Přestřelka v Londýně, kde je držení zbraní oficiálně zakázáno. Kde se stala chyba?

Přestřelka v Londýně, kde je držení zbraní oficiálně zakázáno. Kde se stala chyba?

Jeden mladík zemřel a dva další byli zraněni po přestřelce ve východním Londýně. Přitom v Londýně jsou střelné zbraně zakázané. Nicméně pro zločince zákazy neplatí. Ty platí jen pro slušné lidi. Počet zavražděných v hlavním městě Británie tak zřejmě tento rok skutečně zaznamená rekord.
K incidentu došlo v oblasti Walthamstow v sobotu okolo 11 hodiny večer. Devatenáctiletý postřelený byl přáteli převezen do nemocnice, ale tam svým zraněním podlehl. Policie zatím nezveřejnila jeho identitu a čeká na ztotožnění ze strany příbuzných. Zatím nebyl nikdo zatčen.
Kromě mrtvého byli v přestřelce vážně zraněni další dva, 17 a 24 let. Jejich zranění však prý nejsou život ohrožující.
Jen den předtím došlo v Londýně k dalšímu pobodání mezi mladíky. Obětí byl kluk, kterému se říkalo DJ Nana Banger. Na oslavě narozenin do něj někdo vrazil nůž. A nejen do něj, ale i do dvou dalších, jejichž zranění ovšem nebyla život ohrožující.
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!



Dnes nejprohlíženější