Těhotnou Švédku ubodal její africký partner 50 bodnými ranami, vraždu si nahrával
RSS

Těhotnou Švédku ubodal její africký partner 50 bodnými ranami, vraždu si nahrával

Další případ z ranku obohacování evropských žen, kterým se podařilo vymýt mozky natolik, že za ideálního partnera považují takového, kterého jim dovezla jejich vítací vláda. Ostatně, také to je jeden z účelů dovozu téměř výhradně mladých mužů.
V říjnu loňského roku bylo Carine 27 let a miminku v bříšku 8 měsíců. Nikomu z nich nebyl další život dopřán. Přítel těhotné ženy, 31letý Kelvin Osagie, se o to postaral tak, že Carine brutálně zavraždil více než 50 bodnými ranami, z nichž některé pronikly i přes dělohu a do nenarozeného dítěte. Carine také způsobil asi 20 dalších zranění.
Traumatizovanými svědky činu v bytě ve Vänersborgu se staly další dvě děti manželů v předškolním věku. Motivem činu bylo, že Carine chtěla Kelvina opustit. Měl také obavy, že ho v souvislosti s tím udá na policii za to, čemu ji předtím ve vztahu vystavil. Byla  proto nadobro umlčena.
Kelvin nahrál vraždu mobilem a poté z domu utekl. Netrvalo však dlouho a policie podezření nasměrovala proti němu a mohl být poměrně rychle zatčen. Byl obviněn a nyní je odsouzen za vraždu a zločin ve dvou případech, druhým zločinem bylo, že vraždu spáchal před zraky ostatních dvou dětí.
Osmiměsíční miminko v děloze nemá problém přežít mimo dělohu, pokud by se narodilo předčasně nebo bylo odebráno císařským řezem. Ve Švédsku, na rozdíl od několika jiných zemí, však nenarozené děti nemají status právnických osob, a proto Kelvin nemůže být odsouzen za to, že dítě také zavraždil.
Verdikt okresního soudu ve Vänersborgu  vedl k doživotnímu vězení. Vrah je také odsouzen k deportaci. Podle okresního soudu neexistují žádné polehčující okolnosti, které by odůvodňovaly mírnější postih.
Při ohledání místa činu byla nalezena taška s dětským oblečením a dalšími věcmi, což naznačuje, že Carine hodlala Kelvina a jejich destruktivní vztah ještě týž den opustit. Vyšlo také najevo, že se na ten den objednala v mateřském centru a během návštěvy řekla kamarádce, co se ve vztahu děje.
Carine však nestihla odejít, protože dřív ji Kelvin brutálně zavraždil. Ze záznamu vraždy, který pořídil mobilním telefonem, se zdá, že věděl o tom, že Carine si objednala návštěvu porodní asistentky a měl obavy z toho, co jí řekne.
Státnímu zástupci a soudu velmi pomohlo, že Kelvin měl ve zvyku natáčet si své rozhovory mobilním telefonem, a to nejen ty, které měl na telefonu, ale také se svou partnerkou doma. Kelvin tvrdil, že 50 bodných ran a 20 dalších zranění způsobil Carine v sebeobraně. Nahrávky však říkají něco jiného.
Během posledního rozhovoru je Kelvin slyšet, jak Carine říká, aby o jejich vztahu před porodní bábou mlčela, ale pak se místo toho rozhodl ji pro jistotu zabít. Poslední věc, kterou od Carine bylo slyšet, než byla zavražděna, je to, jak se opakovaně modlí za svůj život  .
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 0 Průměrně: 0 ]


Nejčtenější za týden