Anonymní pilot odhaluje operace chemtrails ve Velké Británii
RSS

Anonymní pilot odhaluje operace chemtrails ve Velké Británii


V nedávném rozhovoru s moderátorem Ant Critchleyem z Drake Michiganu hovořil anonymní 34letý pilot letecké společnosti o vládní operaci chemtrailů ve Velké Británii. (Foto: Flickr)

Tvrdí, že tato operace dováží transportní letadla z USA a využívá několik krycích společností, které profitují z tajných experimentů na obloze.Anonymní pilot létal s více než 26 různými typy letadel a pracoval pro armádu i komerční letecké společnosti. Kdysi považoval chemtrails za konspirační teorii, ale nedávné zkušenosti jeho názor změnily.
Muž tvrdí, že natočil důkaz „vypnutí“ chemtrails

Po podrobném vyšetřování tvrdí, že letadla s chemtrails operují z letišť Newquay, Southampton, Stansted, Teesside, Prestwick a Liverpool a rozprašují chemtrails po Cornwallu, hrabství v jihozápadní Anglii, a také po městech Londýn, Birmingham, Glasgow a Manchester.Anonymní pilot se o chemtrails poprvé dozvěděl před lety, kdy ho na problematiku geoinženýrství a modifikace počasí upozornil jeden z prvních důstojníků. V té době mu chemtrails zněly jako konspirační teorie, ale zhruba před třemi lety se tyto teorie staly skutečností, když se blíže podíval na nízko letící letadlo, které za sebou zanechávalo podezřelé stopy, které z vědeckého hlediska nemohly být contrails.Na setkání s přáteli na venkově si pilot všiml čar na obloze, které se táhly od severu k jihu. Čáry byly dlouhé přibližně 10 mil, přičemž 13 kratších dvou- nebo tříkilometrových čar se navzájem křížilo. Čáry zůstaly asi 40 minut a vytvářely jakousi klikatou mřížku.
Špičkový geofyzik obviňuje geoinženýrský program ze zhroucení zemské biosféry

Nyní již podezřelý pilot kontaktoval jednoho ze svých kolegů na místním letišti. Tento kolega měl přístup ke sledovacímu softwaru zvanému ADS-B (Automatic Dependent Surveillance-Broadcast). Tento systém spočívá v tom, že letadla a letištní vozidla vysílají ze svého palubního systému svou identitu, polohu a další důležité informace.Pilot požádal svého kolegu, aby identifikoval potenciální letadlo, které letělo nad letištěm ve výšce přibližně 12 000 až 13 000 stop, přičemž „dělalo klikaté čáry“. Kolega nemohl potvrdit letadlo v této výšce, ale identifikoval jedno ve výšce 10 000 stop. Potvrzení této výšky je důležité, protože určuje rozdíl mezi tvorbou contrails a chemtrails.Poznání rozdílu mezi contrail a chemtrailKontrails, což jsou v podstatě jen ledové krystalky vodní páry, se mohou tvořit pouze ve výšce kolem 28 000 stop a při správné vlhkosti vzduchu. Na každých tisíc metrů nadmořské výšky klesá teplota asi o 2 stupně Celsia.
Bílý dům je otevřen „geoinženýrství“ kvůli „globálnímu oteplování“

Ve výšce asi 37 000 stop může být teplota až minus 63 stupňů Celsia. Ve výšce asi 28 000 stop se z ledových krystalků tvoří dlouhotrvající protivětrné oblaky, které se vznášejí po obloze.Při tvorbě contrails hraje klíčovou roli také vlhkost vzduchu. „S klesající teplotou je balík vzduchu méně schopen zadržovat vodní páru [nebo] vodní vlhkost,“ řekl pilot.Ve výšce 30 000 stop a při letu v suchém vzduchu „se mohu podívat do zpětné kamery a nevidím vůbec nic, co by vycházelo ze zadní části motorů,“ řekl pilot. „Ale pak mohu letět dál … a dostat se do malé turbulence, jen na zlomek vteřiny, a podívám se na svůj ukazatel teploty a byl minus 63 a teď je minus 64 … Teď se podívám zpět do kamery a vidím, že jsem v protisměru.“
Lidé na Twitteru sdílejí video o chemtrails. Mají otázku na Elona Muska

Chemické stopy se naopak rozptylují z dopravních letadel ve výšce kolem 10 000 a 12 000 stop. Pokud letadlo letí v této výšce, neměly by být žádné contrails ani žádné viditelné známky vodní páry.Nicméně letadlo identifikované toho dne bylo schopno vytvořit podezřelé mřížkové obrazce z látky, která z letadla vycházela, a zjevný postřik se odehrával ve výšce, která není příznivá pro vznik contrails. Rozprašování navíc nemohlo být součástí operace odstraňování ropných skvrn, k čemuž měla letadla licenci.Při dalším vyšetřování tohoto podezřelého letounu bylo zjištěno, že je registrován u britské společnosti 2Excel Aviation Broadsword.
Americký HAARP vypálil puls na asteroid. Už to není konspirace

Tato společnost přivezla z USA dva Boeingy 727 (nákladní letouny), které jsou dnes registrovány k přepravě po vodních tocích a rozprašování čisticích prostředků na ropné skvrny. Tato letadla však dělají mnohem víc. Více informací o vyšetřování najdete v rozhovoru s Drakem Michiganem v pořadu Rumble.Zdroj: nn.com
Článek Anonymní pilot odhaluje operace chemtrails ve Velké Británii se nejdříve objevil na AC24.cz .


Nejčtenější za týden