Dají se lidi opět ukonejšit protiruským povykem?
RSS

Dají se lidi opět ukonejšit protiruským povykem?


Konečně se ledy trochu pohnuly a odbory začaly dělat svou práci. Lidé jsou již tak unaveni, že se přestali bát a ukázali svou sílu a ta je v jednotě. Vládní garnitura se vyděsila. Fiala, již tradičně, utekl daleko z Prahy – na statek, aby nemusel obhajovat a vysvětlovat svoji těžko obhajitelnou politiku.Ostatní politici zalezli. I přes neschopnost a neochotu této vlády pracovat vůbec někdy pro lidi, nepochybuji o tom, že dobře fungující stroj na dezinformace, který ovládá mnoho českých médií, běží. Vláda se bude držet, jde jí o vše. A tak se objevili první, řekněme „odpadlíci“ v podobě různých platforem atd.
A začal povyk, který má vláda tak skvěle nacvičen. Protiruský povyk. O Rusku, co vím, sice nepadlo na demonstracích ani slovo, ale bylo jasné, že někdo ze strážců pravé svobody dříve či později cosi zaslechne. A také zaslechl, nebo nezaslechl, ale věděl, co je potřeba.
Ono dokud nezačneme věci nazývati pravými jmény, tak se nic nezmění. Dokud se lidi a média neodváží zeptat, proč podporujeme cizí, když nemáme pro vlastní, proč, když není na obědy ve školách a na sociální služby, kupujeme nejdražší stíhačky na světě. Proč zde platí poturčenec horší Turka?
Zkrátka dokud někdo neřekne, že žijeme pod nadvládou lidí, kteří naprosto kašlou na to, jak se žije v České republice, tak se nikam nepohneme. Pětikoalice je nereformovatelná.
A není nikde psáno, že se nemohou do vlády dostat psychopati (více psychopatů), kteří sní o válce.
Už teď slýcháme o budoucí válce atd. Na to by si lidé/voliči měli dát opravdu pozor, dnes přicházejí o peníze a část svobod. Zítra mohou padnout za zisky zbrojařských firem a štěstí psychopatů.
On dlouhodobý nedostatek peněz jistě unaví a často i radikalizuje, ale pokud budeme uvažovat jenom v číslech a budeme naprosto ignorovat deficit morálky a inteligence u vládnoucí skupiny, tak se asi dočkáme toho nejhoršího.

 
  JŽ

The post Dají se lidi opět ukonejšit protiruským povykem? first appeared on Pravý prostor .


Nejčtenější za týden