Policie v Miami reaguje na hlášení o výskytu mimozemšťana v ulicích
RSS

Policie v Miami reaguje na hlášení o výskytu mimozemšťana v ulicích


MIAMI, USA – Videa z venkovního obchodního centra v Miami vyvolala bizarní tvrzení, že na Floridě přistáli mimozemšťané. Na tyto zvěsti později reagovala policie. (Foto: X)

Několik dní poté, co se na sociálních sítích rozšířila tvrzení, že na Floridě přistáli mimozemšťané, miamská policie tyto fámy odmítla s tím, že „žádní mimozemšťané, UFO ani ET neexistují“.Policie ukončila spekulace: „Žádní mimozemšťané, UFO ani ET. Žádná letiště nebyla uzavřena. Nedošlo k žádným výpadkům elektřiny.“Fámy začaly, když se na internetu objevilo video, které údajně ukazovalo obrovskou postavu kráčející před Bayside Marketplace, nákupním centrem v centru Miami, zatímco ji obklopovaly desítky policejních křižníků s blikajícími světly.
Podivná událost ve světě tenisu. Již 15 hráčů odstoupilo z Miami Open

Policie však tvrdí, že rozmazané záběry zblízka, které byly pořízeny z několika pater nad sebou, vůbec nejsou nadpozemské.„Je to stín kráčející osoby. Když se podíváte na začátek klipu, můžete vidět osobu ve spodní části stínu,“ uvedl v prohlášení policista Michael Vega, informoval deník The New York Post.„Kdyby tam byl nějaký tvor, já a další policisté bychom měli vytaženou pistoli, pušku a brokovnici, zatímco bychom se schovávali za svými auty, “ dodal.Silná policejní přítomnost vyvolala podezřeníV pondělí večer se na tržnici Bayside Marketplace v centru Miami sjelo přes šedesát policejních vozidel, aby rozehnali rvačku mezi skupinou teenagerů, kteří po sobě v nákupním centru pod širým nebem údajně házeli pyrotechniku.
Carlson: „Vždy tu byli!“ Americká vláda uzavřela dohodu s „nelidmi“

Místní stanice WPLG-TV uvedla, že v souvislosti s incidentem byli zadrženi čtyři mladiství. Podle zprávy o zatčení teenageři „vyvolávali paniku“ a „způsobovali výtržnosti uvnitř obchodního centra“.Mezitím několik lidí ve 20:30 místního času kontaktovalo tísňovou linku 911 a nahlásilo, že se domnívají, že jde o výstřely, ale ve skutečnosti šlo o hlasitou pyrotechniku. To vedlo k příjezdu desítek policistů do dvoupatrového obchodního centra na adrese 401 Biscayne Blvd.Silné nasazení policie při řešení případu vyvolalo podezření mezi uživateli sociálních sítí. Ti, kteří analyzovali záběry z incidentu v miamském obchodním centru, si vytvořili teorii, že skutečnou příčinou narušení pořádku byl mimozemský „tvor“.Policie však později informovala, že skutečným důvodem její masivní přítomnosti v obchodním centru byla reakce na hlášení, že se v obchodním centru pere více než 50 mladistvých pravděpodobně ozbrojených tyčemi.
Geologové zkoumají záběry sopky na Islandu s UFO

Po incidentu někteří na sociálních sítích uvedli, že okolní letiště byla uzavřena, zatímco jiní uvedli, že jim vypadla Wi-Fi nebo elektřina. Miamská policie později ověřila, že všechna tato tvrzení byla nepravdivá.„ Desetimetroví mimozemšťané/tvory (zachycené na kameru?) stříleli uvnitř i vně Miami Mall, média mlčí, policisté to kryjí s tím, že se děti praly s pyrotechnikou, přesto všechna ta policejní auta, & letecký provoz se tu noc zastavil kromě černých vojenských vrtulníků… a žádné mediální pokrytí,“ napsal jeden z uživatelů na X.
I zoomed in on one of the tiktok videos about the Miami mall creature, so you can see the gray creature walking in between these police cars and the building. pic.twitter.com/SoAt0Cx0jR — Matt French (@MattFrenchArt) January 5, 2024
„Přiblížil jsem si jedno z videí Tiktok o té příšeře v Miami Mall, takže je vidět, jak ta šedá příšera prochází mezi těmi policejními auty a budovou,“ napsal další uživatel na platformě.
Gallaudet: Jsme v kontaktu s nelidskou inteligencí, nastal čas to přiznat

„Nejsem si jistá, co mě na tomto příběhu štve nejvíc: skutečnost, že skutečně žijeme ve světě, kde se něco takového může stát… nebo že se něco takového může stát v našem světě, nebo že ani jedno nové médium tento příběh nezveřejnilo, vůbec ne,“ uvedla jedna žena na TikToku.Video v lepší kvalitě:
#BREAKING : Massive police response is underway at Bayside Market Place #Miami l #Florida Currently, a massive police response is underway at Bayside Market Place in Miami, Florida, following reports of shots being fired with a reported large fight nearby. Numerous… pic.twitter.com/J8pswmahfH — R A W S A L E R T S (@rawsalerts) January 2, 2024
Zdroj: hindustantimes.com
Článek Policie v Miami reaguje na hlášení o výskytu mimozemšťana v ulicích se nejdříve objevil na AC24.cz .


Nejčtenější za týden