Bývalý šéf německé špionáže: „Evropané podlehnou islámu“
RSS

Bývalý šéf německé špionáže: „Evropané podlehnou islámu“


Výměna obyvatel Evropy je v plném proudu. Není žádná náhoda, že těmi, kdo do Evropy přichází, jsou téměř výhradně muslimové, džihádisté, jejichž cílem je přeměnit celý kontinent v jeden velký chalífát.
To vše se děje s podporou zkorumpované evropské politické sebranky, která si myslí, že si tímto způsobem zajistí voliče. Na čas možná, ale jen do doby, než si muslimové jednotlivé země převezmou.
Například v Německu se již chystá stále početnější muslimská komunita založit vlastní stranu, která by se mohla dostat do parlamentu s cílem vést zemi směrem k chalífátu.
Využít chtějí i aktuálně schválené zrychlené přidělování občanství. Cílem rychlého přidělování občanství mělo být posílení upadajících vládních stran, což se nakonec díky nové islámské straně nemusí povést.
O tom, jak tristní je situace Německa, mají velmi dobré povědomí i ti, kteří se díky své profesi dostávají k veřejnosti zatajovaným informacím. Před časem tak varoval německý policista před asi půlmilionovou armádou džihádistů, kteří v zemi čekají na povel k útoku.
A nyní tristní situaci našeho západního souseda potvrzuje i bývalý šéf německé špionáže.
„Evropští politici chtějí jinou populaci. Politická levice následuje cestu protiněmecké ideologie. Čím je populace heterogennější, tím méně je schopná se vyjádřit a mít demokratické slovo,“ říká vlivný bývalý špičkový německý špion Hans-Georg Maaßen.
Bývalý šéf německé domácí špionáže Hans-Georg Maaßen v novém rozhovoru řekl, že Evropa čelí bezprecedentní krizi kvůli masové imigraci, že islám je dobře připraven dobýt Evropu, a že Německo a Rakousko by mohly udělat hodně pro zastavení krize, ale rozhodly se to neudělat.
„Blíží se k nám úplně jiná kultura. Na to nejsme vůbec připraveni, protože nejsme schopni řešit konflikty násilím, jako to dělají rodinné klany z arabských států. Tito lidé řeší konflikty násilím, zatímco lidé ve střední Evropě si myslí, že to lze udělat pouze prostřednictvím soudů,“ řekl Maaßen, který v letech 2012 až 2018 působil jako prezident Úřadu pro ochranu ústavy (BfV).
„Evropané podlehnou islámu. Na jedné straně proto, že nejsou schopni ani vidět, že se tento konflikt blíží, a na druhé straně proto, že nejsou schopni řešit konflikty podobným způsobem,“ řekl s tím, že „konečným výsledkem bude postupná destrukce našich evropských kultur.“
Maaßen popsal Evropany jako lidi žijící bez vize nebo poslání, zatímco jiné konkurenční kultury mají jasnou představu o tom, co jsou zač a jaké jsou jejich cíle.


„Nevíme, kam chceme jít. Jak by mělo vypadat Německo nebo Rakousko v roce 2030? Žijeme pouze přítomným okamžikem, a proto prohráváme s ostatními, kteří mají náboženství nebo ideologii, kteří vědí, kam chtějí jít. Chybí nám poslání,“ pokračoval.
„Většinou k nám muslimové přicházejí s úplně jiným povědomím o kultuře, náboženství a rodině. V sekulární Evropě jsou náboženství a rodina – pokud jsou vůbec ještě důležité – záležitostí jednotlivce, ale v těchto kulturách je to záležitost klanu.“
Maaßen řekl, že evropští politici aktivně umožňují masovou imigraci, protože, podle něj, „naši politici chtějí jinou populaci. Politická levice následuje cestu protiněmecké ideologie.
Čím je populace heterogennější, tím méně je schopna se artikulovat a mít demokratické slovo. Čím více politika přijímá imigranty z jiných zemí, jak uzná za vhodné, a uděluje jim občanství, tím více politika vybírá lidi ve státě a ovlivňuje výsledky voleb. Tito migranti pak volí jinak než místní.“


Maaßen během rozhovoru řekl, že země jako Německo a Rakousko mají nástroje nezbytné k zastavení imigrace, ale vědomě se rozhodly, že tyto nástroje nevyužijí.
„Německo a Rakousko by mohly začít odmítat lidi na hranicích ze dne na den – kvůli nařízení třetí země,“ uvedl bývalý šéf špionáže. „Kromě toho by stát mohl deportovat nebo zajistit dobrovolný odchod statisíců cizinců, kteří se nechtějí integrovat a kteří by mohli páchat trestnou činnost a nadále by byli závislí na sociálních dávkách od státu.“
Jedním z hlavních kamenů úrazu západních vlád je, že  třetí země odmítají přijmout zpět cizí státní příslušníky , ale Maaßen řekl, že existuje řada nástrojů, jak se s těmito vzpurnými národy vypořádat.
„Mělo by být také možné přesvědčit třetí země, aby přijaly zpět své vlastní státní příslušníky poté, co jim byl vydán příkaz k deportaci. Pokud to neudělají, můžete zmrazit jejich aktiva, zabránit jejich občanům cestovat do Evropy… a tak dále. Musíte tyto státy přesvědčit, aby se chovaly v souladu s mezinárodním právem,“ řekl.
Maaßen pochybuje, že němečtí politici plánují přijmout nějaká vážná opatření proti ilegální imigraci, a to navzdory rostoucím rizikům, zejména ze strany násilných kultur.
„Proč nejsou migranti jednoduše vráceni zpět na hranicích?“ ptá se Maaßen. Poukazuje na poslední „migrační summit“ v Německu, kde podle svých slov viděl výkladní skříň politiky nebo fiktivní politiku, kde se hovořilo hlavně o více penězích pro žadatele o azyl a o rychlejším azylovém řízení. Nikdo si však nepoložil tu nejzásadnější otázku: „Proč vůbec pouštíme tyto lidi do Německa a Evropy?“
„Proč nedonutíme země jako Itálie a Řecko, aby konečně udělaly to, co mají dělat podle evropských smluv, tedy rozumnou ochranu hranic? Proč necháváme tyto lidi přicházet k nám, krmit je a utrácet za ně miliardy, zatímco mnoho místních, chudých důchodců s důchodem 920 eur po plnohodnotném pracovním životě, musí sbírat lahve?“
Miliony německých seniorů nyní žijí v chudobě a stále častěji jsou vystěhováváni ze svých domovů, aby uvolnili místo rekordnímu přílivu migrantů přicházejících do země.
Maaßenova varování mohou být prozíravá, protože Evropa rychle prochází demografickými změnami. Muslimské budou některé části Evropy mnohem dřív než v roce 2200, jak předpovídá bývalý šéf německé špionáže.
Invaze se totiž velmi zrychluje, počty muslimů rostou i díky vysoké porodnosti muslimek, zatímco stále více Němců uvažuje o emigraci. Právě to jsou faktory, díky nimž se některé země přemění v chalífáty již v následujících desetiletích.


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 0 Průměrně: 0 ]Článek Bývalý šéf německé špionáže: „Evropané podlehnou islámu“ se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden