V Itálii zadrželi loď německých pašeráků, kteří pomohli ilegálům uprchnout před libyjskou pobřežní stráží
RSS

V Itálii zadrželi loď německých pašeráků, kteří pomohli ilegálům uprchnout před libyjskou pobřežní stráží


Pašerácké lodě, jejichž posádky jsou nejčastěji z Německa, získávají značné dotace nejen od německého státu, ale také z EU a další štědré dary jim pravidelně vyplácí i německé církve.
Tito legalizovaní pašeráci, kteří si podle všeho sami přijdou na velmi slušné peníze, mohou takto legálně pašovat džihádisty od libyjských břehů do Evropy jen proto, že – samozřejmě zcela lživě – tvrdí, že se věnují „záchraně na moři.“
Tedy své „úlovky“ prezentují jako trosečníky v nouzi. To jim samozřejmě může věřit jen chudý duchem, neboť v minulosti se například objevily i důkazy, které jasně prokazují, že neziskovky aktivně spolupracují s libyjskými pašeráky.
Jedna z lodí německé neziskovky nyní pomohla džihádistům, kteří mířili z Afriky do Evropy, „zachránit se“ ne před utopením, ale před libyjskou pobřežní stráží, která se je snažila zadržet a poslat zpět do Afriky.
Právě důkazy o této jejich podvratné činnosti nyní daly Italům nástroj k tomu, aby mohli pašeráckou loď zadržet.
Itálie zadržela německou loď pašerácké neziskovky SOS Humanity. Obvinění jsou vážná: posádka údajně ignorovala pokyny libyjské pobřežní stráže během operace ve Středozemním moři a nahnala migranty do vody, odkud je bylo možné ihned „zachránit“ a dopravit do Itálie.
Italské úřady na 20 dní uzavřely námořní pašeráckou loď Humanity 1 v jihoitalském městě Crotone a uložily jí pokutu. Posádka lodi je údajně zodpovědná za to, že se džihádistům podařilo uprchnout před libyjskou pobřežní stráží a skočit do vody.
Neziskovka tvrdí, že migranti byli ve vodě již v době, když „záchranná“ operace začala. Organizace oznámila, že podnikne právní kroky.
Je samozřejmě jasné, že z toho neziskovka jako ve všech podobných předchozích případech vyvázne. Bizarní však je, že jejich „zásilka“ z Libye obsahovala také již jednou deportovaného Egypťana, který měl zákaz vstupu do Itálie.
Je tedy pravděpodobné, že měl za sebou i nějaký ten prohřešek.
Kolik dalších zločinců na lodi, která aktuálně přivezla 199 džihádistů, asi bylo přítomno?
Do Itálie však nemíří jen lodě z Tuniska či Libye. Nyní je dokonce využívána i trasa Turecko – Itálie. Právě tou nyní přicestovala například i tato skupina Pákistánců:

Illegal Muslim immigrants from Pakistan to Italy via Turkey. Who continues to pay for these clandestine journeys of men to destabilize Europe? pic.twitter.com/ovfASDNvrQ
— RadioGenoa (@RadioGenoa) December 7, 2023


 


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 0 Průměrně: 0 ]Článek V Itálii zadrželi loď německých pašeráků, kteří pomohli ilegálům uprchnout před libyjskou pobřežní stráží se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden