Muž byl během letu do Moskvy „orálně znásilněn“ ženou
RSS

Muž byl během letu do Moskvy „orálně znásilněn“ ženou


Muž, který cestoval během pětihodinového letu do Ruska, se údajně stal obětí orálního znásilnění poté, co na něm po odletu z turecké Antalye naléhala devětadvacetiletá sexuchtivá blondýna jménem Valeria, aby ho orálně uspokojila. (Foto: X)

„Během letu z Antalye do Moskvy začala cestující žena řádit a [orálně] znásilnila svého [mužského] souseda,“ uvádí ruský portál Gazeta.ru (a prostřednictvím Daily Mail ), který dodává, že na palubě byly i děti.Muž, který seděl vedle ní v ekonomické třídě letu společnosti Pobeda Airlines, údajně Valeriiny návrhy odmítal – jen aby se po chvíli „přestal bránit“.
Sexuální výchova v Kanadě pro děti od 9 let. To snad není možné

Podle zprávy ho letušky nechaly domluvit, než pravděpodobně opilou ženu odvedly pryč – ta se je pak pokusila uplatit.Více prostřednictvím Daily Mail:„Stáhla mu kalhoty a dopustila se násilných činů sexuální povahy.
Biden řekl 6leté dívce během večeře, že miluje její uši


„Později se sousedka přestala bránit.
‚To vše se odehrálo před zraky letušek a ostatních cestujících.‘
‚Překvapivě letušky počkaly až do konce akce a teprve poté Valerii odsunuly dál.

Princ Andrew obviněn ze sexuálního zneužívání dětí během návštěvy Ukrajiny


„Žena se bránila a nechtěla opustit svého nově vytvořeného společníka.
Po zbytek letu ji měl hlídat další mužský pasažér.
Během letu Valeria podle zpráv citujících očité svědky ‚škrábala posádku‘ a kouřila elektronickou cigaretu navzdory opakovaným žádostem, aby s tím přestala.
Americká senátorka požaduje jména osob, která létala s Epsteinem

Žena byla po incidentu v Moskvě zadržena, nicméně médiím BAZA řekla, že ničeho nelituje a že byla schopna zaplatit pokutu ve výši 500 rublů (5,62 USD) a pokračovat ve svém dni.„Všechno bylo v pořádku,“ řekla. „V letadle jsem se dobře bavila. No, je to trochu víc než to.“V tomto příběhu tedy vystoupili dva lidé. Končí všechno dobře, když to dobře dopadne?Zdroj: dailymail.co.uk
Článek Muž byl během letu do Moskvy „orálně znásilněn“ ženou se nejdříve objevil na AC24.cz .


Nejčtenější za týden