Nizozemí: Po likvidaci farmářů jsou nyní na řadě i rybáři
RSS

Nizozemí: Po likvidaci farmářů jsou nyní na řadě i rybáři

Zemědělství – chov dobytka i zahradnictví, ale také rybářství, jsou odvětvími, která jsou pro Holandsko důležitá již po staletí. Jenže všechny tyto pilíře společnosti chce nyní vláda ve jménu boje proti údajné změně klimatu, ale zejména v boji proti uhlíku, systematicky likvidovat.
Jak již víte, tak v Nizozemí již začala likvidace chovů dobytka na farmách, kde se tato práce dědí po staletí z generace na generaci, jde tedy víc než „jen“ o obživu, jde o letitou tradici. Ta musí nyní ustoupit ideologii, která hlásá, že pro naši planetu zcela normální CO2 nás zničí. Evropa má na svědomí pouhých 9% všech emisí CO2 na světě. Pokud se tedy bude toto nové klimatické náboženství tak striktně prosazovat jen v Evropě, svět jako takový to nijak neovlivní.
Pokud by zůstalo vše při starém, vlastně by se vůbec nic nestalo. Nebo ano. Světovládné (j)elity by neměly onu kýženou moc, kdy mohou ovládat každého jedince. Jedince, který nic nevlastní a vše musí sdílet. Jedince, který je odkázán výhradně na umělé potraviny, vyrobené Gatesem a jemu podobnými psychopaty. Likvidací evropských tradic se pro změnu lépe globalizuje. Dovezená tupá masa „Novoevropanů“ je tedy přesně tím, co je třeba pro likvidaci evropských národů a jejich tradic zapotřebí.
Tyto tradice je však nejprve třeba zničit. Vzpomínáte si na nápad Evropské komise, která navrhovala zakázat slovo „Vánoce“? Nikdy nic podobného nenavrhovali v případě slova „ramadán“.
Nizozemí má tu smůlu, že je plně ovládnuto globalisty z nejvyšších pater tzv. „pyramidy moci“. Královská rodina i aktuální členové vlády se účastní každého srazu Bilderbergu. Ostatně, název této skupiny se odvozuje právě od holandského hotelu, kde byl zorganizován první sraz. Možná právě i tato fakta přispěla k tomu, že je v Nizozemí nesrovnatelně větší odpor proti Velkému resetu, než kde jinde v Evropě. Demonstrace proti globalizačním snahám se tam pořádají neustále – a účast je hojná.
Nyní tradice demonstrací pokračuje a od protestů proti Velkému resetu a covidismu se přešlo k protestům proti likvidaci tradičního zemědělství. O akcích tamních farmářů jste si zde již mohli přečíst, přičemž protesty pokračují i nadále. A k nim se nyní přidali i rybáři…
V příštích letech dá nizozemský kabinet k dispozici 444 milionů eur na  snížení velikosti odvětví rybolovu. Rybáři se potýkají s vysokými cenami pohonných hmot a méně lovišť je zde i kvůli větrným elektrárnám, které mají vliv i na menší výskyt ryb (pozn.: vliv větrníků na snížení populace ryb potvrdili i ve Švédsku ). Mnoho lodí zůstává v přístavu, protože se jim nevyplatí vyjíždět.
Dokud EU nepřijde s restrukturalizačním schématem pro  všechny členské státy , bude existovat překlenovací částka pro rybáře. Ministr zemědělství Staghouwer vyzývá rybáře, aby „inovovali, aby pracovali udržitelněji“.
Plány vyvolaly vlnu kritiky. Zatímco farmáři jsou vyvlastňováni a v pondělí zahajují masivní odpor a praktičtí lékaři právě demonstrují, tento kabinet se rozhodl zničit další skupinu: rybářský průmysl. 
„Vyhledávají boj, že? Za vším stojí strana D66,“ říká realitní podnikatel Erik de Vlieger (pozn.: Holadané tuto stranu nazývají D666). Neurolog Jan Bonte píše: „Ještě zbylo trochu oleje. Nehledě na to, že oheň už silně hoří.“
„Po farmářích nyní umírají rybáři. Rutte a Kaag tuto zemi úplně zničí. Úplně zničí Nizozemsko. A pak se diví, že lidé zuří?!“ řekl naštvaný vůdce PVV Geert Wilders.
Novinářka Annelies Strikkers očekává, že se příští pondělí zúčastní protestů i rybáři. Ta možnost je velmi reálná. Například severomořský  rybář  Jan Hendrik tweetuje: „Po farmářích jsme teď na řadě my. Říkám: zamkněte všechny přístavy. A přidejte se k farmářům.   Všichni za jednoho. „
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 1 Průměrně: 5 ]


Nejčtenější za týden