Plně očkovaný a opakovaně posílený americký herec zemřel v pouhých 50 letech na Covid
RSS

Plně očkovaný a opakovaně posílený americký herec zemřel v pouhých 50 letech na Covid


Pamatujete si na předpovědi nezkorumpovaných odborníků, kteří upozorňovali na to, že genové injekce totálně zlikvidují imunitní systém lidí, kteří si je nechávají opakovaně aplikovat? Každý další posilovač „ukrojí“ imunitu, čemuž se začalo říkat syndrom VAIDS .
Již někdy v roce 2021 upozorňovali na to, že každá další dávka bude znamenat další hroucení imunity, což postupně povede k tomu, že tito lidé budou umírat třeba na obyčejné respirační onemocnění, které by jinak přečkali bez větších problémů.
Přesně to je zřejmě i případ jistého amerického herce, který žil velmi zdravě – a jako správný, systému oddaný liberál se nezapomněl nejen naočkovat, ale také pravidelně posilovat.
I když podle informací v Hollywoodu kvetl černý trh s falešnými potvrzeními o očkování, část herců skutečně až fanaticky uvěřila tomu, že jde o „život zachraňující vakcíny.“
Asi tak jako jistý u nás méně známý herec, který by byl nejspíš bez svých pravidelných genových injekcí stále naživu.
„Zcela zdravý“ herec středního věku  zemřel  příliš brzy a zanechal po sobě zdrcenou milovanou snoubenku.
Jak  informoval  TMZ, herec ze seriálu „Všechny moje děti“ Alec Musser zemřel náhle v pátek večer ve svém domě v Del Mar v Kalifornii. Bylo mu pouhých 50 let.
Musserova snoubenka Paige Press  prozradila , že trpěl „těžkým průběhem COVIDu,“ přestože byl plně očkován a pravidelně posilován, jak poznamenala Fox News. Příčinou Musserovy smrti byl zřejmě COVID.Jeho snoubenka truchlila nad úmrtím Mussera na jeho stránce  na Instagramu:

Byl to velmi zdravý člověk. Myslím tím, že se výjimečně staral o své tělo a o to, co do něj patřilo. Jednou snědl sušenky a to byla ta nejhorší věc, kterou jsem ho kdy viděla dělat.
Alec byl báječný člověk. Byl to nejlepší snoubenec. Nejlepší psí táta. Velmi dobrosrdečný člověk. Když vidím, kolik zpráv a lidí mě od jeho dětství oslovilo… V posledních dnech mi lidé, které jsem nikdy neviděla, posílali fotky z jeho střední školy a z doby, kdy tam byl na svatbě. Byl tak milován tolika lidmi.

Hvězdný herec a komik Adam Sandler, který s Musserem  spolupracoval  na filmu „Grown Ups“, vydal na sociálních sítích následující prohlášení, ve kterém truchlí nad Musserovou tragickou smrtí.

Miloval jsem toho kluka. Nemůžu uvěřit, že je pryč. Takový úžasný, zábavný dobrák.
Myslím na Aleca Mussera a jeho rodinu a posílám všechnu svou lásku. Opravdu velké zlatíčko.

V letech 2005 až 2007 se objevil v seriálu All My Children ve 43 epizodách. Jak uvedl  deník New York Post, Musser si roli zajistil poté, co vyhrál druhou sérii původního seriálu SOAPnet „I Wanna Be a Soap Star“.
Hrál ve filmech a televizních pořadech jako Zoufalé manželky, Cesta k oltáři a ve filmu Dospělí.
Tolik zpráva z USA. A k ní ještě přidávám čerstvou zprávu ze silně proočkovaného Španělska, kde se nevídaným způsobem plní márnice.
V článku nenajdete ani okrajovou zmínku o genových injekcích (jak jinak), ale upozorňuje na to, že v zemí se doslova „hromadí těla v nemocnicích.“
Myslím, že netřeba reprodukovat celý článek, stačí jen úryvek:
Nedávný nárůst úmrtí na chřipku a Covid ve Španělsku způsobil, že mnoho španělských pohřebních ústavů se snažilo vyrovnat se situací.
V důsledku nedávné „tripandemie“ se pohřební služby po celém Španělsku potýkají s problémy. Vzhledem k tomu, že případy chřipky a Covidu po Vánocích prudce vzrostly, je otázkou, jak dobře jsou pohřební ústavy připraveny se s touto nejnovější krizí vypořádat.
Manuel Tejadas, provozní manažer pohřebního řetězce Interfunerarias v Katalánsku, vyjádřil obavy: „Jsme ohromeni. Od pandemie jsem nezaznamenal takový nárůst úmrtí.“
Tento pocit se odráží v různých regionech, včetně Madridu a Valencie, se zprávami o hromadění těl v nemocnicích.
Situace je tak vážná, že některé rodiny musí na pohřbení svých blízkých čekat až čtyři dny, což je výrazný nárůst oproti obvyklým 24 hodinám.
Tolik ve zkratce zpráva o situaci ve Španělsku, které svého času patřilo k „očkovacím favoritům.“ Očividně zde dochází k nárůstu úmrtí na respirační onemocnění  v počtu vyšším než obvykle.
Co myslíte, jak dalece s tím asi souvisí varování některých zatracovaných odborníků, kteří upozorňovali na důsledky zhroucené imunity po opakovaných aplikacích genových injekcí?


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 2 Průměrně: 5 ]Článek Plně očkovaný a opakovaně posílený americký herec zemřel v pouhých 50 letech na Covid se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden