Bizarní obrázky z bruselského metra (video)
RSS

Bizarní obrázky z bruselského metra (video)


Brusel jakožto hlavní město EU se stává semeništěm drog – a to jak dodávaných bruselským úředníkům a politikům, tak určených pro tamní narkomany.
Obohacované město se „chlubí“ i jedním zajímavým prvenstvím: pochází z něj nejvíc evropských džihádistů, kteří se účastnili útoků na různých místech Evropy.
Muslimové z bruselského Molenbeeku dominovali také mezi evropskými džihádisty, kteří bojovali v řadách ISIS.
Drogová výspa plná muslimských radikálů nabízí i zajímavé obrázky, které může vidět návštěvník belgické metropole, pokud zavítá do metra, které se  v roce 2016 stalo terčem teroristických útoků.
Nyní můžete v jeho prostorách spatřit vskutku bizarní výjevy…
Ve stanicích metra, pod našima nohama, je to samá bída. Od letošního léta došlo k přesunu obyvatelstva, které se potuluje kolem stanic STIB v okolí Gare du Midi.
Užívání cracku, úplně nazí lidé, ohně na ohřátí jídla…: bruselské metro na stanici Porte de Hal je zahlceno drogovou závislostí.
A podobné výjevy můžete vidět nejen na Porte de Hal, ale také v Clemenceau, například na straně Anderlechtu…

Consommation de crack, personnes totalement nues, feu pour faire chauffer de la nourriture… : le métro Porte de Hal à Bruxelles submergé par la toxicomanie https://t.co/qtAU7sfene pic.twitter.com/4uh1lQJ7rB
— Fdesouche.com est une revue de presse (@F_Desouche) December 9, 2023 


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 4 Průměrně: 5 ]Článek Bizarní obrázky z bruselského metra (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden