Uniklé video z roku 1974 odhaluje Rockefellerovu plánovanou agendu depopulace (video)
RSS

Uniklé video z roku 1974 odhaluje Rockefellerovu plánovanou agendu depopulace (video)


Rockefellerovi bezesporu patří na nejvyšší příčku pyramidy moci. Spolu s rodem Rothschildových a několika dalšími vlivnými rodinami přes svoje oddané loutky doslova ovládli svět.
Nedávno zesnulý Henry Kissinger byl pravou rukou Rockefellerových již od 60. let. Nicméně zdaleka nebyl jediný, kdo pomáhal skrz politické loutky realizovat depopulační agendu.
Ta byla od 70. let prosazována zejména Římským klubem, ale postupně se stala hlavním tématem všech globálních organizací.
Podle mainstreamových médií je agenda depopulace fake news, nic jiného než spiknutí uvařené paranoidními konspiračními teoretiky, kteří musí přijmout, že globalistické elitě včetně Klause Schwaba a Billa Gatese leží na srdci naše nejlepší zájmy.
Špatnou zprávou pro mainstreamová média je, že máme více než dost důkazů, které potvrzují, že globální elita není odhodlána zlepšovat naše životy, ale ve skutečnosti má v úmyslu zavraždit velkou většinu z nás, aby zlepšila svou vlastní životní úroveň.
Pokud to zní přehnaně, pravděpodobně jste událostem v poslední době nevěnovali velkou pozornost.  Na událostech, jako je pandemie Covid a zavádění mRNA, se pracuje po celá desetiletí.  A špatná zpráva je, že globální elita se svými plány teprve začala.
Jak to víme? Předložili plán v projevech, jako byl tento vzácný Rockefellerův projev z roku 1994 (viz video na konci článku), ve kterém globalistický patriarcha nastínil podrobné plány na masivní redukci populace, známou také jako masové vraždění, v západním světě.
Toto je znepokojivé, ale měl by to vidět každý, kdo chce porozumět depopulačním plánům globální elity a jejich dalším krokům v plánu, který osnovali několik desetiletí.
Na výroční večeři velvyslanců OSN v roce 1994 David Rockefeller výslovně vyzval ke snížení světové populace. Klip je ještě znepokojivější, když výslovně odkazuje na rok 2020 jako na rok zájmu globalistické elity.
Podle Rockefellera a globální elity je ekonomický růst, který si západní svět užíval v druhé polovině 20. století,  špatný . Podle Rockefellera lidé v západních zemích  vydělali příliš mnoho peněz, měli příliš mnoho zábavy, měli příliš mnoho dětí a měli příliš mnoho jídla.
Podle elity jde o problém, který lze vyřešit pouze pečlivým plánováním a bezohlednou efektivní depopulací.
Toto je temné srdce Rockefellerovy globalistické agendy. Zabíjet lidi tiše, efektivně a bez urážení jejich náboženského cítění. Není jediným globalistickým titánem, který mluví o tom, jak je důležité zůstat humánní a přitom pomalu vylidňovat Zemi. Stalo se z toho rozsáhlé téma.
Tento rok jeden vedoucí vědec WEF vyzval ke  snížení celosvětové populace o 86 procent , aby globalistická elita mohla usilovat o  „nesmrtelnost“ a užívat si „vyšší životní úroveň“.
Tím vědcem je zakládající  člen Římského klubu Dennis Meadows , který tvrdí, že cíle depopulace lze dosáhnout pomalu a „mírově.“

Rockefeller v projevu v roce 1994 připustil, že globální elita v příštích několika desetiletích udusí globální ekonomiku, rozpoutá bolest a sníží životní úroveň lidí na Západě.
Proč se Rockefellerovy zlé myšlenky stále šíří dnes, roky po jeho smrti? Je to docela jednoduché, když analyzujete linii globalistických myšlenek.
Rockefeller naverboval Henryho Kissingera, který zemřel minulý týden ve věku 100 let, a Kissinger Klause Schwaba, který od té doby pronikl do všech kabinetů na Západě a zkorumpoval vlády po celém světě.
Jak Rockefeller připustil, Kissinger zůstal v globalistických kruzích hluboce vlivný až do samého konce. Byl také zodpovědný za mentorování Klause Schwaba v temných mlhách času začátkem šedesátých let, kdy byl Schwab mladý, ambiciózní Němec nacistického původu, který se snažil prorazit ve světě.
Až bude globalistická elita předvedena před Norimberský proces 2.0, budeme mít  všechny  důkazy přímo z jejich úst, abychom je odsoudili za jejich zločiny proti lidskosti.
Oblíbený autor Baracka Obamy Yuval Noah Harari , který je shodou okolností také pravou rukou Klause Schwaba, se už léta chlubí plány elit na vylidnění světa.
Nejedná se však o nový fenomén a hlavní příčinu světových problémů lze vysledovat až k rodině Rockefellerů a jejich globalistickým kumpánům.
Slyšeli jste, jak se Rockefeller chlubí tím, že naverboval Kissingera do vnitřní svatyně globalistického kultu smrti? Nedělal si legraci.
V roce 1974, během svého působení ve funkci poradce pro národní bezpečnost, připravil Kissinger přísně tajnou zprávu a plán na kontrolu světové populace s plánem experimentovat na populacích méně rozvinutých zemí v Asii a Africe, než plán rozšíří do USA a Evropy.
Toto není konspirační teorie. Toto je realita v pravém slova smyslu. Byl to zločinný plán spiklenců, včetně Rockefellerů a Henryho Kissingera, který byl nyní vysoce postaven ve vládě USA, s cílem zavraždit a zotročit lidstvo.
Všechny tyto oficiální dokumenty lze nalézt na webových stránkách vlády USA.
Kissinger napsal, že p roblém je dlouhodobější a složitější, než se na první pohled zdálo, a že krátkodobý výbuch aktivity nebo morálního zápalu ho nevyřeší.
Co tím myslí, že ‚morální zápal‘ to nevyřeší? 
Myslel tím, že globální elity budou muset vzít věci do svých rukou.
Nyní se podívejme na Kissingerova doporučení. Doporučil mnoho možností pro dlouhodobé i krátkodobé plány, přičemž jeho prioritou byl biomedicínský výzkum a vakcíny.
Dalším krátkodobým cílem byla sterilizace mužů a žen. V roce 1976, pouhé dva roky po této zprávě, experimentovaly Rockefellerovy a Fordovy nadace s nucenými sterilizacemi lidí v Indii.
Oficiálně bylo 6,2 milionu indických mužů za pouhý rok násilně sterilizováno globálními elitami. Během těchto vynucených operací zemřelo téměř dva tisíce z nich.
Kissinger plánoval oslovit venkovské oblasti zemí s nízkými příjmy poskytováním základních služeb veřejného zdraví s pomocí organizací, jako je Populační fond OSN, Světová banka, Světová zdravotnická organizace a UNICEF.
 
V roce 1985 začali Rockefellerovi pumpovat desítky milionů finančních prostředků ročně do Národního institutu imunologie v Novém Dillí v Indii. Proč? Šlo o výzkum vakcíny pro kontrolu plodnosti. 
O sedm let později dostali Rockefellerové, co chtěli. Vakcína pro antikoncepci. Vynalezena stejným výše uvedeným National Institute of Immunology v Novém Dillí v roce 1992. Rockefellerovy výzkumné fondy vytvořily vakcínu, která může zabránit otěhotnění tím, že se podává každých šest měsíců.
V roce 2000 byla založena aliance GAVI , přičemž většinu financí poskytl Bill Gates, který je také dosud jejím nepsaným majitelem. A kdo jsou další partneři? Je to WHO, Světová banka a UNICEF – všichni obvyklí podezřelí globalisté.
Co dělá GAVI? Poskytuje očkování do méně rozvinutých zemí!
Přesně tento návrh se dávno předtím objevil v původní Kissingerově zprávě. V roce 2000 oficiálně začal Rockefellerův dlouholetý globální program depopulace.
A do roku 2020, se zavedením pandemie Covid, byl plán v plném proudu a elity byly tak spokojeny, že o tom nemohly přestat mluvit.
Samozřejmě, že zanedlouho dorazí plně koupení a placení mainstreamoví novináři a takzvaní ověřovatelé faktů, aby to prohlásili za nic jiného než velkou konspirační teorii s odvoláním na odkazy dotyčných institucí – Rockefellerovy nadace, WHO, Světové banky a UNICEF, které jsou zjevně součástí spiknutí.
Ale nemůžeme jim nadále dovolit, aby jim prošlo spiknutí proti lidskosti…
Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 1 Průměrně: 5 ]Článek Uniklé video z roku 1974 odhaluje Rockefellerovu plánovanou agendu depopulace (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden