Co se to sakra děje aneb techno-feudalismus a globální mafie (část 3/4)
RSS

Co se to sakra děje aneb techno-feudalismus a globální mafie (část 3/4)
1. část článku
2. část článku
3. část článku
4. část článku

V předchozí části jsme se podívali na to, co je to Globální Parazit je a jaké má tahle nadnárodní mafie úmysly . Jeho nejvyšší a finální cíl už jsme si několikrát shrnuli – je to absolutní dominance a vlastnění všeho, včetně plného vlastnictví vaš eho těl a a duš e . Snaha o totální ovládnutí veškeré lidské populace až do posledního vesničana někde na Sibiři je pro ně doslova životní nutností – parazité totiž nejsou schopni samostatného života a ke svému přežití potřebují mít neustálý přísun vhodných hostitelů. Nikdo jim nesmí stát v cestě, ani nějaký maličký človíček bloger nebo čestný soudce, protože oni moc dobře ví, jak slabouncí ve skutečnosti jsou a že pokud by něco hostitele probralo, rozmázne je jak obtížný krvesajný hmyz. K dosažení svého cíle nenápadně používají dvě hlavní metody – manipulac i mysli (v masovém i individuálním měřítku) a infiltrac i existujících struktu r jako jsou soukromé firmy, státní správa, nadnárodní organizace pro lidská práva atd. (je to jednodušší než tvořit vlastní; parazitický živočich má navíc problém cokoli sám tvořit).
Světová mafie už více jak sto let nabírá na síle, z velké části díky vytvoření Federálního Rezervního Systému , pomocí kterého kontroluje jednu z nejmocnějších zbraní světa – dolar. Nenechte se mýlit, dolar je opravdu především zbraň a až potom měnou pro běžné lidi. Dolar je/byl světovou rezervní měnou, což v jednoduchosti znamená, že jde o měnu, která se „musí“ automaticky používat v mezinárodním obchodě. Systém je nastaven tak, že všechny země světa v podstatě musí dolar chránit a dávat mu hodnotu na vlastní úkor, protože pád dolaru by znehodnotil jejich vlastní zásoby vniklé mezinárodním obchodem. USA toho samozřejmě zneužívá, tiskne si pro sebe nové dolary jak utržené z řetězu a celá planeta pak v potu a krvi zabraňuje jejich monstrózní inflaci.
Poznámka – Fed je jen „soukromá“ neziskovka, nikoli státní úřad! Citace z Wikipedie o jeho vzniku:
„Vznikl podepsáním Zákona o federálních rezervách pár dnů před vánočními svátky, 23. prosince 1913 , prezidentem Woodrowem Wilsonem . Samotné znění zákona vzešlo z tajného setkání zástupců amerického ministerstva financí a několika vlivných bankéřů té doby v listopadu 1910 na ostrově Jekyll Island v americké Georgii . Hlavní rys zákona bylo získání pověření (z americké ústavy explicitně dané Kongresu) tisknout peníze a poskytovat je americké vládě na úvěr. „
Co proboha považovat za větší konspiraci než to, že se potají sejdou zástupci státu a soukromých bank a společně upečou smlouvu, která skrz peníze zotročí celý stát a všechny lidi v něm? Ale „konspirace“ samozřejmě neexistují a každý, kdo o nich teoretizuje a mapuje je patří do blázince, ha ha!
Fed je ale jen jedním z mnoha nástrojů, které si Globální Parazit během staletí vytvořil (banky, neziskovky, think tanky…) nebo které někomu ukradl (média, firmy, nadnárodní organizace…). Tyhle mocné rodinné klany, spojené společným parazitickým cílem, ve skutečnosti na naší naivitě a mentální lenosti parazitují už velmi, velmi dlouho. Někteří lidé se dokonce domnívají, že předci současné skupiny mocných spiklenců stáli třeba i za rozkladem starověkého Egypta a to už je pěkně dávno – několik tisíc let. A ono je to vlastně logické, že za krachem všech předchozích civilizací stála podobná (či stejná) skupina lidí se stejným nastavením psychiky!
Při rozpadu mnoha říší v oblasti Evropy a blízkého okolí vždy vidíme takřka stejné příčiny i následky – monstrózní přesuny majetku od skutečně užitečných lidí k hrstce všehoschopných psychopatů, falešnou ekonomiku, obří inflaci, obří korupci politiků, masivní propagandu, překrucování zákonů ve prospěch zločinců, aroganci elit, sexuální dekadenci všeho druhu, masovou imigraci „barbarů“, úpadek vzdělávání, soustředění davů na tupou zábavu, politické vraždy, snahu o zavedení otroctví a nakonec totální rozvrácení říše, po které někdy následuje „nespravedlivé“ vyhnání jedné minoritní skupiny obyvatel ze země (za což se pak klan těchto „vyvolených“ vždy snaží nějak strašlivě pomstít, ideálně genocidou původních hostitelů za pomoci cizích rukou, protože takovou prostě mají povahu).
V minulosti i dnes používají parazitické skupiny inteligentních psychopatů prakticky pořád ty samé metody, kterými získávají obří moc a majetky. Jediné, co se mění, je aktuální stafáž ochotných poskoků a technické prostředky, které využívají. Ale základní principy jsou vždy stejné. Člověk by si skoro až řekl, že se lidská populace po staletích pořád stejných ojebávek už přece musí jednou poučit! Že se nenechají znovu napálit tím samým…jenže stačí dvě tři generace, všechno trochu přestříknout na jinou barvu, trochu přeformulovat fráze a je to v… Staré lekce jsou zapomenuty, mozky jsou vypláchnuty a může se jet nanovo.
Teď se podíváme na to, jaké konkrétní metody používá Globální Parazit k prosazení svojí šílené agendy.

Metody Globálního Parazita
Jaké hlavní metody používá Globální Parazit k pohlcení monstrózních majetků a totální moci?

Ne přímé řízení

Globální Parazit jen málokdy zadává přímé rozkazy ve stylu „ Fauci a Daszaku, p řesuň te mi vývoj SARS-CoV-2 do Wu-chanu tady přes tu společnost a nezapomeň te včas patentovat tuhle falešnou mRNA vakcínu BNT162b2, jejíž vývoj jsem přímo řídil už od roku 1990 “. Místo toho si spíš vybírá správné lidi na správná místa a těm vysvětlí , čeho potřebuje dosáhnout. Parazit většinou nezavádí konkrétní zákony a politická rozhodnutí, on spíš přes své loutky ovlivňuje a měn í celkový systém tak, aby v něm lidé neměli jinou možnost, než se chovat tak, jak mu to vyhovuje! Parazit určí jasnou agendu a obecné kroky k jejímu dosažení, ale o tisíce a tisíce konkrétních rozhodnutí se už starají jeho poskoci, dosazení na vybraná místa. Jinak by se Parazit zbláznil z mikro-managementu. Když nějaká z lout e k neplní agendu správně, je za pomoci jiných maňásků nahrazena. To je vše ! Pokud tedy Parazit chce například zlikvidovat možnost svobodného pohybu populace, tak začne za pomoci poskoků prosazovat ( mimo jiné ) Zelený Úděl a boj proti „ zlému skleníkovému plynu , kter ý produkují hlavně osobní benzínová a naftová auta “. V še ostatní pak následuje v podstatě samo spádem a Globálnímu Parazitovi už stačí jen vše korigovat přes své poskoky . To samé platí pro agendu programovatelné digitální měny (CBDC), pro covidovou plandemii a teror vakcinační mi průkaz y , pro „ boj proti terorismu “ po jím samotným zrežírovaných teroristických útocích (9/11, chemický útok v Sýrii, aktuální útok Hamásu apod.), pro omezování chovů nebezpečně prdících kraviček a chřipečkových slepiček, pro zavedení sociálního kreditu atd . Parazit jen určí cíl a mantinely a poskoci zavádějí a hlídají konkrétní pravidla. V ám pak nezbyde nic jiného, než se pohybovat v uzoučké uličce směrem k jatečnímu kladivu, protože tak je nastavený celý systém a jen velmi silní jedinci dokáží prorazit ohrádku (kterou pak debilní jedinci zase hned opraví) .


Řízení pomocí klasické manaže r ské pyramidy

Řízení všech operací probíhá za pomoci úplně běžné pyramidální struktury řízení, jako v každé velké firmě nebo v tajné službě. Celkový obraz a skutečné cíle vždy vidí jen vrcholné vedení!!! Ti na nižších patrech hierarchie vždy mají za úkol jen konkrétní agendu a nejen že vůbec nemusí chápat celý obraz, oni ani nemusí vědět, pro koho a na čem vlastně pracují! Každý ví jen to, co je potřeba, aby splnil svůj úkol! Figurka na nižším patře tedy ani nemusí mít pravdivé informace – viz běžní zdravotníci z nejspodnějších úrovní pyramidy, kteří nadšeně píchají pacientům toxické šmakulády a přitom opravdu věří, že jim tím pomáhají.
 

Místo měšce peněz nahoře si představte šklebící se hubu Klause Švába nebo Žorže Sereše. A i ti mají nad sebou skutečné manažery světa.

Ovládnutí informačních toků

Globální Parazit potřebuje kontrolovat informace, které proudí k běžné populaci. Cílem je, aby i poměrně inteligentní člověk „ dobrovolně“ dělal rozhodnutí výhodná pro P arazita. T oho se dosáhne tak, že populace má k dispozici jen pečlivě profiltrovaná a ohnutá vstupní data, tak že i vcelku rozumný člověk může dělat na základě nesprávných informací sice logická, ale zároveň úplně debilní rozhodnutí (třeba jít na Tečku nebo podporovat válečné běsnění a v n ěm pak dokonce stranu s fašisty!). Dříve Parazitovi stačilo občas pomocí cizích rukou občas nějakou tu knihovnu nebo veřejně umučit pár chytrých a vzpurných lidí. Dnes se ale informace šíří mnohem snadněji, lidí je více a tak je nutné všechno extrémně centralizovat , aby se to dalo lépe ovláda t z jednoho místa. J inými slovy, je potřeba pomocí monopolních praktik a dosazování poskoků na vhodná místa zcela ovládnout a zmanipulovat internetové vyhledávače (Google Search, Bing… ) , platformy pro sdílení osobních informací (sociální sítě jako Facebook, X, Instagram… ), sdílecí video-platformy (YouTube, Vimeo… ), velká média (CNN, New York Times, Seznam/Novinky, ČT…) a také produkci masové zábavy (Hollywood, Disney, Netflix…).


O vládnutí finančního systému

T o hle je z áklad ním nástrojem moci Parazita, bez kterého se v podstatě nemůže pohnout dál. Proto je jeho práce vždy nejvíc rozpoznatelná v e finančním s e ktoru (Fed, MMF, bankovní lichváři …) a ve velkých investiční ch společnostech (BlackRock, Vanguard…).
Aktuálně je systém záměrně nastaven tak, aby byly státy i běžná populace neustále zadlužováni mnoha nesmyslně nastavenými pravidly a vychytralými fintami . Dlužník = budoucí otrok . B ankovní sektor si přitom může klidně i 80% nebo 90% půjč ovaných peněz doslova vyčar ovat ze vzduchu. Opravdu – banky běžně půjčují peníze, které nejen že nemají, ale které do té doby ani neexist ovaly. Pak bohatnou na tom, že vy jako pracant generujete reálné hodnoty a pro bankovní systém se tak z vyčarovaných virtuálních peněz stávají peníze reálné.
Současný západní finanční systém funguje tak, jako kdybyste hráli oblíbenou hru Dostihy a sázky a jeden z hráčů měl vedle sebe tiskárnu, na které si může kdykoli dotisknout kolik peněz chce a dokonce může i případně říct, že vaše verze bankovek už neplatí, protože teď se tiskne nová a „lepší“… ale on je tak hodný, že vám ty staré a fujky peníze vymění za ty nové a lepší, třeba ve skvělém poměru 10:1 .
Někdy až absurdní složitost finančních a investičních systémů je také záměr – čím větší a nesmyslnější komplikovanost, tím snadněji se v něm provádějí nenápadné mega-krádeže a tím hůře se do něj proniká normálním lidem nebo poctivým ochráncům práva (tito jednorožci pořád ještě existují!) .
O blíbenou fintou je i nasazení krtků do firem i státních podniků, kteří pak podnik záměrně poškozují, aby klesla jeho cena a mafiánský Globální Parazit pak mohl společnost koupit za hubičku a pak ji vydrancovat. Dokonalých příkladů byly v raných devadesátých letech stovky, před časem něco podobného udělal třeba bastard Stephen Elop při likvidaci Nokie nebo to dnes dělá jakási ropucha s Českou Poštou.


Nenápadnost

O tom už jsme si řekli. Parazit před sebe vždy nastrkuje ochotné figurky, které za to dostávají odměny v podobě peněz, pocitu moci, nevinných dětí ke znásilňování, drog, odpuštění nesplatitelných dluhů atd. Pokud není jiná možnost, může být nastrčena i NEOCHOTNÁ loutka – pomocí zastrašování a vydírání. Když se objeví problémy, je loutka bez smilování hozena pod vlak a Parazit nasadí novou várku užitečných idiotů, kterou si už předem nachystal.

Divide et impera / Rozděl a panuj

G lobalistické mafii velmi vyhovuje společenský chaos a hlavně nesoudržnost populace. Ideální stav je, když se lidé hádají a nenávidí mezi sebou a vyčerpávají se nesmyslnými vzájemnými potyčkami. Parazit tak má zajištěno, že se lidé nezačnou soustředit na něj a nespojí se proti němu. Nezapomeňte – proti síle spojených lidí je asi jako komár proti vaší pěsti. Když jsou lidé zakoncentrovaní na vzájemné potyčky a nenáv i st, tak věnují pozornost jen sobě navzájem a on jim může nepozorovaně krást majetek z kapes nebo nasměrovat zuřivost populace proti nebezpečné skupince rebelů . I proto je pro Globálního Parazita super, když probíhá masivní migrace kulturně nekompatibilní populace do západních zemí. Vzniká tak chaos a zmar, ve kterém může Parazit dokonale řádit, schovan ý v oparu sociálních nepokojů. Podle stejných pravidel probíhá záměrně nespravedlivé zvýhodňování všemožných prapodivných LGBT lidiček, rasistické zvýhodňování černochů, sexistické zvýhodňování žen a tak dále. Nespravedlivé zacházení a nadržování je vnímané tak extrémně negativně, že negativní reakce můžeme jasně pozorovat už u obyčejných opiček, natož pak u lidí (kteří jsou většinou o kousíček inteligentnější…i když…). A globální mafie to samozřejmě ví a využívá.

Test po kapucínských opičkách zopakovali s pejsky, ptáky, šimpanzi…všude byl výsledek stejný. Test s lidmi jede nepřetržitě.
 

T vorba pracovních specialistů s nulovým všeobecným přehledem

K dyž už je Globální P arazit dostatečně silný, má otevřenou cestu k ovládnutí vzdělávacího systému (jako vždy nepřímo a přes ochotné poskoky!). Pro nadnárodní mafii je ideální stav to , kdy ž ze škol vylézají „vzdělaní idioti“ – tedy lidé, kteří sice rozumí nějakému vybranému oboru (třeba IT, marketing nebo farmaceutická medicína ), ale ví hovnajs o čemkoli jiném. Tím vzniká armáda dokonalých otroků, kteří sice mohou plnit komplikované cíle ve svém oboru, ale přitom absolutně nechápou, co se kolem nich děje a co nevědomky pomáhají prosazovat . Navíc k „ naivním s pecialistů m “ je samozřejmě potřeba chrlit i skupiny indoktrinovaných „ rozvracečů společnosti “, tedy vychovávat si na různých obskurních sociologických oborech armádu užitečných idiotů , která bude oslabovat zdravou společnost a zasévat do ní chaos (viz Divide et impera ). P ro Globálního Parazita je naprostou noční můrou v šeobecně vzdělaný člověk s kvalitním kritickým myšlením („selský rozum“) a s rovnou páteří – proto každého takového člověka podporujme jak to jen jde!


Obviňování jiných z toho, co sami dělají

D alší prastará a věky ověřená metoda. „ Zloděj křičí chyťte zloděje! “. Cílem je přesměrování nebezpečné pozornosti na někoho jiného, ideálně na potenciálně nebezpečného soupeře. Pokud tato lest vyjde, jsou zabity dvě mouchy jednou ranou – je odvrácena pozornost od zločinné činnosti Parazita a zároveň je zničen odbojář , který by mohl ohrozit parazitickou agendu . Vyšším levelem téhle metody je přebarvit agresora dokonce až do role oběti – to aktuálně vidíme třeba v jednom východním státě , kter ý naprosto nemilosrdně a brutálně požírá svou původně hostitelskou zemi , která před cca 80 lety naivně přijala jejich předky, které nikdo jiný kvůli jejich chování přijmout nechtěl . „Vděční“ novo-usedlíci tam už po mnoho dekád vyvražďují desetitisíce dětí svého hostitele, zabírají jeho území, ničí mu všechnu užitečnou infrastrukturu, nutí ho žít jako dobytek…a přitom se v médiích ještě staví do role trpící oběti a svou (nyní už krvelačně rozzuřenou) oběť staví do role agresora!

Vyvolávání iracionálního strachu a obecně ovládání lidí skrze emoce

Globální Parazit je především a nade vše manipulátor. A každý správný manipulátor ví, že nejsnáze se lidé ovládají skrz emoce. A protože radost a láska jsou pro mafiánské psychopat y cosi podivného a cizorodého, zbývají jim jen dvě velmi silné emoce – hněv a hlavně strach. Hněv je spíš krátkodobý a hodí se jim spíš pro nárazové operace, ale strach…s trach je pro ně slaďoučký jak dětská krev! Strach se d á vyvolat velmi rychle, ale může vydržet roky. Když se podaří najít správný spouštěč, tak na povel obejde jakékoli racionální myšlení a vyp íná zdravý rozum lépe než tatranský čaj . Ú plně nejlepší verze strachu je pak ta z něčeho „neviditelného“, co může dopadnou kdykoli a na kohokoli. Dříve byl tedy velmi účinně využíván třeba strach z budoucího pekla pro ne poslušné a nevěřící („ když ale odevzdáte naší organizaci svoji svobodnou vůli a peníze, tak my vás svými voňavými kadidly zachráníme před Peklem, kde by vás jinak tisíce let vařili ve vroucím oleji a museli byste se pořád dokola líbat s Madlou Ólbrjatovou! “). Později byli lidé strašeni třeba přítomností nenápadných komunistických agentů (u nás imperialistických), dopadem atomových bomb z čistého nebe , nakažením tajemným AIDSem, útokem teroristů ukrytých mezi pasažéry letadla , hrozbou nakažení vražedným koronavirem z nezarouškovaných úst „bezpříznakových přenašečů“ , uvaření m se a utopení m v planetárním skleníku kvůli neviditelnému oxid u uhličit ému z osobních aut (ten z tankerů, miliardářských tryskáčů a sopek nevadí) atd. Zásadou je, že když se vyvolá iracionální hrůza z něčeho neviditelného, má Globální Parazit vždy předem připraveno zázračné řešení , jako třeba „ patriotické“ odposlouchávání telefonů proti skrytým nepřátelům státu, čarodějnou super- vakcínu proti koronavir ovému moru nebo prohlídku tělesných otvorů a radioaktivní skenovací rámy proti zlým teroristům na letištích. Vždy podle oblíbeného postupu „ Vytvořit problém a pak zděšeným ovcím nabídnout předem nachystané řešení. “

I nformační a senzorické přehlcení

S pousta „hrozeb“, kterými se snaží Globální Parazit vyděsit nebo zmást lidi, nedává žádný smysl už i při krátkém zamyšlení. N esmyslnost reálných dezinformací od globalistické mafie teoreticky dokáže rozklíčovat i jedinec s průměrným intelektem . Důležité tedy je nedat nikomu čas se nad věcmi v klidu zamyslet! P opulaci je nutné neustále bombardovat nikdy nekončícím proudem znepokojivých obraz ů , jednoduchých hes el , promyšlenou ikonografií, vědecky se tvářícími pseudo-daty a tak dále. P ořád a pořád a pořád dokola ! Běžný č lověk nesmí dostat ani trochu času na samostatné myšlení, jeho mysl i smysly musí být neustále něčím zahlceny . Neustále na něj musí ze všech stran dopadat potřebná propaganda – do uší z rádia, do očí z webů nebo billboardů , do zadku z televizní obrazovky, pořád dokola a dokola a dokola a dokola, aby se nestihl ani nadechnout, natož zamyslet. Člověk je tedy přehlcen třeba zprávami „ s mrtící virus, zemřete , virus!!! Z ázračná šmakuláda, řešení , šmakuláda !“ a pak klidně z minu ty na minutu přijde „ nevyprovokovaná ruská agrese, zlý Put ler, ruSSáci , zlý Put ler! “… pořád dokola , co se zrovna hodí. Jedou n eustálé kobercové nálety informačních bomb, je nutné prát to do lidí pod tlakem ! Takže kdykoli, kdy hlavní média zničehonic zavalí laviny informací o nějakém šíleně nebezpečném „problému“, které úplně přehluší vše ostatní, tak máte skoro jistotu, že to vypadlo z kuchyně Globálního Parazita.

Hlavně aby se k lidem nedostaly reálné informace!

O dvádění pozornosti banalitami / „chléb a hry“

Člověk si přirozeně chce občas odpočinout od neustále opakovaného proudu manipulativních zpráv ve veřejném prostoru i v médiích. Jenže jak už jsme si řekli, nesmí dostat ani chvilinku času na to si vydechnout a zamyslet se! Je t e dy potřeba zaměstnat jeho mysl alespoň banalitami. Musí mít před čumákem neustále nějakou mrkvičku, jako ten pověstný oslík. J eho mysl musí být neustále přehlcena negativními emocemi a nebo hypnotizujícími blbinami . Jde o staré s velmi osvědčené „ chléb a hry“. Nakrm dav nějakými pomejemi „zadarmo“ (hlavně aby jich bylo hodně) a zároveň neustále strhávej jejich pozornost pryč od reálných problémů. Lidé si n esmí si všimnout, jak je jim pomalu utahována smyčka kolem krku , jejich pozornost musí být pod neustálou kontrolou. M oderní „umění“ (hlavně film) se navíc dá zneužít i k další super věci – k propagaci ideologických absurdit ( jako třeba černošská šl e chta ve středov ěk é Anglii apod.), což tupější část populace různými postupy skutečně přeprogramuje. T


Nejčtenější za týden