Globální klimatické krize. Další podvod založený na systémově poslušné „vědě“
RSS

Globální klimatické krize. Další podvod založený na systémově poslušné „vědě“
NESPOKOJENY
Neustále vás někdo krmí nesmysly, aby vás mohli ovládat. Oni se svých soukromých letadel nevzdají, svých velkých majetků, svých zámků, svých sídel. Mají na mysli vás. Vy se všeho musíte vzdát.

Čelíme situaci, kdy obrovské množství velmi vlivných organizací a elit na mezinárodní úrovni  vyzývá k  politice , která je v podstatě sebevražedným aktem, je to jakési přání smrti .
Jak jim to může procházet? Je důležité si uvědomit, že většina „odborníků“ prosazujících tuto agendu je  závislá na penězích od těch, v jejichž zájmu jí prosazují . Podobné to bylo i za  covidu . Když jste závislí na financování od někoho, tak budete říkat, co ten někdo chce slyšet.
80% veškerého vědeckého výzkumu ve Spojených státech je na univerzitách. V podstatě se z nich staly mlýny na peníze získávající vládní granty,  aby mohly říkat politikům, co chtějí slyšet . Co politici chtějí, jsou  příběhy, které v lidech vyvolávají strach . A vědci jsou tichou součástí, protože nikdo nevidí ty peníze, které jsou od politiků k vědcům. A tyto peníze jsou určené k vytváření narativů, které budou budou lidi děsit a usnadní jejich ovládání. Tak je to jednoduché. Nemáte přístup, nebo je obtížné získat přístup, k pravdivým informacím a nezávislým faktům.
Oxid uhličitý je plyn, který v současné době představuje  0,04% celé atmosféry . Lidé jsou zodpovědní za cca pouhá  3% roční produkce CO2 . Oxid uhličitý je neškodný, bezbarvý, bez zápachu, bez chuti,  přírodní stopový atmosférický plyn . Vzniká spalováním materiálů obsahujících atomy uhlíku, včetně trávení potravy ve střevech zvířat, včetně našich vlastních střev.
Je zřejmé, že  cílem je změnit naše chování prostřednictvím vyšších cen a vyšších daní , boj proti změně klimatu je k tomu jen záminkou. Musíte si vzít všechny tyto lidi na paškál dřív, než budete uzamčeni ve svém  15minutovém městě  a budete se divit, jak se to sakra stalo. A stalo se to proto, že jste celou dobu spali.
Světové televarieté globální klimatické krize.
John Kerry , klimatický car Bidenovi administrativy, odborník na slovo vzatý. Pseudovědecká klimatická agenda útočí a zbytek světa se zdravým rozumem a skutečnými vědeckými fakty se brání.
Green deal a EURO7.
Vysvětlení hlavně pro tupější část obyvatelstva.
Zelený nový úděl (Green new deal).
Kolik je CO2 v zemské atmosféře? Kolik ho do ovzduší přibývá činností člověka?
Fakta vs fikce.
Tvůrci Zeleného nového údělu nemají ponětí o tom, jak se v této zemi vyrábí energie, říká James Meigs ze City Journal.
Žádná klimatická krize neexistuje.
Stále více vědců se již odvažuje postavit proti systému, který zakazuje jakoukoli diskuzi ohledně klimatu a údajném oteplování způsobeném člověkem produkovaným CO2. Aby mohli globalisté skrz své loutky prosazovat klimatický podvod, který je zároveň dosud největším podvodem v dějinách lidstva, musí k tomu mít i své loutky z řad takzvaných „odborníků.“  Jen ti, kteří jsou ochotni razit jejich propagandu, dostávají granty a dotace . Ti, kdo se ji snaží zpochybnit a poskytují důkazy o všech systémem šířených lžích, jsou perzekuováni. To je asi důvod proč se proti této agendě zatím staví zejména starší odborníci, kteří se již nemusí obávat dehonestace či toho, že nezaplatí hypotéku. Ovšem i mezi těmi, kdo šíří klimaalarmistické vize, se najdou „pevně věřící,“ pro něž je klimatická agenda spíš náboženstvím, které vyznávají a odmítají se svých vizí vzdát. Nicméně pod obrovskou horou důkazů o tom, že celá klimatická agenda je jeden velký podvod, již mnoho lidí prohlédlo. Reformovaný bývalý klimatický alarmista  Tom Harris  říká:
„Žádná klimatická krize neexistuje… Neexistuje žádná konzistentní korelace mezi oxidem uhličitým a teplotou Země. Někdy byl CO2 1300 % dneška a my jsme uvízli ve velmi chladných podmínkách… Klimatická panika nemá žádný základ – vše je založeno na modelech, které nefungují.“

A mnohem drsněji k tomu hovoří zakladatel Greenpeace Patrick Moore, který prohlásil, že mu byla organizace před lety ukradena globalisty. Ve videu říká: „Pouze miliardáři si budou moci dovolit koupit jídlo a všichni ostatní lidé zemřou.“ Spoluzakladatel Greenpeace, Dr. Patrick Moore hovoří o genocidních důsledcích politiky nulového uhlíku. „Nyní se pouštějí do zemědělství a vyhrožují, že přeruší dodávky potravin, protože potraviny způsobují globální oteplování. Způsobí zkázu, jakou Země nikdy neviděla, protože je nás více než osm miliard a čtyři miliardy z nás jsou závislé na dusíkatých hnojivech, o kterých nyní říkají, že jsou špatná, protože je to skleníkový plyn nebo cokoli jiného… Všechno je to úplně falešné, stejně tak kampaň proti CO2.“
Klimatická krize jako nástroj kontroly a manipulace.
Tento díl se zabývá současnou „megakrizí, v jejímž srovnání bude Covidová krize blednout. A tím je „klimatická krize” – jak elitáři používají změnu klimatu k manipulaci veřejnosti? A jaká jsou skutečná fakta o CO2?
Harari a Schwab to řekli vše a naprosto jasně… budoucnost lidstva vypadá bledě. Samozřejmě ne pro elity, kteří si vyvinou božské schopnosti, ale pro vás: zbytečné darmožrouty. Utváří budoucnost tím, že uměle vytvoří další velkou krizi. Ale mluvíme o budoucnosti? Nebo je to „tady a teď?”
J (Janett – autorka): Světové ekonomické fórum nás celou dobu varovalo.  Dalšími dvěma krizemi, v jejichž porovnání COVID-19 bledne, budou velký kybernetický útok a změna klimatu . Tento kybernetický útok odstaví celou ekonomiku bůhví kolika zemí. Lidé v nemocnicích budou umírat. Supermarkety přestanou být zásobovány, všichni budeme hladovět nebo mrznout. No, pokud je to tak, tak proč proboha digitalizují každou společnost.
Chytré telefony, chytrá města, digitální průkazy, digitální peníze, internet věcí . Kdyby to všechno mělo zkrachovat, nebylo by moudré mít starý dobrý záložní plán? Možná ne tak chytrý? Ale to není to, co Světové ekonomické fórum předkládá jako řešení možného budoucího problému. Používá stejnou strategii založenou na strachu, která fungovala po staletí.
Prezentovat krizi neznámého významu, aby se lidé skutečně vyděsili a obrátili se na vládu s žádostí o pomoc. A pak předložit řešení.  Platit vyšší daně . Pokud budeme všichni platit vyšší daně, lze odvrátit všechny výše uvedené situace.  My, vláda, vás ochráníme . Prostě nám dejte své peníze, podřiďte se a všechno bude v pořádku. Dále – změna klimatu.
Vzpomeňte si, co říkali v sedmdesátých letech . Za deset let nastane doba ledová! „Satelity ukazují blížící se dobu ledovou.” – „Doba ledová se blíží nad severní polokoulí”. Vzpomeňte si, co říkali o 10 let později. Za 10 let kyselé deště zničí všechny plodiny! „Vysoce žíravé kyselé deště jsou hrozbou.” Vzpomeňte si, co říkali o 10 let později. Za 10 let zmizí ozonová vrstva! „Greenpeace – zachraňte ozonovou vrstvu.” – „Velké ztráty ozonové vrstvy na Antarktidě.” Vzpomeňte si, co říkali o 10 let později.
Za 10 let zmizí ledovce a roztají! Co se stalo s dobou ledovou? To mluvili odborníci. Vzpomeňte si na Ala Gora a jeho Nepříjemnou pravdu, kdy v roce 2006 upozorňoval veřejnost na rostoucí stav ohrožení planety v důsledku globálního oteplování. Navíc pokračování v roce 2017. No, hádejte co?  Žádná z jeho děsivých předpovědí se nenaplnila . Získal však sdílenou Nobelovu cenu. Bůh ví, proč.
Ty ledovce tam pořád jsou. Nepotopili jsme se v moderní potopě. Také Nizozemsko, země částečně pod hladinou moře, se stále drží. A všichni jsme v pořádku. „Al Gore má historii klimatických předpovědí, které se prokázaly být nepravdivé.” „11 nepřesností v Nepříjemné pravdě Al Gora.” „Severní pól bude do léta 2013 bez ledu kvůli globálnímu oteplování způsobené člověkem.” – Al Gore, 2009 „Studie NASA: na Antarktidě přibylo více ledu než kolik ubylo.” „Takto vypadá katastrofální stoupání hladiny moří.” 1898 – 2017 Pak tu byl John Kerry. John Kerry: z mocné Forbesovy rodiny.
Oženil se s Theresou Heinzovou. Člen tajné společnosti Skull & Bones. Demokratický kandidát na prezidenta v roce 2004. Je teď zvláštní vyslanec prezidenta USA pro klima a řečník na setkáních Světového ekonomického fóra, G7 a G20, kde sdílí své upřímné skromné myšlenky a emoce o záchraně planety. J. Kerry: My, vybraná skupina lidských bytostí, jsme schopni sedět v místnosti, sejít se a skutečně mluvit o záchraně planety. Chci říct, že je to takřka mimozemské, když se zamyslíme… Tady ve skutečnosti jsme! Bože… Je to téměř mimozemské, když mluvíme o záchraně planety? Vážně?!
No, možná bys neměl tolik mluvit o záchraně planety, možná bys měl skutečně něco udělat. Vždyť ten člověk má na kontě miliony dolarů. Víte, proč on a jeho kamarádi z WEF pořád mluví o záchraně planety, místo aby podle toho jednali?  Protože je potřeba strach, aby se prosadily extrémní reformy, na které v normální době lidé nikdy nepřistoupí . Pamatujete? Harari: To je příležitost udělat i dobré reformy, na které v normální době lidé nikdy nepřistoupí.
J: A o to tady jde především. Proto stále přicházejí s novými tzv. katastrofickými hrozbami. Extrémní reformy byly zavedeny už během plandemie COVID, pravidla dodržování, decimování naší lidskosti, totální uzamčení celých komunit a zemí, zničení obchodu, likvidace malých a středních firem, čímž vzniká nedostatek a chudoba. Extrémní sledovací opatření, zničení našeho soukromí a shromažďování biometrických údajů. Velmi nebezpečná reforma, jak jsme si ukázali v předchozím díle.
„Neexistuje vhodnější okamžik pro radikální změnu než v době po světové katastrofě.” – Warren Wagar
COVID-19 byl vynikajícím prostředkem vyvolávajícím strach , byl zaveden, aby otestoval naši schopnost a ochotu se podřídit. Nyní přecházíme na další úroveň. Kybernetický útok, o kterém se stále mluví, byl již třikrát nacvičen.  Cyber Polygon . Stejně jako plandemie COVID byla také předem nacvičena. Další skvělé věci vyvolávající strach? Nová světová válka proti Rusku, a to kvůli situaci na Ukrajině.
Mluvilo se dokonce o možné jaderné válce. Výborná volba, jak vyděsit lidi k smrti. A samozřejmě bestseller, změna klimatu a globální oteplování. Kdyby se lidé přestali bát, Kabala by ze dne na den přišla o moc. Proto se ze změny klimatu stala hlavní hrozba.  Trumf, který nám má vnutit velký reset . Jsme popírači změny klimatu? Jistěže ne.
Změna klimatu je sama o sobě přirozeným jevem .
Existuje od nepaměti, od doby, kdy se Země zformovala před čtyřmi a půl miliardami let. Proto existují například doby ledové. Globální oteplování, globální ochlazování. Ty přišly a odešly. Když led začal tát asi před 13 000 lety, byli na vině naši předkové? Byla to jejich uhlíková stopa, která způsobila nárůst teploty? Samozřejmě, že ne! „Poslanec Thomas Massie se ptá Johna Kerryho, kolik částeček CO2 na milion je v atmosféře. Kerryho odpověď: 406 (… 350 je nebezpečné). Poté byl konfrontován s následujícím… TM: 350 je nebezpečné, páni. A víte, že od té doby, co po planetě chodí savci, je průměr přes 1000 částic na milion? JK: Ano, ale my jsme po planetě nechodili.
My jsme nechodili po planetě. Během posledních nejméně 800 000 let nebyl obsah CO2 v atmosféře tak vysoký jako dnes. TM: Důvod, proč jste si vybral dobu před 800 000 lety, je ten, že 200 milionů let předtím byla větší než dnes. JK: Ano, ale to ještě neexistovali lidé. Chci říct, byl jiný svět, neměli jsme 7 miliard lidí. TM: Jak se to dostalo na 2000 částic na milion, když jsme neexistovali? JK: Protože na Zemi se děly nejrůznější geologické události. TM: Ta geologie přestala, když jsme se na planetě ocitli my? Víte, co se říká… nenarušuj nepřítele, když si kope vlastní hrob! Vlastní hrob!
J: Změna klimatu bude vždy součástí planety Země, ať už s lidmi, nebo bez nich. A globální oteplování? To jsou totiž dvě různé věci, i když jsou prezentovány jako jedna. Globální oteplování přichází a odchází, jak jsme řekli. Globální oteplování, globální ochlazování Přicházejí ve vlnách. Je to normální. Takže když se vás lidé ptají na globální oteplování, existuje jen jedna správná odpověď. Kdy? O jaké vlně globálního oteplování mluvíš? O té z římského období, kdy bylo skutečně tepleji než dnes? Aha, o té současné, Žádná současná není. Slyšeli jste někdy o malé době ledové?
Víte, co se stane s teplotami, když doba ledová skončí? Stoupnou. Je to normální. Pokud chcete důkaz, že v současnosti nedochází ke globálnímu oteplování způsobenému člověkem, udělejte si vlastní výzkum. Přečtěte si zprávy NASA a meteorologických stanic. Přečtěte si klimatické dokumenty NOAA, Národního úřadu pro oceán a atmosféru, americké Národní meteorologické služby. Přečtěte si dokumenty Met Office, The Meteorological Office, britské National Weather Service.
Přečtěte si následující vědecké práce napsané lidmi z NASA a různých univerzit. Důkazy o velké dekádové variabilitě v tropickém středním rozpočtu zářivé energie. Důkazy o posílení tropické všeobecné cirkulace v 90. letech 20. století. Přečetli jsme si je po vyslechnutí Dr. Kary Mullise, jak o nich mluvil v přednášce TED Talk. Přesně tak, Dr. Mullis z našich epizod o COVIDu. Vynálezce testu PCR, který zemřel čtyři měsíce předtím, než se rozpoutal COVID.
KM: Závěr obou těchto článků je, že  naše teorie o globálním oteplování jsou zcela mylné . A pokud měříte teplotu atmosféry, tak ta nestoupá. Vůbec se nezvyšuje. Děláme to velmi pečlivě už 20 let, ze satelitů, a nestoupá. Místo se neoteplilo. Takže teorie je neplatná. Ale tenhle dokument se měl jmenovat Konec fiaska globálního oteplování.
J: Poslechněte si skutečné vědce, ty, kteří v tom odmítli jet pro peníze, ty, kteří riskovali kariéru tím, že promluvili a řekli nám pravdu o téhle obrovské lži. P. Corbyn: Klima se vždycky měnilo. Ale to nemá nic společného s člověkem. TV: Jak to, že ve zprávách je tato vlna veder uznána jako nejhorší za 1000 let zaznamenané historie v Rusku. A člověk s tím má něco společného, nebo ne?
PC: Ne, nemá s tím nic společného. Jediná jediná souvislost je, že člověk je tu ve stejnou dobu, kdy Slunce a Měsíc dělají věci.
J: Dr. Corbyn odkazuje na skutečnost, že klima je velmi složitý systém se spoustou prvků, které ovlivňují výsledek. Sluneční aktivita, fáze Měsíce, sklon Země, její eliptická dráha kolem Slunce, oceánské cirkulace, změny salinity, množství mraků a mnoho dalšího.
Dr. Corbyn: Tyto věci jsou diktovány sluneční aktivitou a Měsícem, nemají nic společného s lidstvem a ti, kteří to říkají, se jen snaží vvydělat peníze. TV: Jak je tedy možné, že tolik klimatických vědců s vámi nesouhlasí a dostávají tolik podpory pro to, co říkají? Corbyn: Proboha, vždyť si tak mastí kapsu. Dr. Coleman:  Vláda dává ročně dvě a půl miliardy dolarů přímo na výzkum klimatu. Dává ty peníze jen vědcům, kteří budou produkovat vědecké výsledky, které podporují hypotézu globálního oteplování demokratické strany. Takže nemají na výběr.
Pokud chcete dostat peníze, musíte podpořit jejich stanovisko . Proto 97% zveřejněných vědeckých zpráv podporuje globální oteplování. Proč? Protože právě ty vláda platí a tam jsou peníze. Je to jednoduché. Ale to neznamená, že je to správné. To neznamená, že je to pravda. Když se podíváte na tvrdá, chladná fakta, není o tom pochyb.
Žádné významné globální oteplování způsobené člověkem nyní neexistuje. Nedošlo k němu ani v minulosti a není důvod očekávat ho ani v budoucnosti. Dr. Moore: Jedním z mých poslání je postavit na hlavu představu, že oxid uhličitý je znečišťující látka a je nějakým způsobem nebezpečný, zatímco je to nejdůležitější živina pro veškerý život na Zemi a bez něj by to byla mrtvá planeta. Vědecké metody nebyly použity tak, aby dokázaly, že oxid uhličitý způsobuje oteplování Země. Kdybychom měli definitivní důkaz, že CO2 způsobuje vážné problémy, nemyslíte, že by to někde napsali na kus papíru, aby si to lidé mohli přečíst? Konečný důkaz nemají a tečka.
J: Začátkem tohoto roku byl Dr. John Clauser požádán, aby přednášel mladým studentům přírodních věd v Jižní Koreji o tom, jak se stát opravdu dobrým vědcem. Svou přednášku využil k tomu, aby se podělil o svůj názor na změnu klimatu a na klimatické guru Mezivládního panelu pro změnu klimatu. Dr. Clauser: Vaše práce by měla být založena na pečlivém pozorování přírody. Musíte se hodně snažit a rozpoznat to, co nazvu slonem v místnosti, který se skrývá před očima. Já jsem našel slona v místnosti ohledně klimatických změn, domnívám se, že změna klimatu není krizí.
Současný svět je doslova propíraný, prosycený pseudovědou, špatnou vědou. S vědeckými dezinformacemi pro oportunistické účely. Podle mého názoru je IPCC jedním z nejhorších zdrojů nebezpečných dezinformací. Mohu s jistotou říci, že žádná skutečná klimatická krize neexistuje a že změna klimatu nezpůsobuje extrémní výkyvy počasí. Děkuji.
J: Když John Kerry předkládal takzvané důkazy o tom, že teploty na Zemi a hladina CO2 v atmosféře vykazují totožné grafy, lhal skrz naskrz. Al Gore: Když je více oxidu uhličitého, teplota se zvyšuje.
J: Neřekl vám však, že nejdříve stoupají a klesají teploty, po nichž následuje hladina CO2. Bojovníci proti klimatické krizi chtějí, abyste věřili, že je to naopak, že nejdříve stoupá hladina CO2 a v důsledku toho okamžitě stoupá teplota. Nevěříte nám? Poslechněte si skutečné odborníky, jako je například profesor Ian Clark, geolog a arktický paleoklimatolog.
I. Clark: Zde se díváme na záznam ledového jádra z Vostoku. A červeně vidíme, jak teplota stoupá od rané doby k pozdější době ve velmi klíčovém intervalu, kdy jsme vyšli ze zalednění. A vidíme, jak teplota stoupá. A pak vidíme, jak se zvyšuje obsah CO2. Obsah CO2 se za tímto nárůstem opožďuje. Má zpoždění 800 let, takže teplota předbíhá CO2 o 800 let.
J: Několik dalších průzkumů ledu ukazuje naprosto stejná zjištění. Proč na to Kerry neupozornil? Proč o tom IPCC nemluví? Trochu to mění příběh, nemyslíte? Množství CO2 produkované lidmi je jen zlomkem množství produkovaného přírodou. Vezměte si sopky, ty produkují více oxidu uhličitého než všechna auta, továrny, letadla atd. Zvířata, bakterie a odumírající vegetace uvolňují ročně mnoho stovek gigatun CO2. Zdaleka největším producentem CO2 jsou však oceány.
Seznamte se s Carlem Wunschem, profesorem oceánografie na MIT, Harvardu, Londýnské univerzitě, vedoucím hostujícím pracovníkem v oboru matematiky a fyziky na univerzitě v Cambridge, autorem čtyř významných učebnic oceánografie. C. Wunsch: Oceán je hlavním rezervoárem, do něhož se oxid uhličitý dostává, když se dostává z atmosféry, nebo z něhož se do atmosféry opět dostává. Pokud ohříváte povrch oceánu, má tendenci uvolňovat oxid uhličitý. Stejně tak pokud povrch oceánu ochladíte, může oceán rozpouštět více oxidu uhličitého.
J: Čím teplejší jsou oceány, tím více CO2 uvolňují, čím chladnější jsou oceány, tím více CO2 pohlcují. Takže zpět k časové prodlevě 800 let mezi změnami teploty a změnami hladiny CO2. Odkud pochází tato časová prodleva? Oceány jsou obrovské. Jsou tak obrovské, že trvá doslova stovky let, než se ohřejí nebo ochladí. C. Wunsch: Pokud někdo řekne: „Vidím změny v severním Atlantiku. To musí znamenat, že se mění klimatický systém.” Může to znamenat pouze to, že se před desítkami či stovkami let stalo v nějaké vzdálené části oceánu něco, co se nyní začíná projevovat v severním Atlantiku.
J: Za posledních 120 let se teploty zvýšily o něco více než půl stupně Celsia, ale  většina jejich nárůstu se odehrála před rokem 1940 . Od té doby teplota čtyři desetiletí klesala a tři desetiletí stoupala.  Podíváme-li se na dlouhou historii klimatu na Zemi, neexistuje vůbec žádný důkaz, že by oxid uhličitý někdy určoval globální teploty. Nikdy. Tečka.
Zde je několik důležitých čísel, která byste podle nás měli znát. 0,04% naší atmosféry tvoří CO2. 95,7% z tohoto množství produkuje příroda. 4,3% produkuje člověk. Jinými slovy 0,0017% naší atmosféry tvoří CO2 vyrobeno člověkem. Jaké jsou tedy rozdíly mezi vědeckými fakty a předpověďmi IPCC? Podívejme se, co řekl profesor Clark při slyšení v Kongresu.
Clark: Jak modelují skleník, aby dosáhli těchto teplot? No, CO2 je velmi malá složka atmosféry, zdaleka nejsilnější je vodní pára. A tak se v těchto modelech používá vodní pára, která je motorem oteplování klimatu. Model je založen na tom, že malé oteplení CO2, které by bylo zanedbatelné, je zesíleno vodní párou, což je dvojnásobná až čtyřnásobná zpětná vazba vodní páry. A tato zpětná vazba nebyla nikdy zdokumentována a ani pozorována v geologických záznamech. A tak zůstává hypotézou.
J: To je velmi zdvořilý způsob, jak říci, že si statistiky přikrášlují, protože skutečné údaje by nikdy klimatickou krizi neprokázaly. Problémem těchto matematických modelů je, že ukazují přesně to, co do nich vložíte. Umožňují nesmírně snadnou manipulaci s výsledky a změnu narativu. Modely byly vytvořeny, aby sloužily politice, nikoli vědě. Předpovídají extrémní vedra, sucha, nedostatek potravin, hladomor, přírodní katastrofy a tak dále.
