Jménem zákona, zanechte házení toho hnoje, to stačilo! Ještě chvilku! Dvojice občanských aktivistů vykydala z přívěsného vozíku za autem hnůj na příjezdovou plochu před Úřadem vlády na protest proti Fialově politice a na podporu českých zemědělců! Ti uspo
RSS

Jménem zákona, zanechte házení toho hnoje, to stačilo! Ještě chvilku! Dvojice občanských aktivistů vykydala z přívěsného vozíku za autem hnůj na příjezdovou plochu před Úřadem vlády na protest proti Fialově politice a na podporu českých zemědělců! Ti uspo


Jménem zákona, zanechte házení toho hnoje, to stačilo! Ještě chvilku! Dvojice občanských aktivistů vykydala z přívěsného vozíku za autem hnůj na příjezdovou plochu před Úřadem vlády na protest proti Fialově politice a na podporu českých zemědělců! Ti uspořádali v Chomutově protestní kolonu na podporu německých kolegů! Proč chtějí globalisté získat monopol na výrobu potravin?
Německem otřásají obrovské protesty zemědělců proti daňovým a fiskálním reformám, které jsou pro německé zemědělce nejen likvidační, ale probíhají v souladu s plánem Světového ekonomického fóra na tzv. postupné vyřazení agrokulturní ekonomické činnosti ve většině vyspělých evropských zemích. Již před lety s tím začala bývalá globalistická holandská vláda Marka Rutteho, která se snažila o vybití skotu a prasat v Holandsku pod zástěrkou dusíkové zátěže, což vedlo k obrovským demonstracím a dokonce ke střelbě policistů do protestujících zemědělců. Tato vlastizrádná činnost vedla zaslouženě k pádu Rutteho vlády ve volbách, ve kterých zvítězila vlastenecká fronta Geerta Wilderse. A ke stejném procesu se schyluje k Německu ohledně nástupu AfD a s určitým opožděním i v Česku.
!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r[b]||(r[b]=function(){(r[b]._=r[b]._||[]).push(arguments);if(r[b]._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m)[0],l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/ubrzme"+(arguments[1].video?'.'+arguments[1].video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify([].slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window, document, "script", "Rumble");


Rumble("play", {"video":"v44klfu","div":"rumble_v44klfu"});
Televize Raptor TV natočila v pondělí před Úřadem vlády občanský happening českých vlastenců Jakuba Netíka a Aleše Svobody, kteří přijeli před Úřad vlády v autě s přívěsným vozíkem, ve kterém měli hnůj. Po zaparkování auta na chodníku skočili na korbu vozíku a vidlemi a lopatou začali hnůj kydat na dvůr před vchodem do budovy vlády. Policisté vyzývali oba aktivisty k zanechání protiprávního jednání, ale přesto se Jakubovi a Alešovi podařilo před budovu nakydat zhruba třetinu obsahu vozíku, než byli zpacifikováni a strženi z korby vozíku.
Výše máte krátkou ukázku, ale celé video včetně rozhovoru po akci najdete na Raptor TV na Facebooku [ 1 ] . Celá akce byla protestem proti politice Fialovy vlády, která svou politikou podpory Ukrajiny a sankcí proti Rusku přivedla české podniky a český průmysl a zemědělce kolapsu, ne náhodou úplně stejně, jako Olaf Scholz ze stejných důvodů sankcí proti Rusku přivedl na pokraj kolapsu německou ekonomiku. Ty procesy se totiž kopírují.
Protesty na podporu zemědělců v ČR bez podpory Agrární komory
Aktivisté sdružení pod občanskou iniciativou Občan v odporu [ 2 ] totiž v pondělí uspořádali v Chomutově protestní sjezd zemědělců z celého kraje na podporu německých kolegů. Na jejich FB máte i videa. Kolona traktorů českých zemědělců byla vskutku impozantní, ale ani v případě akce před Úřadem vlády, ani v případě této akce v Chomutově se nejednalo o akce, které by podpořilo Agrární komora ČR.
Na rozdíl od německých protestů, které mají plnou podporu Německého svazu zemědělců, což je německá obdoba České agrární komory. Proč Česká agrární komora oficiálně nepodpoří české zemědělce v protestech, to je opravdu podivné a zarážející. Likvidace českých zemědělců vysokými cenami energií, které se především promítají do živočišné výroby, je zásadní politické téma a agrární komora by se měla proti vládě Petra Fialy silně vymezit a postavit se za protestující.
Protest českých zemědělců v Chomutově. Foto: Facebook Vysoké ceny elektřiny v ČR, kde se přitom na hlavu obyvatele vyrobí za rok nejvíce elektrické energie v celé Evropě za nejnižší výrobní cenu, jsou způsobeny tzv. zhodnocováním produkční ceny na burze v Lipsku, kde se tato levná a v Česku a navíc za české emisní evropské povolenky vyrobená elektřina prodává za světové komerční ceny v dražbách, je z právního hlediska možné považovat za vlastizradu, protože zdroje ČR a zdroje lidu jsou používány na obohacení soukromých a většinově zahraničních korporací. Elektřina v ČR se vyrábí z jádra v českých a majoritně státem vlastněných elektrárnách, to samé platí o vodních elektrárnách.
Sdírání lidu ČR na cenách elektřiny, která se v ČR vyrábí za peníze českých daňových poplatníků v elektrárnách takřka státního ČEZu
Vzhledem k tomu, že vlastnictví ČEZu ze strany státu není 100% a jsou tam soukromí investoři, převážně z USA, z Velké Británie, z Britských panenských ostrovů a z dalších destinací, tak vláda Petra Fialy a i ty vlády předtím tvrdí a tvrdily, že vzhledem k těmto soukromým akcionářům se jinak většinově státní ČEZ musí chovat komerčně a musí usilovat o co nejvyšší prodejní cenu v Česku a za peníze a daně českých občanů vyrobené elektřiny! To je vlastizrada na lidu, je to sdírání lidu z kůže, ale především zemědělců, u kterých jsou spotřeby energií samozřejmě obrovské, protože živočišná výroba je energeticky nejnáročnější zemědělská činnost. A nejde jden o elektřinu, jde samozřejmě o cenu nafty, obecně paliv.
Protest českých zemědělců v Chomutově. Foto: Facebook V Německu jde navíc o rušení subvencí a dotačních titulů na kompenzaci vysokých cen energií a paliv v Německu. Tyto kompenzační tituly mají skončit a do čeho se to promítne? Do drastického zvýšení cen potravin, které nemusí zemědělci ekonomicky ustát. Např. mlékárny mají sepsané smlouvy se zemědělci, a když bude mléko příliš drahé, prostě ho neodeberou a nakoupí mléko, no… hádejte, odkud? No přece z Ukrajiny! Ukrajina je totiž ve skutečnosti globalistická puma hromadného ničení, která má za cíl zničit evropské zemědělce. Nejprve ty polské a německé, ale potom i ty české a další. Jakmile evropští zemědělci zkrachují, uvalí EU dusíkové daně i na ukrajinskou produkci a bude vymalováno.
Snaha o globalistů o likvidaci zemědělců a následné získání monopolu na výrobu potravin lidmi, jako je Bill Gates nebo Klaus Schwab
Celá Evropa bude náhle bez zemědělců a v tom okamžiku Bill Gates ovládne reklamní prostory v televizi a začne nabízet udržitelné maso z hmyzu a červů, sójové mléko nahrazující to kravské, prostě plně ovládne potravinářský průmysl, přičemž nikdo ze zemědělců mu už nebude konkurovat, všichni v té době mají být úplně zlikvidováni, až na určité výjimky.
Velké potravinářské koncerny budou mít dovoleno, aby dál jely zemědělskou produkci, ale za tu budou zákazníci platit obrovské sumy a částky, protože ta produkce bude zatížena karbonovou a dusíkovou daní. Z těchto daní chtějí globalisté potom vybudovat tzv. Udržitelný fond rozvoje a stability, ze kterého se budou vyplácet nepodmíněné příjmy, tedy Universal Basic Income (UBI).
Protest českých zemědělců v Chomutově. Foto: Facebook Ten bude navázaný na digitální měny CBDC a na Sociální kredit obyvatelstva. UBI bude vypláceno digitálně, s určenou dobou expirace peněžních CBDC prostředků a s omezením affinity prostředků, to znamená, že nepůjde s penězi zaplatit něco, co se globalistům líbit nebude, třeba kniha o pěstování potravin na zahradě svépomocí.
Total Control systém obyvatelstva je možné realizovat jen v takové společnosti, kde elity kontrolují veškerou produkci nízkoelastických komodit na trhu. Kdo kontroluje výrobu potravin, ten kontroluje celá národy! Nízkoelastickými komoditami se myslí takové, které si musíte koupit bez ohledu na cenu komodity, protože jde o komoditu nezbytnou pro vaše přežití. A mezi tyto nízkoelastické komodity patří právě potraviny! Vedle nich k nim ale patří i léky, lékařská péče, paliva a energie.
Kdo kontroluje výrobu potravin, kontroluje celé národy!
Podle ekonomických studií patří mezi nízkoelastické komodity, resp. zboží s nízkou elasticitou, už i veškeré produkty a služby, na kterých má obyvatelstvo vybudovanou závislost. Kromě drog jako takových se to týká závislosti na televizním obsahu, závislosti na internetu, závislosti na mobilních telefonech a závislosti na jídle, ale v jiném smyslu, než je základní lidská potřeba, ale ve smyslu chtíče, tedy touhy po konkrétním jídle čin nápoji.
Všechno, co teď globalisté dělají v oblasti likvidace zemědělství, je likvidace nezávislých zemědělců a následné převedení veškeré zemědělské produkce do rukou korporací a globalistů. Ti potom na tyto tzv. emisní avšak velice žádané potraviny nasadí karbonové a dusíkové daně, čímž vznikne obrovský fond, ze kterého se bude financovat UBI na spoutání a zotročení obyvatelstva. Je to velmi jednoduché. V podstatě jde o plán na vytvoření UBI fondu na něčem, bez čeho se dnes většina normálních lidí neobejde, tedy na chutném jídlo.
Klaus Schwab v Davosu na konferenci Světového ekonomického fóra Bez digitálního účtu CBDC a bez UBI si nekoupíte oblíbené maso a jídlo, protože pouze skrze digitální peněženku budete mít přístup k tzv. emisním potravinám. Pěstování živočišných a rostlinných zdrojů potravin bude pro jednotlivce zakázáno jako ekologický terorismus, tedy nedovolené produkování emisí CO2 a NOx. Osoby přistižené při samochovu a samopěstění potravin budou označeni za teroristy, kteří soustavně otravovali atmosféru a dokonce úmyslně s produkcí načerno obchodovali.
Plán na likvidaci zemědělců je totiž děsivou globalistickou perestrojkou na monopolizaci a totální kontrolu nad výrobou potravin v rukách globlaistů. To je celé! O ničem jiném to nikdy nebylo! Globalisté chtějí zlikvidovat všechny současné zemědělce, protože jejich roli na trhu mají převzít globální mega-producenti potravin, kteří budou produkovat jak potraviny z cvrčků a hmyzu, tak i normální živočišnou a rostlinnou produkci, která ale bude fungovat jako mrkev na osla.
Globalisté zakázali cigarety na většině míst a na zbytek uvalili mamutí daně na cigaretách, teď zakážou masnou a mléčnou produkci na většině míst a uvalí na zbytek rovněž mamutí daně
Lidé budou mít před nosem lepší jídlo, než jsou slátaniny z hmyzu, a proto budou chtít sociální kredity, aby měli dovoleno si to drahé jídlo koupit. V podstatě globalisté chytají obdobu obchodů Tuzexu, kde se bude kupovat normální jídlo, ale zatížené masivními emisními daněmi. Pro všechny ostatní na UBI systému bude jídlo z hmyzu a červů.
A začnou samozřejmě u dětí ve školkách, kterým začnou cpát hmyzí potraviny, aby si děti zvykly. Pod záminkou keců o ekologii budou novou generaci učit jíst potraviny z hmyzu. A když děti vyrostou, budou se na člověka se smaženým řízkem a s chlebem v hubě dívat jako na vraha a teroristu, který škodí klimatu. Stejně jako dnes se už většina lidí dívá jako na vrahy na lidi, kteří si zapálí cigaretu. Možná namítnete, že cigarety smrdí a škodí nekuřákům, ale v tom je ten trik.
Christine Lagarde, šéfka Evropské centrální banky na zasedání WEF v Davosu v roce 2022 Dnes se říká, že krávy a prasata smrdí a škodí klimatu, takže je musíme vybít a začneme jíst cvrčky a červy. Ten proces je úplně totožný. Systém posune Overtonovo okno do pozice, že něco, co bylo včera normální, je dnes nežádoucí a škodlivé, takže je potřeba to zakázat. A lidi to jako ovce přijmou. Jako přijali zrušení kuřáckých salónků v hospodách, kde kuřáci nikomu neškodili, jen tak maximálně sobě. Přijde brzy doba, kdy zakáží hovězí, vepřové a kuřecí, protože škodí. Klimatu! Chápete?
Environmentální dogmatismus a neoliberální idiocie se stanou nejvyššími metami vzdělanosti nejen českých vysokých škol a fakult. Když nebudou absolventi těchto škol střílet lidi z ochozu nějaké filosofické a globalisty zjevně indoktrinované fakulty, budou se pro změnu lepidly přilepovat k silnicím, aby zastavili fosilní auta a zachránili klima. A globalisté si budou mnout ruce a budou počítat tržby z karbonových a dusíkových daní, ze kterých nám zafinancují Total Control koncentrák. Díky proto všem lidem za to, když se těmto procesům v protestech postaví.
-VK-
Šéfredaktor AE News


Nejčtenější za týden