Úředník Pentagonu zatčen při zátahu na obchodování s lidmi v Georgii
RSS

Úředník Pentagonu zatčen při zátahu na obchodování s lidmi v Georgii


V Georgii byl při akci zaměřené na obchodování s lidmi zatčen vysoký úředník Pentagonu, který dohlížel na federální školské systémy v Americe. (Foto: Coweta County Sheriff’s Office)

Úřad šerifa okresu Coweta (CCSO) minulý týden oznámil zatčení 26 osob, včetně Stephena Hovanica, bývalého personálního šéfa amerického oddělení vzdělávací činnosti ministerstva obrany (DoDEA), v souvislosti s údajným obchodováním s lidmi.
Statečná žena odhalila, jak americká vláda obchoduje s dětmi

Hovanic podle svého profilu na síti LinkedIn tuto funkci zřejmě zastával od roku 2010.Podle stanice Fox 5 Atlanta úřady obvinily 64letého Hovanica z kuplířství, což je v Georgii přestupek, poté, co údajně v motelovém pokoji žádal o sex s agentem v utajení.
Americký film o obchodování dětí doporučený Gibsonem trhá rekordy

„Tento druh operace je pro nás opravdu důležitý, protože za prvé, kuplíři sexu jsou v tomto odvětví obrovským problémem. Bez kupců sexu by nebyl trh, na kterém by se ženy nadále stávaly oběťmi,“ řekl agent stanici Fox 5 pod podmínkou anonymity.„Za druhé, a to je pro nás všechny asi nejdůležitější, je viktimizace těchto žen. V tomto životním stylu pro ně neexistuje dobrý scénář, takže cílem je dostat je z tohoto životního stylu ven.“Zdroj: nypost.com
Článek Úředník Pentagonu zatčen při zátahu na obchodování s lidmi v Georgii se nejdříve objevil na AC24.cz .


Nejčtenější za týden