Janet Ossebaardová, spoluautorka seriálu „Pád kabaly,“ je už několik týdnů nezvěstná (video)
RSS

Janet Ossebaardová, spoluautorka seriálu „Pád kabaly,“ je už několik týdnů nezvěstná (video)


Možná jste viděli alespoň některé díly seriálu dvou holandských autorek, pod názvem „Pád kabaly,“ který byl i u nás v českém překladu zveřejňován na webu „Otevři svou mysl.“
Jedna z autorek před pár týdny zmizela a nikdo netuší, co s ní je. Hovoří se také o sebevraždě, protože žena byla pod obrovským nátlakem nucena se často stěhovat, což ji značně vyčerpalo i po psychické stránce.
Janet Ossebaardová je pohřešována již několik týdnů,  píše David Sorensen z webu Stop World Control . Janet už  dlouho nebyla v pořádku a před pár týdny odcházela se zprávou, že si vezme život.
Společně s bývalou detektivkou Cynthou Koeter pracovala na seriálu  Pád Kabaly . V této sérii dokumentů odhalují satanskou elitu, která v zákulisí tahá za nitky všech vlád a velkých korporací.
Inspirovaly se vojenskou operací Q, která vyzvala lidi po celém světě, aby vyšetřili a odhalili extrémní zločiny těchto elit.
Část 1:

Pád Kabaly vysvětluje, jak je všechno v našem světě podvod a jak nám všem lže extrémně bohatá a velmi satanská skupina lidí, kteří rafinovaně manipulují lidstvem, vysvětluje Sorensen.
To bylo vždy odmítáno jako konspirační teorie, ale tyto dvě dámy předložily tisíce důkazů, nevyvratitelných, ověřitelných a mimořádně pečlivě zdokumentovaných.
Seriál sledovaly miliony lidí na YouTube, který začal uplatňovat cenzuru. Holanďanky se proto uchýlily na BitChute  a  Telegram , kde pokračovaly ve své misi.
„Janet trpěla emocionálním vyčerpáním několik let a v posledních měsících toho na ni bylo moc,“ upozornil Sorensen. Po dalším vynuceném stěhování se radost ze života vytratila.
Před čtrnácti dny odešla, bez peněz, bez majetku, bez psů, se zprávou, že si vezme život.
Cyntha píše na Telegramu, že na Facebooku kolují divoké historky o Janet. „Prosím, nevěřte tomu! Janet je nezvěstná a zatím jsem o ní ani nic neslyšela. Sama z toho nevyvozuji žádné další závěry a žádám vás, abyste učinil totéž.“


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 0 Průměrně: 0 ]Článek Janet Ossebaardová, spoluautorka seriálu „Pád kabaly,“ je už několik týdnů nezvěstná (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden