Britská armáda vyhodila prvního vojáka, který se vyfotil s Tommym

Britská armáda vyhodila prvního vojáka, který se vyfotil s Tommym

Středoevropan včera informoval o rozruchu, který vzbudila fotografie Tommyho Robinsona s britskými vojenskými kadety. Poté, co Tommy s hrdostí tuto fotografii zveřejnil, do věci se vložili britští muslimové a na jejich žádost armáda začala jednotlivé vojáky z fotografie vyšetřovat . První z nich už byl prý z armády vyhozen.
Tommy Robinson je patriot, který Británii miluje. Před 100 lety by se možná stal premiérem. Těžko hledat osobu, která je v současnosti skutečnými Brity tak milována, jako právě Tommy. Jenže Británie se zdegenerovala v marxistický, kosmopolitní stát, který vlastenectví nenávidí, a trestá jej. Tou nejvyšší ctností je diverzita a připravenost žalovat na všechny, kdo smýšlí jinak. Britští vojáci, kteří se s Tommym vyfotili, musejí být na žádost Muslimské rady potrestáni.
Tommy Robinson dnes odeslal hromadný email svým příznivcům, ve kterém informuje, že nejméně jeden z mladých vojáků již byl z armády propuštěn. Další to zřejmě čeká. A proto založil petici s názvem “Stojím za našimi chlapci”, která je směrována generálu Nicku Carterovi, veliteli britské armády, aby tento hon zastavil.
Bylo by s podivem, kdyby petice dosáhla svého. To by se totiž v komunistické Británii musel změnit režim. Ale je to lepší, než stát s rukama u těla jako lidská ovce, a jen čekat na porážku. Británie ještě není ztracená a fakt, že v armádě je stále plno patriotů, zřejmě britský establishment vyděsil k smrti. A to je dobře.
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější