VIDEO: Exkluzivní záběry zachycují zhroucení ukrajinské fronty na Donbasu! Ukrajinští vojáci zahodili samopaly a v panice prchají z bojiště! Lysyčansk padl a celá Luhanská lidová republika byla osvobozena, oznámilo ruské ministerstvo obrany! Slovenský min
RSS

VIDEO: Exkluzivní záběry zachycují zhroucení ukrajinské fronty na Donbasu! Ukrajinští vojáci zahodili samopaly a v panice prchají z bojiště! Lysyčansk padl a celá Luhanská lidová republika byla osvobozena, oznámilo ruské ministerstvo obrany! Slovenský min

VIDEO: Exkluzivní záběry zachycují zhroucení ukrajinské fronty na Donbasu! Ukrajinští vojáci zahodili samopaly a v panice prchají z bojiště! Lysyčansk padl a celá Luhanská lidová republika byla osvobozena, oznámilo ruské ministerstvo obrany! Slovenský ministr obrany podle ruské televize zahájil “demilitarizaci” Slovenska, protože země pod Tatrami po systému S-300 chce darovat Ukrajině i všechny své zbývající stíhačky MiG-29! Slovensko tak zůstane minimálně 2 roky bez vlastní PVO obrany! Je tohle už vlastizrada nebo ještě ne?
Ruská armáda ve spolupráci se spojeneckými ozbrojenými silami Luhanské lidové republiky a dobrovolných oddílů Ruských kozáků a Čečenských dobrovolných sborů Ramzana Kadyrova slaví triumfální vítězství. Po více jak 4 měsících speciální vojenské operace Ruské armády na Donbasu oznámilo v noci na dnešek ruské ministerstvo obrany úplné osvobození Luhanské lidové republiky [ 1 ], kterého bylo dosaženo porážkou a vytlačením posledních zbytků okupačních vojsk ukrajinské armády z Lysyčansku , což bylo poslední město v LLR, které bylo pod kontrolou Kyjeva. Ruští vojáci vztyčili na městské radnici sovětský prapor Vítězství, viz. úvodní foto nahoře. Západní média jsou v šoku a nechtějí zatím o triumfálním vítězství psát, protože v redakcích médií hlavního proudu na Západě je panika, nikdo neví, co by se teď mělo napsat o “ udatné ukrajinské armádě “.
!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r[b]||(r[b]=function(){(r[b]._=r[b]._||[]).push(arguments);if(r[b]._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m)[0],l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/ubrzme"+(arguments[1].video?'.'+arguments[1].video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify([].slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window, document, "script", "Rumble");


Rumble("play", {"video":"v18d87d","div":"rumble_v18d87d"});
Ruská televize v neděli uveřejnila exkluzivní záběry z monitorovacího dronu, který zachytil zběsilý útěk zbytků ukrajinské armády po silnici směrem k Seversku. Demoralizovaní, vyčerpaní a rovněž zranění ukrajinští vojáci utíkali podél hlavní silnice v úkrytu stromů, někteří se dokonce plazili a kryli se před ruskou palbou, zahazovali samopaly na zem, pomáhali zraněným spolubojovníkům a prchali všemi dostupnými prostředky, dodávkami a dokonce i na motorce. Ústup z Lysyčansku plný paniky měl svůj důvod, Ruská armáda pokryla ustupující ukrajinské vojáky minometnou palbou z taktických systémů vzdušného navádění operační střelby, ke které používá Ruská armáda právě taktické drony.
Luhanská lidová republika byla celá osvobozena, ohlásilo ruské ministerstvo obrany. Očekává se ofenzíva na Charkov
Ruské armádě zbývá podle ruského ministerstva obrany dokončit osvobození Doněcké lidové republiky na ose Seversk – Artěmovsk (Bachmut) a za touto osou zbývá už jen poslední opěrná ukrajinská linie, poslední na Donbasu, a to linie na ose Slavjansk – Kramatorsk. Podle dosavadního vývoje očekává americký Pentagon podle Fox News pád celého Donbasu do 4 týdnů, tedy do konce července, což ale podle posledního vývoje situace bude mnohem rychleji.
Většina ukrajinské armády bude totiž v nejbližších dnech podle pozorovatelů z Donbasu odvolána a převelena k obraně Charkova , kde dojde podle exkluzivních informací naší redakce k zahájení mohutné ofenzívy Ruské armády. Ukrajina už nemá dostatek lidské síly na vedení bojů na dvou liniích fronty, takže Kyjev bude nucen prioritně určit, jestli přednost dostane již de facto ztracený Donbas a linie Slavjansk – Kramatorsk, anebo jedno z největších ukrajinských měst Charkov, ve kterém ale žije 76% rusky mluvící populace.
V těchto chvílích probíhá již operace spojeneckých sil s cílem obsazení Seversku Západní pozorovatelé varují, že ve městě by mohlo dojít k organizovanému povstání ruského etnického obyvatelstva proti Kyjevu spolu se zahájením ruské ofenzívy na město. Situace je pro Kyjev beznadějná, protože zbraně ze Západu válku proti Rusku nevyhrají. K těm zbraním totiž chybí lidé, kteří by byli ochotni s těmi zbraněmi jít bojovat do války proti Ruské armádě. Ukrajinským vojenským správám se nedaří mobilizovat potřebné síly mezi civilním ukrajinským obyvatelstvem, a proto se povolávají do zbraně už i nezletilé děti ze středních škol a dokonce těhotné ženy, viz. článek zde .
Mezi Ukrajinci se šíří prostě skutečné a pravdivé informace o situaci na frontě a lidem začíná být jasné, že Ukrajina už válku prohrála, ale zatím se neví, jak moc ji prohraje, o kolik území a měst ještě Kyjev přijde. A v této beznadějné válce Ukrajinci prostě už bojovat nechtějí. Je to systému mlýnku na maso, do kterého Zelenský sype další a další Ukrajince, zatímco Ruská armáda točí klikou mlýnku, ale Západ se stále domnívá, že opakováním stále stejného sypání lidí do mlýnku se jednou získá jiný výsledek než jenom mrtvoly a další ztráty území, které pro Ukrajinu z mlýnku vylézají skrze šajbové sítko.
Slovensko provádí samo na sobě demilitarizaci, dělají si srandu ze slovenského ministra ruská média
Jedním z notorických válečných štváčů v Evropě je kromě Borise Johnsona i slovenský ministr obrany Jaroslav Naď, který je vyhlášeným rusofobem a podporovatelem Ukrajiny. Poslední prohlášení slovenského ministra totiž neuniklo pozornosti ruských médií [ 2 ] , že Jaroslav Naď chce Ukrajině po dodávce PVO systému S-300 nově dodat a de facto zdarma odevzdat všechny zbývající slovenské stíhačky MiG-29 , takže Slovensko ve skutečnosti bez účasti Ruska provádí svoji vlastní demilitarizaci.
Slovensko totiž minimálně 2 roky zůstane bez vlastní protivzdušné obrany, protože první stíhačky F-16, které Slovensko objednalo od USA, mají přijít až v roce 2024 [ 3 ]. A pokud jde o protivzdušnou pozemní obranu, tu momentálně na Slovensku zajišťuje americká armáda. A ministr Naď prohlásil, že Slovensko se může zbavit všech svých stíhaček, protože vzdušný prostor nad Slovenskem zajistí NATO a především česká armáda.
MiG-29 slovenské armády Slovensko tak zůstane zcela bez vlastních prostředků pozemní a vzdušné obrany státu a převede svoji obranu na NATO a cizí země. Otázkou je, jestli k tomu má ministr obrany právo, protože jde o změnu bezpečnostního rámce, ke kterému by se měli minimálně vyjádřit odborníci, bezpečnostní rada státu, odborné komisi a měla by proběhnout i veřejná diskuse s občany, protože ty stíhačky i radary S-300 a další jsou majetkem lidu.
A není jasné, jestli ministr obrany má právo nakládat svévolně s majetkem státu strategického určení jakým jsou prostředky PVO, aby tyto prostředky zdarma daroval jinému státu , který je momentálně ve válečném konfliktu s jadernou velmocí. Ústavní právníci si tím nejsou jisti a mluví dokonce o možné kvalifikaci tohoto kroku jako vlastizrady, pokud by se ukázalo, že zbavování se vlastní obrany je motivováno ze strany ministra zájmy o ochranu cizí země, nikoliv té své vlastní. Ano, to by byla už zjevně vlastizrada. A v tomto případě se zdá, že ministrovi jde v první řadě právě o obranu Ukrajiny a ani ne tak Slovenska.
Nejedná se už náhodou o vlastizradu? Může ministr obrany zbavovat svoji vlastní zemi prostředků vlastní obrany a převádět obranu pod cizí subjekt?
Může ministr vzít státní majetek a odevzdat ho cizímu státu bezúplatným převodem bez souhlasu lidu? Co když v důsledku ropné a energetické krize nedojde k dodání stíhaček F-16 v roce 2024? Co když se dodávka zpozdí o několik let? Co když dojde k eskalaci situace v Pobaltí a české stíhačky nebudou moci chránit Slovensko, protože budou muset vést operace nad Litvou a nad koridorem do Kaliningradu? A spoléhat se na Američany, to je sebevražda.
Zeptejte se členů bývalé afghánské vlády, jak dopadlo 20 let trvající spoléhání afghánské vlády na ochranu americké armády. Vloni v září to spoléhání skončilo návratem Talibanu k moci a útěkem členů afghánské vlády do celého světa. Válka na Ukrajině skončí ve chvíli, kdy Kyjev přestane do mlýnku sypat Ukrajince. Dokud ale do mlýnku budou sypáni další Ukrajinci, do té doby bude Moskva tou klikou mlýnku točit a bude obsazovat další a další území Ukrajiny.
Ministr obrany Jaroslav Naď na summitu NATO v Madridu. Foto: Facebook Přesně před tímto o víkendu varoval Henry Kissinger v posledním rozhovoru, že riziko na Ukrajině nespočívá v tom, jak dlouho bude válka pokračovat, ale nakolik se pokračování ve válce podepíše na prohlubování bezpečnostní krize Západu, který neumí fungovat v novém rozdělení světového pořádku. Neúspěchy Západu v poslední době nespočívají v technickém, ale spíše v geopolitickém zaostávání za Čínou a Ruskem. Obě dvě země v rámci skupiny BRICS budují ekonomický kolos, který tvoří tři čtvrtiny celosvětového HDP. Ano, slyšíte správně. Celé tři čtvrtiny.
A za nové členy BRICS budou přijaty dvě další země, ropný gigant Írán a největší světový producent masa, Argentina. A právě Moskva a Peking mají v BRICS největší dominanci, zatímco v upadající skupině G7 mají hlavní slovo Spojené státy. Globalizace pod velením Západu potřebovala zdroje Ruska, ale nepovedlo se. Globalizace tedy přesunula procesy řízení v poslední dekádě do Číny a jak se zdá, skrze BRICS se ruské nekonečné nerostné zdroje stanou dostupnými pro celou ne-západní globalizaci.
Válka na Ukrajině a protiruské sankce vhání Rusko do svazku s Čínou a nikoliv do náruče globalizace. V čem je rozdíl?
Všechno to, co nazýváme Západní globalizací, je ve skutečnosti unipolární model Pax Americana. Tedy globalizace, kterou si Američané vyrobili za pomoci petrodolaru v domnění, že tím tuto globalizaci ovládají a je jejich. Ne, není jejich a nikdy nebyla. Globalizace je objektivním procese řízení světového sionismu, který usiluje o ukotvení světové globální vlády, co ale nelze bez přístupu k ruským zdrojům.
A protože americká politika v 90. letech selhala v Rusku a nedokázala ruské bohatství poskytnout potřebám globalizace , tak došlo k rozhodnutí globálního prediktora úplně se zbavit USA jako neschopného modelu světového řízení a přesunout centrum globalizace do komunisty řízené Číny. Američané to pochopili, že USA jsou globalisty odepisovány a Washington začal na Čínu uvalovat sankce a začal proti Pekingu vést ekonomickou válku, celní tarify, zákazy vývozu technologií atd. Není to nic jiného, než panika amerického národního prediktora, který pochopil, že globální prediktor jej začal odepisovat.
Ruští kozáci na Donbasu Všechno, co nyní vidíte v konceptuální rovině, je snaha globálního prediktora zapojit ruské zdroje do globalizace, ale tentokrát skrze partnerství Moskvy s Čínou. A přesně k tomu dochází. Ale je tady otázka, proč Henry Kissinger tak moc před tímto procesem paradoxně varuje, když on sám je prediktorem globalistů? Ten důvod máte přímo před očima, ale mnozí jej přesto nevidí.
Globalizace je řídícím procesem světového sionismu, a aby se jednalo o globalizaci, musí být finančně ovládána bankami domu SION a jejich operačním protokolem, kterým je SWIFT. Jenže, čeho jsme svědky? Rusko i Čína se od SWIFTu odpojují a vytvářejí vlastní mezinárodní platební systémy na ose skupiny BRICS. To by ani nevadilo, protože BRICS je globalistickým procesem, jenže Čína a Rusko jedou všechny procesy sbližování na ose národních prediktorů! A to je pro globalisty obrovským ohrožením, protože tím vzniká něco, co globalčiky nechtěli.
Globalizace má konceptuálně probíhat pod vedením světového sionismu, nikoliv pod vedením národních prediktorů v Moskvě a v Pekingu
Je to nová varianta Pax Americana, je to nová globalizace, ale opět řízena národními prediktory, stejně jako Pax Americana. Sankce proti Rusku tak vhánějí Moskvu do náruče Pekingu a proti-čínské sankce zase vhánějí Peking do náruče Moskvy. Právě proto byl aktivován Henry Kissinger, aby zastavil válku na Ukrajině a ukončil tím sbližování národních prediktorů Ruska a Číny.
Národním prediktorem Ruska je Ruský židovský kongres a čínským národním prediktorem je Ústřední výbor Komunistické strany Číny. Paradoxně se tak rodí žido-komunistický svazek , kopie Uljanova režimu po roce 1917 v prvopočátcích Sovětského svazu. Jediným rozdílem je, že zatímco v roce 1917 to byli chazarští ovládaní Londýnem, kteří určovali počátky SSSR, tak v tomto případě je to Ruský židovský kongres, který navazuje styky s čínskými komunisty.
Vladimir Putin a Xi Jin-Ping jako důsledek sbližování ruského a čínského národního prediktora Ne, že by se zrovna dvakrát milovali, ale mají něco společného. Mají společného úhlavního nepřítele, amerického prediktora, kterého ztělesňuje americký vojensko-průmyslový komplex ovládaný neonacisty. Všimněte si, jak v Trumpově vládě to byli pokaždé právě generálové Pentagonu, anebo ministři s vojenskou minulostí z Pentagonu a CIA, kteří nejvíce tlačili Trumpa do sankcí proti Číně a proti Rusku. Pro amerického národního prediktora je totiž Moskva a Čína dvojsvazkovou náhradou unipolárního a končícího systému Pax Americana .
A tomuto procesu se snaží zabránit jak americký národní prediktor, tak i ten globální. Oběma totiž vadí, že Čína s Ruskem vytváří blok pod řízením vlastních prediktorů. A jedině zastavení války na Ukrajině a zastavení sankcí proti Rusku může tento proces sbližování zastavit, dokud je čas. Pokud válka bude trvat déle, svazek mezi Moskvou a Pekingem již bude příliš pevný a silný, což povede k pádu a ke zhroucení Západu, což první pocítí peněženky západního obyvatelstva. To, co se s peněženkami děje teď v důsledku inflace, to je pouze zahřívací kolo. Pád západního systému Pax Americana teprve přijde s plnou razancí a s plnými dopady a důsledky.
-VK-
Šéfredaktor AE News


Nejčtenější za týden