V německém přijímacím středisku se porvali na nože příznivci ISIS s Kurdy (video)
RSS

V německém přijímacím středisku se porvali na nože příznivci ISIS s Kurdy (video)


Příznivci ISIS, jichž je v řadách žadatelů o azyl zcela jistě většina, zpravidla získají nejen azyl, ale také německé občanství. To se týká zejména džihádistů, kteří dorazili v letech 2015 – 16. Ti podle stávajících pravidel mají možnost v nejbližší době získat německé občanství.
Před časem vyšlo najevo, že jen v Německu je připravena půlmilionová Alláhova armáda, která jen čeká na „pokyny.“ Během letošního roku jistě díky rekordní invazi výrazně posílila.
A nejspíš i mnozí z džihádistů, kteří se stali účastníky hromadné rvačky na nože, odehrávající se v přijímacím centru na letišti, do této armády zapadnou…
Letiště jako bitevní pole, jak ironické. Brána do světa a v tomto případě brána do Německa. Přibližně 5 000 migrantů je umístěno v letištních budovách a „lehkých halách.“
V pondělí došlo ke sporu mezi Kurdy s tureckým občanstvím a syrskými Araby. Záminka: Tlačenice ve frontě na jídlo. Ano, byla to fronta na jídlo, co rozpoutalo válku. Svou roli prý sehrála i příliš hlasitá hudba.
To může být velmi rušivé, pokud jde o kulturní rozdíly. Mnozí účastníci rvačky však byli údajně také ozbrojeni noži. V úterý bylo opět potřeba zavolat na pomoc 100 policistů.
Konflikt mezi těmito dvěma skupinami je očividně hluboký. Džihádisté skandovali hesla jako „nevěřící Kurdové“ nebo „Alláhu akbar.“
Jde o „protikurdský rasismus“ ze strany fanoušků ISIS, píší pozorovatelé. Tímto směrem směřují i další výroky, jako například: „Usekneme vám hlavy“ nebo „Co nedokázal IS, uděláme s vámi my.“
Islámský stát v německých uprchlických centrech? To není možné, řeknou mnozí. Jenže před nástupem do centra neexistuje žádná bezpečnostní kontrola.
Kromě toho ministryně vnitra Nancy Faeserová teprve nedávno zmírnila bezpečnostní požadavky Spolkového úřadu pro migraci a uprchlíky (BAMF), který podniká kroky až dlouho po vstupu do země.
Je to údajně kvůli přetížení s ohledem na 30 000 nebo více žádostí o azyl měsíčně.

Neue Aufnahmen von den Angriffen im Ankunftszentrum in Berlin Tegel. Kurdische Geflüchtete berichten von rassistisch motivierter Gewalt durch arabischstämmige Bewohner am Sonntag. Dabei sollen islamistische Parolen wie „ungläubige Kurden“ & „Allahu Akbar“ gerufen worden sein pic.twitter.com/YaLDpPrStj
— Civan Akbulut (@civan_akbu) November 29, 2023


Státní úřad pro záležitosti uprchlíků (LAF) přišel s nápadem oddělit obě skupiny. Turečtí občané, kteří jsou nyní jednou z největších skupin žadatelů o azyl, se mohli přestěhovat do jiné haly.
V určitém okamžiku bude každému, včetně fanoušků ISIS, přidělen vlastní byt. Jak je známo, pravděpodobnost, že se jeden jediný z nich stane předmětem deportace, je velmi nízká.
Deportace není možná ani u těch, kteří jsou policii a úřadům známí, jak nyní ukazuje případ dvou sympatizantů IS z Leverkusenu a Wittstocku v Braniborsku.
Edris D. (15), Afghánec z Burscheidu, a Rasul M. (16), Čečenec z Wittstocku, plánovali džihádistický teroristický útok na vánoční trh nebo synagogu v Kolíně nad Rýnem.
V chatu oba nezletilí souhlasili s teroristickým útokem, při kterém chtěli zabít co nejvíce lidí. K zatýkání byly nasazeny speciální jednotky. Čečenec, který je stejně jako jeho bratr považován za extrémně násilného, měl u sebe při zatýkání nůž. O Afghánci se šíří zpráva, že má také německý pas.
Dlouhou dobu nikdo nechtěl vidět nebo připustit, že teroristické organizace se roky stěhovaly do Evropy v invazních proudech. Nyní je to zřejmé, protože maďarská tajná služba  ve veřejné zprávě varovala před infiltrací migračních tras Tálibánem, IS nebo Al-Káidou.
O své další šíření do bezpečného útočiště EU budou mít pravděpodobně zájem i další teroristické skupiny z Blízkého východu. V žádné jiné části světa nemohou džihádisté tak snadno budovat struktury kvůli nedostatku všeobecného povědomí a také jsou pohodlně izolováni jazykem, kulturou a komunitami mešit.
A tak se kvůli hrozbě terorismu na vánočních trzích po celém Německu opět umisťují patníky a betonové bariéry. To je již běžný úkaz v adventním období ve všech  multikulturních evropských zemích…
Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 3 Průměrně: 5 ]Článek V německém přijímacím středisku se porvali na nože příznivci ISIS s Kurdy (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden