Nový Zéland: Policie provedla razii v domě informátorů, kteří přinesli důkazy o alarmujícím počtu lidí zabitých genovými injekcemi (video)
RSS

Nový Zéland: Policie provedla razii v domě informátorů, kteří přinesli důkazy o alarmujícím počtu lidí zabitých genovými injekcemi (video)


Možná jste zde zaznamenali článek o informátorovi z novozélandského ministerstva zdravotnictví, který měl na starosti celou databázi očkovaných Novozélanďanů.
Detailním rozborem databáze přišel na to, že obrovská nadúmrtnost souvisí s podáváním genových injekcí. Tyto alarmující informace poté zveřejnil a vyzval vládu, aby genové injekce okamžitě stáhla.
Mezitím se informace doslova prohnala celým světem a zaměstnanec, který informace z databáze ministerstva zveřejnil, byl okamžitě propuštěn.
Jenže to systému nestačilo. Dnes byla v domě informátora provedena razie…
Dům zaměstnance novozélandského ministerstva zdravotnictví, který prozradil informace o četných úmrtích po očkování proti Covidu, byl v neděli obklíčen policií.
To potvrdila vůdkyně Novozélandské loajální strany Liz Gunnová.
Dům druhého informátora, který kontaktoval Gunnovou, byl také obklopen policií.
Den předtím, než tuto informaci zveřejnila, navštívila Gunnová novozélandského vicepremiéra Winstona Peterse.
„Řekla jsem, že pro něho mám něco velmi důležitého,“ říká. Informátor se ho také pokusil kontaktovat. Peters slíbil novozélandskému lidu, že provede vyšetřování uplatňované Covidové politiky předchozí vlády.

New Zealand police are raiding the home of the Health NZ whistleblower who leaked Covid-19 vaccine mortality data to the world. I don’t know if the data is real. But the fact that they raid him 2 days after it was leaked shows that the NZ Govt is nervous. pic.twitter.com/aAD2gGYFdq
— Kim Dotcom (@KimDotcom) December 3, 2023


Gunnová vyzývá premiéra Peterse, aby pomohl informátorům a zajistil jejich okamžité propuštění. „Oči světa se upírají na Nový Zéland.“
Bojí se, že si přijdou i pro ni. „To je absolutní tyranie,“ říká.
„Pokud se vláda chová kriminálně, je naprosto nezbytné, aby lidé v této zemi našli způsob, jak tento zločin odhalit,“ zdůrazňuje Gunnová. „To je to, co jsem tady dělala jako novinářka. To je to, co dělali informátoři.“
„Jedná se o rozsáhlou kriminalitu, podobnou aféře Watergate. Ukazuje to také, jak byli lidé po celém světě vražděni svou vlastní vládou,“ dodala.
„Pokud se svět nepostaví za tyto informátory, policie může být brzy na vašem prahu,“ varuje Gunnová.
„Pomozte Novému Zélandu.“


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 0 Průměrně: 0 ]Článek Nový Zéland: Policie provedla razii v domě informátorů, kteří přinesli důkazy o alarmujícím počtu lidí zabitých genovými injekcemi (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden