Jourová tvrdí, že EU nikdy nikoho neomezovala a nenutila se očkovat
RSS

Jourová tvrdí, že EU nikdy nikoho neomezovala a nenutila se očkovat

A musím na úvod říct, že toto její idiotské prohlášení již baví celý svět. Píše se o něm (resp. o Jourové) nejen po celé EU, ale i ve Velké Británii nebo USA . Samozřejmě mimo mainstream. Kdo totiž sledoval fašistickou politiku EU i jednotlivých vlád – včetně domovského hnutí ANO Věry Jourové, které na „odchodnou“ uzákonilo povinné covid „očkování“ pro některé profese a všechny nad 60 – ten ví, že Jourová jednoduše lže jako když tiskne.
Mnoho dalších zemí určilo takzvané „očkování,“ které ovšem není očkováním, neboť chorobu můžete dostat i přenášet, jako povinné pro některé věkové či profesní skupiny (např. Itálie, Německo, Francie, …)- a Sorosovo Rakousko dokonce pro všechny dospělé (zrušeno to bylo až nyní a to poté, když v Rakousku došly léky na trombózu a začalo být jasné, proč tomu tak je).
EU podporovala diskriminační protiústavní kroky proti neočkovaným, včetně zákazů využívání některých jinak zcela běžných služeb a EU dala plnou podporu i všem firmám, které budou zcela bezdůvodně neočkované propouštět (např. ve Francii Macron nechal propustit asi 15 tisíc neočkovaných zdravotníků).
Úvahy o zavádění plošného povinného očkování (nebo alespoň pro některé skupiny obyvatel) se v EU také vedly, ale v té době ještě neměla EU kompetence v oblasti zdravotnictví nadřazené národním státům. Nicméně EK nyní protlačila na další rok covid pasy , takže dala najevo, že opět hodlá neočkované diskriminovat na jejich právech, ale diskriminovat bude i ty, kdo mají takzvané „očkování“ prošlé a již více dobrovolně nenastaví své rameno.
A připomínám, že nedávno se EK dokonce sešla, aby se dohodla na způsobu, jak na podzim donutit k „očkování“ vzpurných 100 milionů dospělých neočkovaných Evropanů, ale také děti pod 12 let, jichž je v EU očkováno jen velmi málo. EU dokonce hodlá tlačit i na pediatry.
Věra Jourová – eurokomisařka pro evropské hodnoty a transparentnost – neprojevuje hodnoty ani transparentnost. Každý ví, že eurokraté a další globální byrokraté trvali na tom, aby jejich obyvatelstvo bylo očkováno nebo bude jejich život – a mnohdy i živobytí – omezen. Tvrdit opak je nestoudná urážka veřejnosti, což je samozřejmě charakteristická praxe bruselských papalášů.
Tvrzení vysoké představitelky EU, že blok nikdy netlačil lidi k tomu, aby se nechali očkovat proti covidu, se setkalo s negativní reakcí kritiků.
Vysoká představitelka EU v úterý ohromila přihlížející poté, co tvrdila, že blok nikdy netlačil své občany k tomu, aby se nechali očkovat proti COVID-19, aby jim byl umožněn přístup k veřejným službám , a že tvrzení o opaku byla šířena hlavně těmi, koho popsala jako „aktivisty proti očkování“.
Toto zcela lživé prohlášení přichází v době, kdy se EU připravuje na obnovení svého nadnárodního systému COVID pasů, které prokazují, zda je držitel očkován a / nebo posílen proti této nemoci, což  umožňuje členským státům EU zavřít doma své vlastní lidi nebo je opět omezit na jejich právech.
Navzdory již schválenému obnovení COVID průkazů EU do poloviny roku 2023 a minulému tlaku EU na zavedení celounijního režimu povinného očkování , Věra Jourová – komisařka EU pro „hodnoty a transparentnost“ – na  zasedání zvláštního výboru bloku pro pandemii COVID-19 tvrdila, že organizace nikdy ani neuvažovala o tom, že by nutila lidi k očkování a nějak je diskriminovala.
„Nikdy jsme netlačili na lidi, aby dostali vakcínu jako podmínku pro přístup k veřejným službám nebo zdravotnickým službám,“ řekla Jourová a zároveň tvrdila, že EU nikdy neuvažovala o povinnosti nechat se očkovat (!!!).“
Jourová naopak tvrdí, že lži o tom, že „ pokud nebudete očkováni, nedostanete se do veřejných prostor nebo nezískáte přístup ke službám (!!!) “ byly propagovány hlavně těmi, co popsala jako „aktivisty proti očkování“. Tedy podle Jourové jsme my neočkovaní nikdy nebyli nijak omezeni na svých právech!!!
Zatímco Jourová se zdá být svým tvrzením jaksi přesvědčena, její prohlášení se setkalo s nedůvěrou ostatních, zejména zvolený poslanec Evropského parlamentu Cristian Terhes se Jourové zeptal, zda komisařka skutečně „myslí vážně“  prohlášení, které učinila.
„Paní komisařko, musím vám říci – a prosím, podívejte se na mě – paní komisařko, myslíte vážně to, co jste právě řekla?“ zeptal se rumunský politik.
„Mluvíme o základních právech každého občana EU a právě jsme slyšeli, že díky tomuto zelenému certifikátu nebyli lidé nuceni nechat se očkovat,“ pokračoval. „Myslíme to vážně? Můžete se podívat lidem do očí, občanům Evropské unie, kterým  to říkáte?“ …
A na závěr připomínám, že Jourová naši zemi zastupuje v EK již dvě volební období. Opakovaně ji tam poslal Babiš, který k tomu dostal mandát od svých voličů….
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 2 Průměrně: 5 ]


Nejčtenější za týden