V Číně byl vyhlášen nouzový stav, protože mrazivé teploty překračují všechny rekordy
RSS

V Číně byl vyhlášen nouzový stav, protože mrazivé teploty překračují všechny rekordy


Idiotští klimaalarmisté by rádi zaváděli drsnou politiku „nerůstu,“ která nás má dostat o staletí nazpět. Tato politika by se tak měla nazývat spíše politikou poklesu, neboť nerůst by znamenal, že společnost bude stagnovat, nicméně cílem je dostat společnost v životní úrovni někam blíže k dobám, kdy nebyla elektřina samozřejmostí.
K tomu by samozřejmě politika navržená EU dřív či později dospěla, nemluvě o drastické depopulaci způsobené hladomory a občanskými válkami, které by byly nevyhnutelné.
To vše se má (u nás pod kuratelou Pirátů) praktikovat pod záminkou údajného globálního oteplování údajně způsobeného člověkem. Tato největší lež v dějinách lidstva počítá také se stíněním slunce a jinými geoinženýrskými zásahy, které mají vést k dalšímu ochlazování.
No, nevím, co by na nápady těchto šílenců řekli aktuálně například v Číně, kde právě na teploměrech hned v několika oblastech naskakují nové mrazivé rekordy…
Čínský prezident Si Ťin-pching vyzval k „totální“ nouzové reakci na chladné období, které začalo na začátku týdne.
Teploty v některých částech Číny dosáhly nejnižší úrovně od začátku měření, uvedla státní televize. Mezi postižené provincie patřily například Šan-si, Che-pej a Liao-ning, protože studená vlna zachvátila velké části země.
V I-čchunu v provincii Chej-lung-ťiang bylo v lednu 1980 zaznamenáno rekordní minimum minus 47,9 °C. To bylo podle  meteorologa z této oblasti prolomeno na začátku tohoto týdne.
Čínský prezident Si Ťin-pching vyzval k „totální“ nouzové reakci na chladné období, které začalo na začátku týdne. Sněžení a zledovatělé silnice spolu s hustou mlhou způsobily také několik nehod na silnicích.
Ale užiteční idioti na Západě si stále myslí, že se Čína vzdá fosilních paliv a bude se spoléhat na větrnou a solární energii, aby se v takových mrazech udržela v teple!
Nebo se snad chystají v rámci „klimatického alarmismu“ najet na „dobu ledovou“ namísto „globálního oteplování,“ jak naznačují některé nedávné výroky klimaalarmistů?


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 1 Průměrně: 5 ]Článek V Číně byl vyhlášen nouzový stav, protože mrazivé teploty překračují všechny rekordy se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden