Kdo je muž, který globálním zločincům v Davosu řekl, co si o nich myslí? (video)
RSS

Kdo je muž, který globálním zločincům v Davosu řekl, co si o nich myslí? (video)


Již včera jsem zde ve shrnutí čtvrtečních debat v Davosu zveřejnila také video amerického účastníka srazu WEF, který se odvážil hezky od plic říct tamním účastníkům co si o nich myslí nejen on, ale také mnoho obyčejných lidí.
Kdo však byl tento odvážlivec? A jak je možné, že se ho odvážili do „jámy lvové“ pozvat? Netušili snad, jaké jsou jeho skutečné názory? Nebo snad doufali, že se bude bát je prezentovat?
Nebo si snad mysleli, že v panelu o Trumpovi bude jediný jeho pozvaný příznivec ostatními ponížen a dehonestován, či že se sám znemožní?
Každopádně se z nějakého důvodu globalisté  tentokrát rozhodli pozvat i své úhlavní nepřátele. Jak již víte, tak například britský poslanec Andrew Bridgen, který již opakovaně vedl parlamentní debaty o nadměrných úmrtích v souvislosti s genovými injekcemi, byl také na WEF pozván.
On sám odmítl s tím, že mezi tyto zločince nepojede, stejně tak možná odmítli někteří další „nepřátelé“ davoských elit. Zdá se však, že přinejmenším jeden pozvání přijal. Je jím právě Američan, kterého jste mohli včera spatřit ve videu z rekapitulace čtvrtečního dění v Davosu.
Jeho video se již šíří internetem, ale kdo je tento člověk a jak mohlo dojít k tomu, že byl pozván? Odpověď na druhou otázku není jednoduchá a můžeme se jen dohadovat, oč globalistům šlo, když mezi sebe zvali i své nepřátele.
Předpokládám, že to vše patřilo k programu, který se vedl v duchu nutnosti sjednocení názorů, rozšíření a přitvrzení cenzury a likvidace jakékoli názorové opozice.
Šlo jim však o to, aby své názorové oponenty přetáhli na svoji stranu? Nebo je snad chtěli znemožnit před jejich fanoušky tím, že přijali pozvání?
Těžko říct, ale je pravděpodobné, že neočekávali, že by se kdokoli v debatním panelu v přímém přenosu odvážil promluvit proti těmto „elitám.“
Kdo je tedy onen záhadný Američan, který davoským „elitám“ na rovinu řekl, co si o nich nejen on, ale i mnoho lidí myslí?
Kevin Roberts , předseda konzervativního think-tanku The Heritage Foundation, promluvil ve čtvrtek ke globalistům na Světovém ekonomickém fóru a přímo jim řekl:
„Jste součástí problému, nejste řešením.“
Během diskuse nazvané „ Co očekávat od možné republikánské administrativy“  se Roberts pustil do elitářů.
„Budu upřímný,“ začal Roberts a dodal, že „agendou, kterou musí mít každý jednotlivý člen budoucí republikánské administrativy, je sestavit seznam všeho, co kdy bylo na WEF navrženo, a všemu z toho plošně oponovat.“
Dále naléhal, že „každý, kdo není připraven to udělat a odebrat tuto moc nevoleným byrokratům a vrátit ji americkému lidu, není připraven být součástí příští konzervativní administrativy.“
Když se diskuse stočila k Donaldu Trumpovi, Roberts řekl moderátorovi panelu, Siru Robinu Niblettovi, „váženému členovi“ z Chatham House, že:
„je  směšné, ž e vy nebo kdokoli jiný popisujete Davos jako ochránce liberální demokracie,“ a dodal: „Stejně směšné je   používat slovo ‚diktatura‘ v Davosu a mířit ho na prezidenta Trumpa… Myslím, že je to absurdní.“
Pokračoval: „Důvodem, proč jsem zde v Davosu, je vysvětlit mnoha lidem v této místnosti a těm, kteří se dívají, se vší úctou – nic osobního – že jste součástí problému.“
„Politické elity říkají obyčejným lidem… že realita je ‚x‘, zatímco ve skutečnosti je realita ‚y‘,“ prohlásil dále Roberts a pokračoval s několika příklady týkajícími se otevřených hranic, imigrace, genderových otázek a neustálého pocitu viny, kterému elity vystavují běžné lidi kvůli „existenční hrozbě“ klimatických změn, zatímco pokrytecky létají v soukromých tryskáčích.
 

Kevin Roberts, President of conservative think tank The Heritage Foundation, directly told globalists at the #WorldEconomicForum2024  "You are part of the problem,” adding that it's "laughable" that they think they are protecting democracy. Report here: https://t.co/LE7KdgMCuC pic.twitter.com/gUeOVJuUWA
— m o d e r n i t y (@ModernityNews) January 19, 2024
Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 7 Průměrně: 5 ]Článek Kdo je muž, který globálním zločincům v Davosu řekl, co si o nich myslí? (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden