Americký pilot se zamýšlí nad podivnými fotografiemi z 11. září
RSS

Americký pilot se zamýšlí nad podivnými fotografiemi z 11. září


Bývalý kapitán letadla B-777 společnosti United Airlines a ředitel organizace „9/11 Pilot Whistleblowers“ se zamýšlí nad uvedenou fotografií z 11. září . (Foto: X)


Bombastické soudní podání tvrdí, že někteří únosci z 11. září byli agenty CIA


Tyto čtyři níže uvedené fotografie byly pořízeny nezávisle na sobě čtyřmi fotografy údajného letu United 175 chvíli před nárazem do jižní věže 11. září. Na každé fotografii je na spodní části trupu letadla jasně patrný dlouhý válcovitý modul.
Tyto čtyři fotografie byly pečlivě analyzovány fotografickými experty ve Španělsku, kteří prohlásili, že fotografie nebyly upraveny fotoshopem, protože byly příliš zrnité. Potvrdili, že na letadle se modul nacházel.
Sám jsem letoun B-767 pilotoval a mohu potvrdit, že podvěs B-767 je převážně hladký. Žádný válcový pod se tam nenachází.
Captain Dan Hanley

Termit v akci? Roztavené železo krátce před kolapsem WTC 11. září


Pokud jsou fotografie autentické, pak nepocházely z letu 175 společnosti United, což vede k závěru, že muselo dojít k výměně letadel ve vzduchu.
Posuďte sami.
Captain Dan Hanley

These four photos below were independently taken by four photographers of alleged United flight 175 moments prior to impact of the south tower on 9/11. There is a long cylindrical pod clearly visible on the bottom of the fuselage in each photo. These four photos were carefully… pic.twitter.com/Oc1TRzDaCl — Captain Dan Hanley (@danhanley4) December 27, 2023

Rockeffeler mi řekl, co chystají 11. žáří. Svědectví amerického režiséra

Článek Americký pilot se zamýšlí nad podivnými fotografiemi z 11. září se nejdříve objevil na AC24.cz .


Nejčtenější za týden