Další průměrný sportovec se prohlásil za ženu a nyní láme všechny rekordy
RSS

Další průměrný sportovec se prohlásil za ženu a nyní láme všechny rekordy


Zdá se, že v některých sportech již brzy nenajdeme žádné biologické ženy – a to ani v ženské kategorii. Zatímco z mainstreamu neustále přichází lamentování kvůli tomu, že by na Olympiádě v Paříži měli být účastni i sportovci z Ruska a Běloruska, žádnému z těchto pisálků zřejmě nevadí, že mezitím v některých zemích likvidují ženské sporty biologičtí muži.
Proti této šílenosti se však nevymezuje jediná světová organizace, což jen naznačuje, že tento trend je nadále posvěcen – a to na všech úrovních.
Začíná to už na školách, kde mezi dívkami závodí chlapci, ale mnohdy i starší muži. Stačí se pouze prohlásit za pubertální dívku. Dnes už se pro potvrzení pohlaví nepožaduje žádná operace a mnohde ani hormonální terapie.
Většinou stačí se za ženu prohlásit – a aby byl dotyčný jedinec uvěřitelnější, nechá si narůst vlasy a začne používat šminky. Nicméně jinak jde o biologické muže se vším všudy. Jako bonus pak mají mnozí z nich možnost se s dívkami převlékat v šatnách a sdílet s nimi sprchy…
Průměrný středoškolský sportovec, který se prohlásil za ženu, náhle začal lámat rekordy jako hvězdná běžkyně.
Camden Schreiner, který je nyní známý jako Sadie Schreiner, tvrdí, že „přešel“ na ženu a nyní studuje na Rochester Institute of Technology (RIT).
Ačkoli Schreiner nikdy nedosáhl na lepší než 19. místo jako mužský běžec, RIT nyní  oslavuje atleta jako hvězdu, která láme ženské rekordy ve škole.
„Nový školní rekord ,“ píše RIT o Schreinerovi na své atletické stránce na Instagramu. „Druhák Sadie Schreiner vytvořil minulý pátek v Nazarethu nový rekord v běhu na 300 m, když trasu uběhl v čase 41,80 s.“
Není divu, že škola komentáře k příspěvku vypnula.

Nepostradatelné Libs z TikTok odsoudily školu za to, že umožnila muži soutěžit v ženské kategorii.
„Seznamte se s Camdenem. Muž, který právě překonal ženský rekord na 300 metrů ve svém univerzitním ženském týmu,“ píše Libs. „Než předstíral, že je žena, závodil na střední škole v mužském týmu, kde se umístil na 19. místě.“
„Proč @RITtigers umožňuje muži krást ženské rekordy?“
K uvedenému už jen dodávám, že zatím není úplně jasné, zda budou muži v ženských sportech i na Olympiádě v Paříži. Nyní se zdá, že to bude různé sport od sportu – podle rozhodnutí dané světové federace.
Lze předpokládat, že v některých sportech tam už ovšem budou ženy zastupovat muži, jak velí aktuální trend.
A za nějakých 10 let s podobným přístupem, kdy se s touto zvráceností začíná již na školách, ženské sporty vymizí úplně. Pak budou jen dvě kategorie: biologičtí muži a biologičtí muži, kteří se prohlásili za ženy….
 


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 0 Průměrně: 0 ]Článek Další průměrný sportovec se prohlásil za ženu a nyní láme všechny rekordy se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden