Násilné odvody na Ukrajině pokračují, v oblasti s maďarskou menšinou lovili brance v termálních lázních (video)
RSS

Násilné odvody na Ukrajině pokračují, v oblasti s maďarskou menšinou lovili brance v termálních lázních (video)


Na Ukrajině už nemají koho využít jako „potravu pro děla.“ Před časem byl výrazně rozšířen věk pro odvody, takže na frontu se může dostat jak muž důchodového věku, tak nezletilý chlapec.
A odvody se také stále častěji týkají žen. Každopádně je již situace natolik tristní, že se může takřka komukoli stát, že bude odveden nejen ze svého bydliště, ale také z různých veřejných míst.
Nahrávky dokumentují absurdní směs zoufalství a šílenství, která zjevně předchází každému dalšímu vojenskému kolapsu.
„ Zakarpatské regionální náborové a sociální středisko“ se uchyluje ke stále šílenějším opatřením, aby obětovalo i poslední zdravé muže, včetně těch z oblastí, kde žije maďarská menšina, při nesmyslné smrti v zákopech krátce před Vánocemi.
Karpataljalap.net uvádí:

V souvislosti s určitým veřejným nadšením z doručování odvodů osobám vojenského věku ve sportovních, volnočasových a dalších institucích regionu Vás informujeme o následujícím: Pracovníci Zakarpatského pomocného velitelství nadále legálně provádějí vojenské odvody jako součásti mobilizačních opatření. 
Plánuje se pokračování razií, při kterých jsou prováděna předvolání branců ve sportovních střediscích, volnočasových a dalších zařízeních okresu.  

Další citát od vojenských úřadů:
“ Muži vojenského věku, kteří se záměrně vyhýbají vojenské službě, trénují v tělocvičnách nebo se baví v rekreačních zařízeních, nejsou ve výsadním postavení ve srovnání s vojáky armády, kteří udržují obranu a odrážejí nepřítele v obtížných podmínkách. “
Samozřejmě se tají, že tyto razie se netýkají skutečně privilegovaných mužů zkorumpovaného Zelenského režimu, kteří se válí v 5hvězdičkových hotelech v různých evropských zemích, ale spíše těch, kteří si nemohou dovolit vykoupit si svobodu před nesmyslnou smrtí.
Proběhly také razie ve Lvově, Kyjevě a Dněpru, kde se v tělocvičnách, restauracích a lázních objevili náboráři režimu, aby shromáždili brance a odvezli je pryč.
V zakarpatské maďarské menšinové oblasti zaútočily desítky mužů v uniformách na termální lázně v Kaszony u Beregszászu.
Podle zaměstnanců termálního zařízení vojáci vyhnali lidi z bazénů, saun a šaten – včetně žen a dětí – ven, aniž by se jakkoli prokázali, a poté všechny muže odvezli na neznámá místa.
Termální lázně zveřejnily záznamy z monitorovacích kamer:Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 4 Průměrně: 5 ]Článek Násilné odvody na Ukrajině pokračují, v oblasti s maďarskou menšinou lovili brance v termálních lázních (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden