V Holandsku vydali hlášení o hydroxychlorochinu: „Nebyla hlášena žádná úmrtí“
RSS

V Holandsku vydali hlášení o hydroxychlorochinu: „Nebyla hlášena žádná úmrtí“


Možná jste také na mainstreamu narazili na článek, který tvrdil, že na účinky tohoto léku, který byl někde využíván jako lék na Covid-19, zemřeli pacienti, kteří ho užívali. Nyní se ukazuje, že šlo o šíření dezinformací, čemuž se ovšem v případě médií, která za Covidu lhala 24/7 nemůže nikdo divit.
Nutno ovšem podotknout, že tuto dezinformaci jako první rozšířil jistý nizozemský mainstreamový plátek, který patřil – podobně jako náš mainstream – k těm, které se za Covidu velmi urputně držely všech mainstreamových narativů, včetně hanění hydroxychlorochinu a ivermektinu.
Jak se nedávno ukázalo, tak předepisování ivermektinu bylo oprávněné, povídačky o „koňském léku“ byly ostatně od začátku nesmysly, neboť ivermektin byl pro humánní léčbu schválen již v 80. letech.
Soud v USA nedávno potvrdil, že jej mohou lékaři podávat lidem v počátečních fázích onemocnění. Podařilo se tak dokázat, že dezinformátory byli ti, kdo šířili nesmysly o „koňském léku.“
Mimochodem, tuto povídačku rozšířil – podobně jako pohádku o netopýrovi – Fauci, což nakonec sám přiznal. Ona totiž existuje i koňská forma léku, čehož jasně zneužil a zamlčel, že se již asi 40let užívá i forma humánní. A idioti z mainstreamu se ani nenamáhali tuto skutečnost ověřit.
Ale zpět k hydroxychlorochinu a jeho údajně smrtelných účincích. Jak se nyní potvrdilo, tak nikdo po podání tohoto léku nezemřel, projevily se pouze některé vedlejší účinky, které byly způsobeny předávkováním, což potvrzuje i holandský Lareb, kterému jsou hlášeny všechny nežádoucí účinky léků (obdoba SÚKL).
Vedlejší účinky pilulky hydroxychlorochinu stály život „stovky“ Nizozemců, napsal ve středu list Volkskrant v reakci na vyšetřování.
Brzy se ukázalo, že ve výzkumu je poměrně dost zádrhelů.
V pátek Lareb vydal  prohlášení . Nizozemské farmakovigilanční centrum uvedlo, že obdrželo 30 hlášení o (hydroxy)chlorochinu jako léčbě koronavirové infekce během pandemie Covidu. Nejčastějšími hlášenými nežádoucími účinky byly nauzea a prodloužení QT času na EKG.
Lareb zdůrazňuje, že nebyla hlášena žádná úmrtí.
K 1. lednu 2020 obdržel Lareb 28 hlášení o chlorochinu a 2 hlášení o hydroxychlorochinu při léčbě COVID-19.
Centrum nežádoucích účinků také poznamenává, že pro léčbu COVID-19 byla podána vyšší dávka než pro jiné stavy a nemoci, pro které se běžně používá. Riziko nežádoucích účinků závislých na vysoké dávce proto může být vyšší, píše Lareb.
2 případy nežádoucích účinků na hydroxychlorochin a žádné úmrtí. Podle novináře deníku Volkskrant Maartena Keulemanse však muselo v raných fázích pandemie Covidu zemřít na vedlejší účinky hydroxychlorochinu několik stovek Nizozemců, přestože Lareb neobdržel jedinou zprávu.
Bývalá zdravotní sestra Marga Bultová říká: „Je to docela zvláštní. Podle Marca Bontena a Keulemanse bylo hlášeno mnoho úmrtí v důsledku použití hydroxychlorochinu. Ale na stránkách Lareb si pak můžete přečíst počet hlášených úmrtí – nula.“
Když byl propagandistický článek zveřejněn ve Volkskrantu, lidé pravděpodobně plně nechápali důsledky. Ani NOS (obdoba ČT) a AD.
„Článek měl čtenáře přesvědčit, že došlo k mnoha úmrtím v důsledku podávání HCQ pacientům s covidem. Samozřejmě, že je to naprostý nesmysl, ale cílem je, aby Hugo de Jonge a Attje Kuiken mohli na tento článek odkazovat,“ poznamenává datový analytik Cees van den Bos.
Má podezření, že znepokojení pacienti, kteří stále věří lživému tisku, zavolali Larebu a požádali ho o vysvětlení.
Hans Verwaart poukazuje na to, že i když Bonten hovořil o „možných“ úmrtích ve Volkskrant, semínko již bylo zaseto.
„Bylo by pro něj lepší, kdyby si nejprve udělal vlastní průzkum, než aby okamžitě chrlil názor/fakta.“
Jak tedy vidíte, tak naši pisálci, kteří jsou velmi slušně placeni dokonce i z fondů EU (tedy z vašich daní), jsou líní si jakoukoli informaci ověřit z více zdrojů, ale po těch, kteří dotováni nejsou, neustále požadují více zdrojů…
 


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 1 Průměrně: 5 ]Článek V Holandsku vydali hlášení o hydroxychlorochinu: „Nebyla hlášena žádná úmrtí“ se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden