Britští armádní kadeti se vyfotili s Tommym, muslimové spustili poplach, kadetům hrozí trest

Britští armádní kadeti se vyfotili s Tommym, muslimové spustili poplach, kadetům hrozí trest

Britští policisté se fotí se zahalenými muslimy, během pochodů homosexuálů nosí duhové vlajky a směšně tančí, a britská armáda vysílá jedno propagační video o diverzitě za druhým. Když se ale britští vojenští kadeti vyfotí s patriotem Tommy Robinsonem a muslimové se začnou vztekat, úřední mašinérie je okamžitě spuštěna a vojákům hrozí kázeňský postih s nejistým výsledkem.
Tommy si včera na Facebooku změnil profilovou fotku. Je na ní spolu s 24 vojenskými kadety britské armády, bílými kluky, krémem impéria. Někde na sebe narazili a Tommy se s nimi vyfotil. Voják totiž, na rozdíl od policajta, který je ochráncem systému, je ochráncem vlasti. Patriotismus je u vojáků, na rozdíl od policistů, automatický. Kdo je ochoten položit za vlast život, musí mít k vlasti silný vztah. A proto se u příslušníků britské armády dá kladný vztah k Tommymu čekat.
Armádní vedení, ač může být také tvořené patrioty, má ale svoje kariéry vázané na establishment. A ten je v Británii rudý, kosmpopolitní a skrznaskrz špatný.
No a už se ozvala britská Muslimská rada se stížností. A reakce armády přišla okamžitě. Vyplývá z ní zcela zřetelně, že vojáci na fotografii zachycení budou potrestáni. Trest může být jakýkoliv a pokud budou muslimští kluci tlačit na pilu, vojáci dovojákovali. Patriotismus se totiž v komunistické Británii nenosí.

An Army spokesperson said: “We are aware of a photograph and video of a group of Army personnel on social media and are investigating the circumstances surrounding this. Anyone who is in breach of the Army's values and standards will face administrative action.” pic.twitter.com/6SPPYgZXlo
— Miqdaad Versi (@miqdaad) 9. října 2018
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější