VIDEO: Zakladatel závodů Formule 1 Bernie Ecclestone zboural britskou stanici ITV výrokem, že by za Vladimira Putina klidně schytal i kulku, protože je to prvotřídní člověk! Pro Američany, kteří vtrhávají do cizích zemí, je válka jen kšeft, protože do těc
RSS

VIDEO: Zakladatel závodů Formule 1 Bernie Ecclestone zboural britskou stanici ITV výrokem, že by za Vladimira Putina klidně schytal i kulku, protože je to prvotřídní člověk! Pro Američany, kteří vtrhávají do cizích zemí, je válka jen kšeft, protože do těc

VIDEO: Zakladatel závodů Formule 1 Bernie Ecclestone zboural britskou stanici ITV výrokem, že by za Vladimira Putina klidně schytal i kulku, protože je to prvotřídní člověk! Pro Američany, kteří vtrhávají do cizích zemí, je válka jen kšeft, protože do těch válek Američané prodávají zbraně! A kdyby Zelenský přestal vykonávat profesi komedianta a začal se chovat jako státník, mohl válce s Ruskem zabránit! V televizním studiu spadly hodiny ze zdi a televize rozmazala všechny archivní záběry Ecclestona s Putinem, protože ukazovat Putina už je v Británii zakázáno jako propagace Ruska!
Čas od času mají britské televize nápad, že pozvou do vysílání kontroverzní postavu s kontroverzními názory a televizní marketéři doufají, že to zvedne sledovanost. Tentokrát se to britské televizi ITV povedlo, ale jinak, než očekávala, protože z vystoupení 91-letého miliardáře a zakladatele závodů Formule 1 Bernieho Ecclestona se vyklubal neuvěřitelný skandál, který teď televize řeší s britskými úřady pro podezření z propagace války a podpory Vladimira Putina.
Televizní moderátoři sice dělali, co mohli a snažili se Bernieho moderovat, ale slova, která zazněla, doslova šokovala všechna média a Britové z toho mají pomalu Vánoce, protože britská média se snaží veškeré informace o Rusku a Putinovi blokovat, pokud informace mají jakýkoliv pozitivní náboj, který je naprosto nežádoucí. Berníe Ecclestone totiž prohlásil, že by za Vladimira Putina klidně schytal kulku, obětoval by pro něj život, protože Putin je podle něho prvotřídní člověk. V tom okamžiku spadly ITV ve studiu hodiny ze zdi, ta rána byla slyšet zcela zřetelně a dvojice moderátorů přešla do režimu Panic Control , protože se začalo schylovat k nejhoršímu.
!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r[b]||(r[b]=function(){(r[b]._=r[b]._||[]).push(arguments);if(r[b]._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m)[0],l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/ubrzme"+(arguments[1].video?'.'+arguments[1].video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify([].slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window, document, "script", "Rumble");


Rumble("play", {"video":"v17zpsr","div":"rumble_v17zpsr"});
Ecclestone zaútočil na Američany, že to je prostě pokaždé stejné, že Amerika vtrhne do nějaké země, se kterou nemá nic společného a začne v této zemi chystat válku a prodává do té války své zbraně, protože pro Američany je to kšeft. Ecclestone dále předvedl rýpanec do Volodymyra Zelenského, že má pocit, že ukrajinský prezident se rozhodl pokračovat v profesi komedianta, protože kdyby Zelenský měl skutečně roli státníka a prezidenta, určitě by dokázal válce zabránit a vedl by s Vladimirem Putinem intenzivní dialog. V tom okamžiku byla dvojice moderátorů už na ručník a moderátorka položila přímý dotaz, jestli si Bernie Ecclestone myslí, že tahle válka není Putinovou chybou, že ji mohl zastavit právě Zelenský? A Bernie na to odpověděl, že rozhodně!
Kdyby Ukrajina chtěla ukončit válku, už dávno by to udělala
V ten moment bylo ve studiu vymalováno a osvětlovači zjevně zapomněli zhasnout a vypnout přenos s výmluvou na technické problémy, protože redaktoři položili Ecclestonovi poznámku, že přece to je tak jednoduché, že jedna země napadla druhou, tak v čem je problém, že to Bernie nechce pochopit? A ten na to reagoval slovy, že přesně o tom ta válka je, ale kdyby Kyjev tu válku chtěl doopravdy ukončit, už dávno by to udělal. Jenže pro ukončení války není v Kyjevě vůle, Američané spolu s Brity a britskou vládou si to nepřejí. To jsme viděli právě na summitu v Madridu, kde bylo přijato usnesení, že mírové řešení na Ukrajině by bylo předčasné a je potřeba pokračovat v bojích, tedy de facto do posledního Ukrajince. Brusel však již jede jinou agendu.
Bernie Ecclestone a Vladimir Putin během prezentace F1 Kreml se podle informací dohodl, že EU ukončí [ 1 ] blokádu železničního spojení z Ruska do Kaliningradu, přičemž Rusko provedlo symbolický ústupek a stáhlo se [ 2 ] z Hadího ostrova v Černém moři. Diplomatický kšeft je podle všeho snahou vyrazit Američanům karty z rukou v Evropě a navázat jednání mezi Kremlem a Bruselem. Mezi EU a Ruskem je totiž snaha o mírové urovnání situace na Ukrajině, ale mezi USA, NATO a Ukrajinou je naopak nadále usilováno o prodlužování války.
Znovu se ukazuje, že globalisté odřezávají USA krůček za krůčkem od procesů řízení v Evropě a postupně se to začne projevovat ve vládách evropských zemí, které jsou pod kontrolou americké zahraniční moci. Česká vláda se topí v korupčním skandálu Dozimetr , na Slovensku se chystají nepokoje v důsledku snah prezidentky Čaputové o zmaření druhého referenda o předčasných volbách, v Polsku  se upnuly k USA tak moc, že teď jim hrozí ropná a plynová krize, která na podzim a ke konci roku otřese polskou vládou.
Britská televize rozmazala všechny záběry s ruským prezidentem, aby neměla problémy s britským regulátorem kvůli propagaci ruské agrese
Během přenosu ITV si diváci všimli, že ilustrační záběry z minulosti z různých společných setkání Vladimira Putina a Bernieho Ecclestona jsou na obrazovce zamlženy pomocí tzv. “ blur ” efektu , aby obsah videa nebyl snadno patrný. Je to nové opatření britských televizí, které nově zakazuje zobrazovat záběry všech ruských médií a televizí, včetně archivních záběrů, a zákaz se týká i záběrů Vladimira Putina. Podle britského regulátora pro komunikace Ofcom je zobrazování Vladimira Putina a představitelů současné ruské moci možné považovat za propagaci ruské agrese.
Rozmazané záběry Vladimira Putina s Berniem Ecclestonem Aby se britské televize vyhnuly obvinění z propagace tzv. ruského agresora, tak se rozhodly zamlžovat a rozmazávat všechny záběry, na kterých je Putin a všichni současní představitelé jeho vlády. Zatím není jasné, jestli se novým opatřením budou řídit všechna britská média, anebo pouze a jenom televizní stanice, protože to může dojít tak daleko, že jenom obrázek s Putinem u zpravodajského článku může být jednoho dne považovaný za propagaci ruské agrese , takže noviny budou místo fotky Putina dávat prázdná boxík s nápisem “ Tady měla být fotografie Vladimira Putina, jak si podává ruku s indickým velvyslancem, uprostřed sálu v Kremlu “.
Rusko čelí procesu komplexní genocidy a vymazávání z historie a existence v Evropě
Zakázali psát, zakázali zpívat. A jako Taliban zakázali zobrazovat obličeje některých osob. Rozdíl bude pouze v tom, že Taliban zakazuje portréty, fotografie a sochy kvůli výkladu Koránu, zatímco západní země zakážou zobrazovat videa fotky ruských politiků z čistě ideově-politických důvodů. Když neuvidíte Putina, jak zrovna vypadá, budete moci o něm šířit lži a dezinformace, že je na smrt nemocný, že už ani nedýchá, že brzy umře, že se rozpadá před očima, že už ani nemůže chodit atd. Když nebudou smět být publikována videa a fotografie, lidé brzy uvěří tomu, co jim řeknou cemperizátoři .
Toto byla jedna z fotografií, kterou britská televize rozmazala A sledovat alternativu bude ilegální samizdat. Dokonce ani komunisté se nebáli před rokem 1989 ukazovat fotografie a záběry s Ronaldem Reaganem, a to zuřila Studená válka jako řemen. Ale dnes v éře nacifikace se usiluje o genocidu Ruska, a ta se provádí nejen fyzicky, ale i mediálně. Na Ukrajině zakázali ruský jazyk ve školách, úřadech a v obchodech.  Zakázali ruštinu v knihách a tisku. Zakázali ruské televize v EU a v USA. Zakázali ruské servery, ruské zpravodajské servery. A teď na západě zakazují a zamlžují i obrázky a videa s postavami ruských politiků.
V Evropě a v USA začne vznikat divergentní společnost na principu Newtonovské politiky
Ano, to je vymazávání všech zmínek o Rusku, všeho ruského, všechno je vymazáváno, odstraňováno, znepřístupňováno. To je prostě genocida Ruska. Všechno ruské musí postupně zmizet a stane se zakázaným. Takhle přesně to je naplánované v procesu renacifikace Evropy po 77 letech od konce II. sv. války. Povede to k vytvoření podzemního odboje. Všude v Evropě se vytvoří dvě oddělené společnosti. Ta oficiální, digitálně a vakcinačně kontrolovaná. A ta neoficiální, podsvětí, underground, disent, publikační guerilly, ideový a ideologický odboj, který bude fungovat v prostředí paralelního trhu a paralelní společnosti.
Zajatý ukrajinský voják podstupuje lékařskou prohlídku. Jeho tetování potvrzuje, jak důležitý je proces denacifikace Ukrajiny. Takovým lidem český protektorátní premiér Fiala dodává munici a zbraně. Přesně podle programovacích filmů Hollywoodu půjde o vznik “divergentů” a divergentní společnosti. Budeme svědky vzniku tzv. Newtonovské populace řízené newtonovskou politikou. Společnost divergentů bude produktem reakce části společnosti na akci útlaku ze stran vládních režimů. Proto hlavním cílem režimu je nyní umlčování a vypínání opozičních zdrojů, jejich blokace, znepřístupňování. A zamlžování obrazů a videí je jednou z cest, jak vymazat z infomačního prostoru Rusko, tedy zemi, která se znovu vzepřela genocidě a renacifikaci svého předmostí na Ukrajině.
-VK-
Šéfredaktor AE News
S námi čtete, s námi objevujete
Upozornění pro podporovatele: Došlo ke změně bankovního účtu. Více informací   zde .
Vážení čtenáři Aeronetu, pokud se vám líbí naše investigativní žurnalistika a komplexní analýzy, které pro Vás už 8. rokem děláme, pokud se vám líbí naše články, videa, překlady videí a pravidelné páteční pořady na SVCS, a chcete-li, abychom vám i nadále mohli přinášet nové informace a politické analýzy a komentáře, přispějte prosím jakoukoliv sumou v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce  zde , ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Zatím jsme vysbírali jen cca.  67%  z cílové sumy a  do konce měsíce zbývá posledních pár hodin . Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, kryptoměnami Bitcoin, Bitcoin Cash a Ethereum, a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná.  Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!


Nejčtenější za týden