Le Pen se setká se Salvinim. “Budujeme alternativu k EU”

Le Pen se setká se Salvinim. “Budujeme alternativu k EU”

Vůdkyně francouzských nacionalistů Marine Le Pen dnes oznámila, že se setká se Salvinim.
“V pondělí budu v Římě s Matteem Salvinim diskutovat o ekonomickém rozvoji a sociálních vyhlídkách v Evropě národů.”

Je serai lundi à #Rome avec Matteo Salvini pour évoquer, à l’invitation de l’Union Générale du Travail, « la croissance économique et les perspectives sociales dans une Europe des Nations ». Il existe une alternative à l’UE et nous la construisons ! MLP cc @matteosalvinimi
— Marine Le Pen (@MLP_officiel) 3. října 2018

Předsedkyně Národního shromáždění, dříve Národní fronty, dodala , že “je alternativa k EU a my ji budujeme.”
Politicky jsou Le Pen a Salvini spojenci, a jsou také oba členy frakce Evropy národů a svobody (ENF) v Evropském parlamentu.
Podle Le Pen je globalizace pro francouzskou ekonomii katastrofa, protože “pracovní místa mizí a místo nich přicházejí migranti, mnozí z nich muslimští migranti, ze Severní Afriky.”
“Berou zdroje, odmítají francouzské hodnoty a mění naši kulturu,” dodává Le Pen.
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!



Dnes nejprohlíženější