dárek je zde mimořádná nabídka nakladatelství Knihy ABB, které nabízí k zakoupení kompletní antologii všech mých 6 knih, včetně té nejnovější, která právě vyšla. Pokud chcete udělat radost sobě nebo svým blízkým, za zvýhodněnou cenu si můžete celý komplet 6 knih objednat v odkazu zde anebo kliknutím na níže uvedený banner. Nakladatelství zasílá nově knihy do celého světa.Nejčtenější za týden