Plat hlavní cenzorky Twitteru je 17 milionů dolarů ročně, Musk ji hodlá vyhodit
RSS

Plat hlavní cenzorky Twitteru je 17 milionů dolarů ročně, Musk ji hodlá vyhoditJe třeba si uvědomit, že mimo této hlavní cenzorky pracuje pro Twitter (ale i Facebook a jiné platformy) i spousta dalších cenzorů a práskačů všeho druhu. Stačí jen vidět, jak se to i v naší malé zemičce cenzory jen hemží a pokyny k tomu, aby lidé udávali své spoluobčany, slyšíme i od naší totalitu milující a pluralitu nenávidějící vlády.

Je tedy nasnadě, že i různí cenzoři na národních úrovních musí být štědře dotováni a to dokonce mnohdy i těmi, koho poté cenzurují. Jisté, je že na cenzuru vydává značně vysoké sumy i totalitní EU, neboť i EK již dala dohromady pravidla, na jejichž základě bude fungovat cenzurní mašinerie v celé EU.
Jak již víte, tak Elon Musk převzal Twitter s tím, že hodlá na své platformě ctít svobodu slova.  A to údajně i přes výhružky EU, ale i Bidenovy administrativy či britské vlády. S tím souvisí i fakt, že se pak již obejde bez veškeré cenzorské mašinerie a zdá se, že na této cenzorské sebrance nakonec slušně ušetří…
V tuto chvíli  svět – alespoň pro ty, kteří mohou něco získat z konceptu skutečné svobody projevu – doufá, že Elon Musk splní své sliby a osvobodí Twitter od levicového extremismu a cenzury. Zpráva New York Post naznačuje, že nejvyšší cenzorka Twitteru, zodpovědná za potlačování názorů konzervativců po celém světě, bude pravděpodobně brzy bez práce.
Že se právnička Vijaya Gadde, 48 let, jejíž roční plat činí 17 milionů  amerických dolarů,  opravdu třese o svoji slušně honorovanou práci , nemůže být pochyb. Nicméně lidé této „třídy“ si velmi rychle najdou adekvátní náhradu.  Zejména v oblasti související se státem vždy existuje dostatečné pole působnosti pro levicové cenzory a nepřátele svobody.  Kromě toho bezpočet amerických korporací skočilo na cestu „woke“ a snaží se naplnit každé bizarní šílenství levice nazývané „liberálové“.
vrchní cenzorka twitteru přijde o 17 milionů dolarů ročně Každopádně je jisté, že Gaddeová na twitteru končí a s ní zřejmě i celé týmy cenzorů po celém světě.
Co bylo úkolem této paní Gaddeové? Jako špičková právnička společnosti učinila ústřední rozhodnutí o tom, jak daleko zajít v cenzuře uživatelů twitteru.  Dá se předpokládat, že rozhodnutí smazat bývalému americkému prezidentovi Trumpovi twitterový účet šlo právě přes tuto osobu.
Gaddeová, která je ve společnosti Twitter od roku 2011, je klíčovým výkonným pracovníkem pověřeným dohledem nad funkcemi důvěry a bezpečnosti Twitteru, jakož i nad jeho právními a veřejnými politikami. Vnitřně je vnímána jako „morální autorita“ Twitteru a jako vůdkyně pověřená citlivými otázkami, jako je obtěžování a nebezpečný jazyk. Alespoň tak její cenzorský post definuje společnost.
Paní, která nemá problém předepisovat, co ostatní lidé mají říkat a co si mají myslet, se tváří v tvář převzetí nechovala nijak zvlášť chytře. V kruhu kolegů se říká, že Muskovi vynadala, její kolega ho veřejně nazval „misogynem“.  To odpovídá levicové logice, kdy se člověk vždy prezentuje jako oběť. Ti, kdo nesouhlasí s levičáky, musí být samozřejmě naplněni nenávistí a musí být skrz naskrz špatní a zlí.  Politico uvedlo, že Gaddeová diskutovala o budoucnosti Twitteru s kolegy a strašně si stěžovala, že Musk chce umožnit svobodu projevu. Dokonce se říká, že  se rozplakala .
„Svoboda projevu je základem fungující demokracie.“
Elon Musk
Musk veřejně poznamenal, že Twitter pomohl potlačit a cenzurovat příběh o slavném  notebooku Huntera  Bidena. Na něm, kromě pornografického materiálu, který má dokonce ukazovat Joe Bidena v aktivitách s velmi mladými dívkami, existuje řada důkazů o zločinné korupci Bidenovy rodiny.  To se týká údajně nezákonné spolupráce s Čínou, ale také přímého zapojení do procesů na Ukrajině, konkrétně do laboratoří biologických zbraní, které tam působí.  Lidé jako Gaddeová zajistili, aby veřejnost o těchto důkazech nevěděla po velmi dlouhou dobu.
Elon Musk během svého převzetí žertoval, že přemění ústředí Twitteru na domov pro bezdomovce, protože tam stejně nikdo nechodí do služby. Za takovými vtipy je vážný důvod –  Musk zjevně nemá v plánu nadále rozmazlovat neproduktivní zaměstnance milionovými platy. Lze očekávat  snížení platů nebo propouštění na vyšších úrovních řízení .  Musk také veřejně zmínil, že nemá důvěru v současné vedení Twitteru.

 

Slovanka
The post Plat hlavní cenzorky Twitteru je 17 milionů dolarů ročně, Musk ji hodlá vyhodit first appeared on .


Nejčtenější za týden