Nyní dokonce ukazují absurdní titulky, že planeta vstoupila do éry varu. To je šílené, protože žádná vědecká data tomu ani vzdáleně nenasvědčují. A můžou křičet, že letošní červenec byl nejteplejším měsícem v historii. Ale ani o tom nejsou žádné důkazy. Chápeme, že lidé dělají chyby, ale tohle nejsou chyby. Jsou to záměrné lži. TV: Během deseti let, které nám zbývají. Svět skončí za dvanáct let. Za devět let. Žádná budoucnost nebude. Pod vodou. Věda je jasná. Zbývá 10 let. Za 10 let nebude na Zemi jediný člověk. Jsme na počátku hromadného vymírání!
J: Pomocí matematických modelů předpovídají hororové scénáře, stejně jako to udělali s COVIDem-19.
J: Nezapomeňte, že Neil Ferguson předvídal, že 2,2 milionu lidí zemře na covid jen v USA. To se nestalo. Kromě těch, kteří byli zavražděni s malou pomocí midazolamu a remdesiviru. Klimatické modely jsou také podvodné, stejně jako tyto covidové modely, navržené tak podvodnými lidmi a placené podvodnými lidmi a následně nasazené podvodnými lidmi.
Ten tzv. efekt hokejky byl takto vytvořen záměrně tím, že před průmyslovou revolucí zploštili křivky, aby to vypadalo jako pěkná a rovnoměrná čára, načež do svých modelů vložili naprosto přehnané předpovědi, které následně vyplivly tento šílený graf. Zajímalo by nás, pane Manne, co se stalo s malou dobou ledovou? A kde jste nechal středověké období oteplování? A jak to, že IPCC, Jeden světový vládní panel pro klimatické podvody, jak to, že nás chcete vyděsit kvůli předpovídanému horkému bodu skleníkového oteplování, když skutečné údaje o teplotě naměřené radiosondami žádný horký bod neukazují? Jak to, že ukazují ochlazování?
Vzpomínáte si na ty dvě studie, které jsme vám ukázali před 12 minutami? To byl jen začátek. V uplynulých měsících jsme si přečetli téměř všechny vědecké práce o změně klimatu, které byly napsány v posledních dvou desetiletích, včetně těch, o kterých se v televizi nemluví, které jsou recenzované a splňují přísné požadavky vědy. Jejich závěry se shrnují do následujícího. Žádná klimatická krize neexistuje. Teploty stoupají už od malé doby ledové. Teploty rostou mnohem pomaleji, než předpovídá IPCC.  CO2 nikdy neurčoval globální teploty, nikdy v historii naší planety. CO2 není kovací činidlo, ale následuje teploty. Oteplování je způsobeno přírodou a antropogenními faktory, nikoli člověkem. Existuje přímá souvislost mezi oteplováním a sluneční aktivitou.
Proto je nejvyšší čas, aby se hladiny CO2 a teploty oddělily.  Množství CO2 produkované člověkem je jen zlomkem množství produkovaného přírodou . CO2 není znečišťující látka, je to  potrava pro rostliny . Pro život na Zemi je nesmírně důležitá.
Více CO2 znamená zelenější planetu a vyšší výnosy plodin. Snížení hladiny CO2 bude mít škodlivé účinky pro veškerý život na Zemi. Více CO2 nezvýšilo počet přírodních katastrof. Ve skutečnosti existuje dostatek důkazů, že mnoho lesních požárů způsobil člověk, nikoli příroda. „Většinu požárů v Řecku způsobil člověk, tvrdí vláda.”
„Žhářství způsobilo přírodní požár alespoň v jedné části Quebecu.” „Člověk způsobil požár všech 46 lesních požárů na ostrově Vancouver.” „Trudeau: Vidíme více těchto požárů kvůli změně klimatu…” Křiví politici používají křivé modely, aby vše svedli na globální oteplování a změnu klimatu. A mimochodem, chladné počasí zabíjí více lidí než teplé počasí.
Tisíce vědců z celého světa nyní vystupují a mluví o tomto obrovském politickém podvodu . Tento podvod zvaný klimatická krize. Vytvořili koalice, které se snaží oslovit co nejvíce lidí a snaží se zabránit dalšímu zbytečnému a ničivému globálnímu lockdownu. Clintel je jednou z nich. Globální klimatická zpravodajská skupina. Clintel vydala světovou klimatickou deklaraci, kterou podepsalo 1500 vědců a odborníků. Název této deklarace mluví sám za sebe.  Žádná klimatická nouze neexistuje . Celosvětová síť více než 1500 vědců a odborníků připravila toto naléhavé poselství.
Klimatická věda by měla být méně politická. Zatímco klimatická politika by měla být více vědecká. Vědci by se měli otevřeně zabývat nejistotami a přeháněním v předpovědích globálního oteplování, zatímco politici by měli nezaujatě počítat skutečné náklady i domnělé přínosy svých politických opatření. 1500 vědců a odborníků, kteří vědí, o čem mluví, a kteří se odmítají nechat podplatit nebo zastrašit, aby mlčeli. Nechme Dana Penu, aby to řekl tak, jak to je. Pan Pena a jeho žena v roce 2009 byli ve výzkumném zařízení v Antarktidě. Vědci přednášeli o klimatických změnách, nechali si navrtat tisíce ledových jader, podle kterých vám řeknou teploty v daném čase a přinesli asi tucet k této prezentaci. D. Pena: Takže právě procházejí druhým nebo třetím jádrem.
A řekli, že před 275 000 lety byla takováto úroveň teploty. A pak před 55 000 lety byl svět o dva stupně Celsia teplejší než dnes. A já říkám: No, myslíte celý svět? A oni: ano. A póly jsou pouze referenční hodnoty. A on řekl, že je to všechno cyklické. J: Pan Pena pak upozornil na něco zajímavého. D. Pena: Nejlepší scénář globálního oteplování je asi 3 metry zvýšení vody. Pokud se voda na planetě zvedne o 3 metry, znamená to, že jižní část Spojených států zmizí.
Anglie je pryč, většina Evropy je pryč, většina Střední Ameriky je pryč… kdyby to byla opravdu pravda, banky by neinvestovaly, banky by nefinancovaly ani jedno zkurvené kondominium. Finanční instituce, banky tohoto světa vědí, že se to nestane. Jinak byste v Londýně nedostali ani tu zatracenou půjčku, ty 30-40 leté hypotéky. Tou dobou už by byl konec světa.  Je to největší podvod, který byl na lidstvu v tomto století spáchán.
J: Ten člověk má pravdu. Pokud by klimatická nouze byla pravdivá, kupovala by si Kabala sídla u moře? „Pobřežní dům Joe Bidena.” „Pobřežní sídlo Johna Kerryho.” „Pobřežní sídlo Al Gora.” „Pobřežní sídlo Obamy.” „Pobřežní dům Obamy na Havaji.” „Pobřežní sídlo Billa Gatese.” Celou dobu vám lhali. A mainstreamová média to jako vždy propagovala.
C. Chester: Už u nás v CNN oznámili, že jakmile veřejnost tomu bude otevřená, začneme se soustředit hlavně na klima, globální oteplování, to bude naše další zaměření. Naše zaměření bylo dostat Trumpa z úřadu. Takže naše další věc bude osvěta o klimatických změnách. PV: Jak to bude vypadat? C. Chester: Neustále ukazovat videa úbytku ledu a oteplování počasí a dopady toho na ekonomiku… PV: Kdo o tom rozhoduje? C: Šéf sítě. PV: Zucker? C: Ano. PV: To je jako další… C: Něco jako příběh o pandemii, který budeme stále opakovat. PV: Takže samé zprávy o změně klimatu. C: Buďte připraveni, je to na cestě.
J:  Lhali o teplotách obecně. Manipulovali lidi tím, že používali nové barvy, červenou a oranžovou . Lhali o efektu panoramatu, když do rovnice přidali teplé budovy v noci, aby to vypadalo teplejší. Žili tím, že místo skutečných teplot používali pocitové teploty.
Lhali tím, že vás přesvědčovali, že lidé jsou mnohem více vinni za CO2 než sopky a oceány, a dokonce i rozkládající se listí na podzim. Lhali tím, že vám tvrdili, že rostoucí hladina CO2 způsobuje růst teplot, zatímco ve skutečnosti je tomu naopak. Lhali, když tvrdili, že změna klimatu způsobuje zdravotní problémy.  „Změna klimatu mění dětí v děloze: jsou náchylnější k srdečním chorobám.” „První pacient na světě diagnostikován se ‚změnou klimatu‘.” „Nejsmrtelnější choroby míří do Británie kvůli změně klimatu.”
J: Lhali pomocí podvodných klimatických modelů.  Lhali o tom, že existuje vědecký konsenzus, ačkoli žádný neexistuje . A záměrně umlčeli tisíce vědců, kteří se snaží křičet ze střech, že žádná klimatická nouze neexistuje. Ostatní vědci, abych použila slova doktora Corbyna, si mastí kapsy. Nebo abychom použili slova této ženy, mnoho vědců je v kapse OSN. M. Fleming: Vlastníme vědu a myslíme si, že by ji měl znát celý svět.
J: Jsem ráda, že některé loutky kabaly jsou čestní lidé. Dodává, že OSN ovládá také sociální média a že se snaží ze všech sil odstraňovat dezinformace o klimatu za všech okolností. MF: Spolupracovali jsme například s Googlem, když si zadáte do Googlu změnu klimatu, na začátku vyhledávání se vám objeví nejrůznější zdroje OSN. Tuto spolupráci jsme zahájili, když jsme byli šokováni tím, že když si vygooglíme změnu klimatu, hned nahoře se nám objeví neuvěřitelně zkreslené informace. „Technologičtí giganti cenzurují nepříjemná fakta o změně klimatu.” „Google zakazuje reklamy o klimatických dezinformacích.”
J: Zbytek dělají mainstreamová média, která šíří jednu lež za druhou. Dokud všichni nemají příliš vymytý mozek na to, aby měli jiný názor. Ale jak jsme řekli, když si jednoduše uděláte vlastní průzkum, není tak těžké prohlédnout jejich kecy. Až tohle uvidíte, položte si otázku: Jaké studie? Jací vědci? Najděte jména a sledujte peníze. Na čí výplatní listině jsou, tak koho zastupují?
„Joseph Stiglitz: ekonom, politický analytik, profesor na Kolumbijské univerzitě. Bývalý viceprezident a hlavní ekonom Světové banky.” „Baron Nicholas Stern: ekonom, bankéř, akademik. Profesor ekonomie a vlády, a předseda institutu pro změnu klimatu a životní prostředí. Tito lidé publikovali práce pro Národní úřad ekonomického výzkumu. Tento úřad přijímá finance od každého zástupce Kabaly. Deutsche Bank, Google, Microsoft, Nadace Gatesových.
J:  Zeptejte se sami sebe, proč není dovoleno mít jiný názor? Takový, který lze skutečně obhájit vědeckými fakty namísto vágních tvrzení? Proč jsou ti, kteří tvrdí, že neexistuje žádná klimatická nouze, nazývání popírači změn klimatu? Proč by měli být ignorováni? „Čtyři typy klimatických popíračů a proč byste je měli ignorovat.” Proč jsou zesměšňováni a kritizováni svými kolegy?
Judith Curryová: „Proč nemůžeme mít o klimatu uctivou konverzaci?” „Klimatičtí aktivisté chtějí potrestat ‚popírače‘.” „Měli by být klimatičtí popírači stíháni?” „Univerzitní profesor říká, že klimatičtí popírači by měli být uvězněni.” Profesor čeho? Klimatologie? Ne… asistující profesor filozofie. „Pravicová média popírají změnu klimatu.” Cože?! „Krajní pravice se posunula od klimatického popírání k omezování klimatické akce.”
J: Proč se normalizuje strach? Proč máme poslouchat dítě místo klimatologů s úžasnými referencemi? Greta: Protože klimatická krize neexistuje, jak můžeme očekávat, že lidé budou chtít klimatická opatření? „Sakra, co to řekla?” Jakmile prohlédnete ty kecy, začne vás to skoro bavit. Evropa je nejrychleji se oteplujícím kontinentem na světě! Ne, není to Evropa. Je to Arktida. Ne… je to Afrika, samozřejmě. Počkejte. Je to Blízký východ. Na Blízkém východě je vždycky horko, nebo to byla Afrika? Aha. Ukázalo se, že je to USA. Tedy alespoň část USA. Nová Anglie… Ne! Je to Rusko! Vždycky je to Rusko.
„Zelenskyj: ruská válka ničí klima.”
Celá klimatická hysterie je podvod. Stejně jako podvod s COVIDem, podvod s ruským spolčením a všechny ostatní podvody. Jsou tu z jediného důvodu, aby vás udržovaly ve strachu, a tím i v útlaku.
Proč? Aby nám mohli do chřtánu vnutit svou agendu 2030, včetně vyvlastňování domů, ničení našeho potravinářského sektoru a zavádění trojstátí a  patnáctiminutových měst . Klimatická nouze byla vykonstruována, aby z nás udělala vězně v totalitním jednosvětovém režimu. S čím však nepočítali, byli kritičtí myslitelé, ti, kteří si udělali vlastní výzkum a kteří se navzdory všemu odmítli nechat umlčet.
Zdroje a další informace:

Světové televarieté globální klimatické krize
Jak elity manipulují s lidmi skrze záminku „změny klimatu”
Kabala II (28. část) | „Klimatická krize” jako nástroj kontroly a manipulace & fakta o CO2
Zelený nový úděl (Green new deal): Fakta vs fikce
Klimatická agenda: „Odborníci“ doporučují snížit vaši životní úroveň o zhruba 80 %
Tři grafy, které ukazují, že žádná klimatická krize neexistuje
Přes 1600 vědců – včetně nositelů Nobelovy ceny – se již postavilo proti klimatické agendě
WEF propaguje továrny na odsávání CO2 ze vzduchu (video)
Klimatičtí fanatici v OSN chtějí zhoršit světový hlad
100 000 měření od roku 1826 ukazuje: Lidé nejsou zodpovědní za změny obsahu CO2
Nová studie z Norska vyvrací mýtus o klimatické změně způsobené člověkem
Předseda Evropského institutu pro klima a energetiku: „Neexistuje žádný důkaz, že CO2 otepluje klima!“


The post Globální klimatické krize. Další podvod založený na systémově poslušné „vědě“ first appeared on Pravý prostor .


Nejčtenější za týden