Nejen do Evropy, ale také do USA proudí hordy džihádistů z Afriky a Středního východu (video)
RSS

Nejen do Evropy, ale také do USA proudí hordy džihádistů z Afriky a Středního východu (video)


Myslíte si, že je náhoda, že v letošním roce zaznamenává rekordní invazi nejen Evropa, ale také USA? A tentokrát navíc nejde v případě mohutných davů, mířících do USA, výhradně o Jihoameričany, jako tomu bylo v minulosti.
Nyní se v těchto davech objevuje stále víc mladých mužů ve vojenském věku ze stejných oblastí, ze kterých proudí invaze i do Evropy. Ovšem zatímco na cestě do Evropy stačí přeplout Středozemní moře, případně přejít pěšky z Asie, na americký kontinent se lze dostat jen letecky.
To jen potvrzuje, že je vše organizované a řízené. Letošní rekordní invaze do evropských zemí i USA tedy není náhoda, jde jen o pokračování výměny obyvatel.
To potvrzují i opakovaně zamítané deportace zločinců v různých evropských zemích. Je zde tedy patrná snaha nejen držet hranice otevřené (a to jak ty do Evropy, tak do USA), ale také zajistit, aby co nejvíc džihádistů, mnohdy přicházejících bez dokladů, v zemi zůstalo.
A to nehovořím o milionech těch, kteří nejsou v žádných evidencích, takže o nich nemají úřady ani ponětí.
Amerika Joea Bidena.
Masivní řada mužů ve vojenském věku z celého světa, včetně Afriky a Středního východu, ilegálně překročila hranice do Lukeville v Arizoně ve středu pozdě večer.
Stalo se tak poté, co ve středu došlo na jižní hranici ke 12 000 střetům  s nelegálními přistěhovalci.Od doby, kdy byl Joe Biden v lednu 2021 instalován, zaplavilo USA více než  10 milionů nelegálních cizinců  – převážně mužů ve vojenském věku.
„Další obrovská řada stovek a stovek dospělých mužů z celého světa překročila včera v noci ilegálně hranice do Lukeville v Arizoně a nyní čekají na pohraniční hlídku, aby si je vzala do péče, protože očekávají, že budou propuštěni do USA. Nepřetržitý proud nelegálních přechodů pokračuje,“ řekl reportér Fox News Bill Melugin.

NEW: Another enormous line of hundreds upon hundreds of adult men from around the globe crossed illegally into Lukeville, AZ last night, and are now waiting for Border Patrol to take custody of them, as they expect to be released into US. Non-stop flow of illegal crossings here. pic.twitter.com/vnqz6bDWlX
— Bill Melugin (@BillMelugin_) December 7, 2023


Na jiných místech proudí dírou v plotě zejména jihoameričtí migranti – a to i s pomocí pohraniční stráže (což je podobné i v případě Evropy, kde funguje pohraniční stráž v Itálii či Španělsku stejným způsobem).

NEW: Our cameras were rolling in Lukeville, AZ as groups of illegal immigrants rushed through a breach in the border wall as Border Patrol & federal contractors were trying to fix it. Their human smuggler then shrugs at our cameras & salutes us. Cuts/breaches all over wall here. pic.twitter.com/z2EI4KC9HH
— Bill Melugin (@BillMelugin_) December 5, 2023


 


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 0 Průměrně: 0 ]Článek Nejen do Evropy, ale také do USA proudí hordy džihádistů z Afriky a Středního východu (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden